Şimdi Ara

General mobile gm 21 plus hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gm 21 plus almayı düşünüyorum cihazı kullananlar veya bilenler yardımcı olabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ben de pro almayı düşünüyorum ama yeterince bilgi bulamadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gm21 duz aldım,elımdekı gm8 bundan daha ıyıymıs

cıddı dıyorum,plus vs ust versıyon alın,cunku ıc ozellıklerı eskı gm8 e gore daha dusurmusler

• Gm 21 Plus şuan 2350 TL. Hızlı şarj yok yazıyor, kafama orası takıldı.

• Why Shy kullanıcısına yanıt

Baya olmus mesaji yazali yinede yazayim gm21 plus tavsiye ederim. Varsa merak ettigin yardimci olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj süresi nedir, tam boş dolu.

• Hizli sarj yaziyor 3 saatte doluyor full kullanimda 1.5 gun rahat çikariyor.(oyun yok)

• hocam selam

ben alacağım gm21 plus

hoparlörü ve kulaklık ile kullanım da sesini merak ediyorum

hoparlör sesi yüksek mi? yani telefon aramalar olsun müzik olsun?

kulaklık için evet kulaklık belirleyici ama hani bazı telefonlar var sesi çok kısık olur o yüzden sordum kulaklık ile nasıl?

yorumlarsanız çok memnun olurum

• hocam merhaba, telefonu hala kullanıyor musunuz ? ana ekranda ekranı sola kaydırınca google sayfası açılıyor bir türlü kapatmayı bulamadım çözümü hakkında bilginiz var mı ?

• Merhaba evet duruyor google keşfetten kapatiliyor ama arama ekrani kapatilmiyor sadece haberler kapatiliyor @newrophat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 3 Aralık 2022; 13:40:9 >
  • cevabınız için teşekkürler hocam, aynen dediğiniz gibi oluyor maalesef.

telefonu almayı düşünenler içinde birkaç şey söylemek istiyorum ; geçen ay amazondan hanıma ve çocuğa 2 tane aldım gm21 plus new edition modelinden (indirim kuponu ve banka puanıyla 3000-3100 civarına geldi) , özellikle oyun falan oynamayanlar için gayet yeterli ve güzel bir telefon, anneye babaya çocuğa alayım bütçeyi yormasın diye düşünenler için kesinlikle tavsiye ederim bataryası iyi kamerası orta halli hafızası yeterli, ama telefonun full google uygulamalarıyla gelmesi kötü olmuş arama mesaj galeri her şey google uygulamaları telefona ait hiçbir şey yok, takıntılı birisi değilseniz pek sorun olmaz bu problemler ama ben kullansaydım sinirden deli olurdum özellikle o ana ekran olayında 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 3 Aralık 2022; 15:26:3 >
  • newrophat kullanıcısına yanıt

Rica ederim,Aynen bende tavsiye ederim 1 sene oldu yoğun kullanımda hicbir sorun cikarmadi hatta yazilim destekli kamera modu bekledigimdende guzel sonuclar verdi.Saf android oldugu icin uygulamalar mecbur malesef ama gm nin kendi uygulamalarindansa google uygulamalarini tercih ederim gm uygulama işini beceremez arayuz keyifli akıcı.Tek kotu yanı arka kapak ses yapiyor sıkıştırınca malzeme ince biraz birde sadece android 12 alacak olması kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvo' -- 7 Aralık 2022; 23:14:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.