Şimdi Ara

General Mobile Gm 20 Pro Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
6
Favori
13.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon kirmizilari turuncu mu yapıyor foto çekerken
  • Bendeki de bir problem yok,
    GM 21 pro yu beğendim yakında ona geçebilirim.
  • @bugrademirtaas

@stresss

@Antor

uzun süreli kullanım deneyiminiz nasıl ? kronik sorunu var mı ? ben sadece yolda navigasyon kullanıyorum ve telefonla konuşuyorum. telefon bana bunlar için lazım . bu yönleri nasıl ? telefon sesi nasıl ? karşı taraf net duyuluyor mu ? onlar bizi net duyuyor mu ? bir arkadaş sensör arızası demiş, yüzüne yapıştırmazsan bişeyleri açıp kapadığından bahsetmiş. nedir bu durum ?

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Annem telefonda ekran gidiyor diyor bazen kendi kullanımından olduğunu düşünüyorum. 1 aydır yanımda öyle bir sorun yaşamadık.

Görüşme sesi gayet güzel, net duyuluyor öyle yankı gibi bi problem yok ne alıcı ne arayan tarafta sorun yok.

Navigasyonunu kullandım bikaç defa 1 defa sorun yaşadım onunda sebebi şebekeden kaynaklıydı. Vodafone ile kullanırken sorun olmadı bimcell ile 1 kere sorun yaşadım hanımın telefonda.

Sensör arızası iki telefonda da yok. Annem çok terlediğinden telefonu bozmasın diye hoparlörden konuşmaya alıştırdım.

Anneminde hanımında bir şikayeti yok. Gereksiz programlar yüklü gelmediğinden şarj ram problemi de yaşamıyorlar.

Kamera odaklaması hızlı değil. Çekmek istediğiniz şey çocuksa sabırlı olmanızı öneririm. Değilse zaten sorun yok.

• Güncelleme geldi , GM 21 pro yu inceledim gerçekten iyi telefon olmuş.
    Bu GM 20 Pro da bir kronik problem görmedim.
  • arkadaşlar gm 20 yi kullandım memnun kaldım açıkçası bu telefonu önerir misiniz? veya bu fiyatta ne alabilirim alternatif olarak?

• Ocak 2021 'den beri kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. telefon sesi zil sesi gayet iyi. Koruyucu kılıf kullanmıyorum, ön taraf için siteden koruma aldım. Yüz tanıma parka izi okuyucu gayet iyi ve hızlı. Fotoğraf çekimleri yeterli, ben fotoğraf makinesi kullandığım için bu kısım ile çok ilgilenmedim ama gayet iyi.

Whatsup hattından destekleri var gayet başarılı. Şarjım 3 gün gidiyor. Çok konuşmamakla birlikte video izleme işini yapıyorum yazışmaları zaten olan şeyler saymaya gerek yok. Postalarım gene telefona geliyor. Isınma sıkıntısı yaşamadım. Oyun oynamadığım için bu konuda yorum yapamayacağım. Benzerlerinden de eksiği yok. Milisaniyelerle işi olanlara diyeceğim olamaz. Sakin bir hayat sürenlere kesinlikle önerebilirim.

• merhaba düz GM20 kullanan varmı

• serkan1439 kullanıcısına yanıt

cevap buldun mu ? bende arıyorum. kullanan yokmu ya bu telefonları. eskiden çok konu açılırdı.

• cornfield C kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam
  • serkan1439 kullanıcısına yanıt

nereye bakmak lazım acaba forum ölmüş yaa. eskiden olsa 10 tane konusu olurdu. aldım kullandım şöyle böyle denir incelemesi olurdu.

Bende bilmiyorum epey satılmış piyasada ama forumda kullanıcı yok galiba
  • Bu telefonda ayarlarda volte kapatma seçeneği yok mu? Bulamadım bir türlü

• eturker20 E kullanıcısına yanıt

Mobil Ağlar ->4,5G'yi etikleştiri göreceksin hemen altında Gelişmiş kısmını tıkla. Menü açılınca en altta;

Erişim Noktası Adlarını gör ve tıkla Turkcell Volte bu kısımda şek işlem tamam

• FnT45K F kullanıcısına yanıt
    General Mobile Gm 20 Pro Ana Konu

Turk Telekom kullanıyorum volte ile ilgili bir seçenek yok

• @eturker20 Acaba TT arayıp açılması için bir başvuru sürecimi oluyor yada TT bu konuda desteğimi yok? Bence desteği yok sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FnT45K -- 21 Eylül 2021; 11:50:4 >
  • Görsel bir türlü eklenmedi :)

Reklamlardan forumda gezmenin hiç keyfi kalmadı. Çevremde iki kişide var gm, memnunlar. Ama onlar telefonda oyun falan oynamazlar, sosyal medyaları yok. Sadece Whatsapp.

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    Askerde geçirdiğim süreden dolayı mesajınızı yeni görüyorum, kusura bakmayın. Kronik bir arıza yok. İlk aldığım zamanlar 4.5G ve Sms alımı gönderimi aynı anda aktif olmuyordu, düzeltildi. Sensör konusunda haklılık payları var ama söylendiği gibi yapıştırmaya da gerek yok. Doğru konumda baş ağrıtmaz. Stabilite aynı, yavaşlama yok. Oyun hariç uygulamaları yüklü şekilde kullanıyorum, herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Gayet memnunum. Fiyat performans.
  • adblock kullan arkadaşım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.