Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2192. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21902191219221932194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trepacismail

arkadaşlar telefonun güç tuşu bozuldu içine göçtü gibi bir şey . Başka birinin de başına geldimi hiç ? Şimdilik auto screen on kullanıyorum ama program biraz sakat yanlışlıkla kapatırım falan telefon öyle kalıcak diye korkuyorum. bide eger batarya yanlışlıkla çıkarsa falan teelefonu açamıycam herhalde.başka bir program bilen / kullanan var mı acaba ?

Benimde ses açma tuşu aynı şekilde kısma tuşu çalıştığı için pek sorun olmuyor ama sinir bozucu tabi çok dandirik duruyordu zaten bekliyordum ben böyle bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi anda sorunlar bas gosterince titan zinciri tarafindan zengin olma vaadiyle kandirilan en zayif halka gibi hissettim kendimi

ben de dün metrodan aldim. 5 tane ölü piksel
    cikti. 2 tanesi cok zor görülüyo.

2.gün metroya götürdüm. iade ya da degisim yazdim. ekran degisimi yaparlar mi soylemeden?

2 haftaya kadar ararlar dedi calisan. eger istemedigim halde tamir olursa ne yapabilirim?

• yarin telpayi arayip tamir istemiyorum demem gerekir mi? malum sagi solu belli olmuyor telpanin.

ciger gibi telefonu mındar ederler

konuya vakif olan arkadaslar cevaplarsa cok makbule gecer

• Telefonun sesi cok az cikiyor,onerebileceginiz bir cozum yolu var mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keikosh

Arkadaşlar telefonun temasını nasıl değiştirebilirim? Tsf shell yükledim ama başka bir temaya geçmek istiyorum. Masaustunden temaya tikladigimda tema açılıyor ama ev tuşuna bastığım zaman eski temaya dönüyor. Nasıl yapabilirim tema değiştirme olayını?

Ayarlardan başlatıcıya girip varsayılanları temizleme demen gerekiyor. Daha sonra menü tuşuna bir daha bastığında başlatıcı mı launcher mı diye soracak. Ona da launcher seçip her zaman dersin çözülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zwartevis -- 21 Ocak 2014; 1:15:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD11

quote:

Arkadaşlar telefonun temasını nasıl değiştirebilirim? Tsf shell yükledim ama başka bir temaya geçmek istiyorum. Masaustunden temaya tikladigimda tema açılıyor ama ev tuşuna bastığım zaman eski temaya dönüyor. Nasıl yapabilirim tema değiştirme olayını?

Ayarlardan başlatıcıya girip varsayılanları temizleme demen gerekiyor. Daha sonra menü tuşuna bir daha bastığında başlatıcı mı launcher mı diye soracak. Ona da launcher seçip her zaman dersin çözülür

Hocam ayarlardan baslaticiyi bulamadım ama uygulama yoneyicisinden hallettim işi. Çok saolasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Kiytirik bir sarj soketine kullanici hatasi diyip 50 lira isteyen bir bir firma icin discovery 2 ciksada alsak diyosunuz.Hayretler icersindeyim bu olay sizleri hic rahatsiz etmiyormu.Gerci bakan cocuklarida 85 milyar dolar goturmus oda bu milleti hic rahatsiz etmedi 50 lira mi edicek

Kullanıcı hatası, orayı zorlayan kullanıcı kendikendine bozuluyor sanki, hani bizimki niye bozulmuyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DD11

quote:

Hocam ayarlardan baslaticiyi bulamadım ama uygulama yoneyicisinden hallettim işi. Çok saolasin.

Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: fyigitt7

quote:

Kiytirik bir sarj soketine kullanici hatasi diyip 50 lira isteyen bir bir firma icin discovery 2 ciksada alsak diyosunuz.Hayretler icersindeyim bu olay sizleri hic rahatsiz etmiyormu.Gerci bakan cocuklarida 85 milyar dolar goturmus oda bu milleti hic rahatsiz etmedi 50 lira mi edicek

Kullanıcı hatası, orayı zorlayan kullanıcı kendikendine bozuluyor sanki, hani bizimki niye bozulmuyor?

+1

Kutudan cikan sarj aletiyle kullaniyorum. Ustelik kasko yaptirdigim icin bozulursa bozulsun diyorum. Eski telefonumda nasil kullaniyorsam sarj aletini, discoveryde de oyle kullaniyorum. Bir sorun yasamadim

• Galaxy locker programinda ekran kilidini acarken anlikda olsa kasma oluyor. Fixi mevcut mu. Çunku cok iyi bir program

• quote:

Orijinalden alıntı: mütevazi granada

bi anda sorunlar bas gosterince titan zinciri tarafindan zengin olma vaadiyle kandirilan en zayif halka gibi hissettim kendimi

ben de dün metrodan aldim. 5 tane ölü piksel
    cikti. 2 tanesi cok zor görülüyo.

2.gün metroya götürdüm. iade ya da degisim yazdim. ekran degisimi yaparlar mi soylemeden?

2 haftaya kadar ararlar dedi calisan. eger istemedigim halde tamir olursa ne yapabilirim?

para iadesi iste git yenisini al ne diye uğraşıyorsun. değişim dediysenbu taş kafalar ekranıdeğiştirir yollarlar. git paranı al temiz temiz yenisini al.
  • Selamlar.

Telefon 31 Aralık'ta elime ulaştı. Kliksa'dan alınma. 2 gün önce ekranda stuck pixel olduğunu farkettim. Telefonu Telpa'ya mı yollamalıyım, yoksa kliksa'dan değişim isteyebilir miyim?

Bir de Telpa'ya telefonu yollarsam nelere dikkat edeyim ki sorun yaşamayayım.
  • korkuluk13 kullanıcısına yanıt
    ikisinde de çalışıyor, fark etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

beyler sizce mat mı yolsa parlak mı ekran koruyucu almalıyım kullananlar varsa yorum atabilirmi hangisi iyi gider GMD ye

mat koruyucu önermem.
    ekranı resmen mahvediyor.
    sıvama oluyor ekran ve renklerini falan kaybediyor bildiğin görüntünün.
    parlak alın derim.
  • Merhabalar.31.12.2013'de Kayseri Vatan Computer'den GMD 4GB telefonu 649tl +25 tl sandisk 16 gb c10 hafıza kartıyla birlikte aldım.

Telefondan 2-3 güne kadar bi sıkıntım olmamıştı ama pil güç oranı görünür vaziyette iken,atıyorum şarjım % 85 te.4-5 saat sonra tekrar bakıyorum,şarj yine % 85 te.

Telefonu kapatıp açınca bir de bakıyorsunuz ki şarj % 45-40.

Dün akşam yine kontrol ettim,%65 gösteriyordu.

Aç kapadan sonra %15 gösteriyor.

SW VERSİON 6375.

Bu sorun sadece bendemi yoksa dikkatini çeken oldumu.Bi kontrol etseniz arkadaşlar.

Kamera flash sorunu aynı ekranın ortasındaki pembelik aynı.
  • Aksu çarşıdan GMD 4Gb Siyah aldım 10 gün oldu hala gelecek Bi gelsede kullansam
  • Arkadaşlar Allah'ın izniyle telefonu haftaya alıyorum şimdiden dikkat edecek birşey varsa söylemenizi yardımcı olmanızı istiyorum sonra pişman olmayayım
    kafamı duvarlara vurmak istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitaf1453

Arkadaşlar Allah'ın izniyle telefonu haftaya alıyorum şimdiden dikkat edecek birşey varsa söylemenizi yardımcı olmanızı istiyorum sonra pişman olmayayım
    kafamı duvarlara vurmak istemiyorum

Öncelikle en doğru kararı vermişsin şimdiden hayırlı olsun.

Elden alışveriş yapıcaksan, ölü piksel testi yapmanı tavsiye ederim, sonra başın ağrımasın.

Şarj soketi sorununu bilmeyen yoktur artık, ona dikkat ederek kullan kibar kullan biraz. Gerçi yeni seride pek bir sorun oluşmuyor ama sen yinede kaba davranma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

quote:

Orijinalden alıntı: Masyur

beyler sizce mat mı yolsa parlak mı ekran koruyucu almalıyım kullananlar varsa yorum atabilirmi hangisi iyi gider GMD ye

mat koruyucu önermem.
    ekranı resmen mahvediyor.
    sıvama oluyor ekran ve renklerini falan kaybediyor bildiğin görüntünün.
    parlak alın derim.

Zevkler ve renkler.

Ben de parlak ekran koruyucu tavsiye etmem. Parmak kaymıyor ekranda, hem kolay çiziliyor. Elbette mat film biraz karartıyor görüntüyü ama parlaklığı biraz fazla açarak halledersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyigitt7

quote:

Kesin gm de falan calisiyorsun sen yada telpa da

• 
Sayfa: önceki 21902191219221932194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.