Teğmen
24 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkdaşlar teli alalı 20 gün oldu herkesin şikayetçi olduğu dokunmatik sorunundan dolayı garantiye yolladım tel gelmiş yarın alcam sorun düzelmemişse bidaha yollayıp ürün iadesimi istemeliyim bu durumu yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi
arkadaşlar telin plus modelinini alıcamda teknoseyir ve bikaç yerde incelemesini gördüm şikayet yoktu ama bazı arkadaşlar dokunmatik sorunu gibi epey şikayet etmiş telin iyi ve kötü yanlarını yazarmısınız plus modelinde böyle birşey olurmu paramı boşuna vermek istemiyorum bu fiyat sınıfındada en iyi telefon bu lütfen gerçek discovery 2 plus kullanıcılarından yorum bekliyorum telin sürekli kullanmayıp yada telefondan anlamayan arkadaşlar gm taşlamaya niyetli arkadaşlar yorum yazmayın
arkadaşlar telin plus modelinini alıcamda teknoseyir ve bikaç yerde incelemesini gördüm şikayet yoktu ama bazı arkadaşlar dokunmatik sorunu gibi epey şikayet etmiş telin iyi ve kötü yanlarını yazarmısınız plus modelinde böyle birşey olurmu paramı boşuna vermek istemiyorum bu fiyat sınıfındada en iyi telefon bu lütfen gerçek discovery 2 plus kullanıcılarından yorum bekliyorum telin sürekli kullanmayıp yada telefondan anlamayan arkadaşlar gm taşlamaya niyetli arkadaşlar yorum yazmayın
arkdaşlar ben bilgisayarcıda çalışıyorum malum pc yi yenilemenin sırası monitör ve güzel bi orta seviye bi kart arıyorum monitör tercihimi yaptım bayramdan sonra alıyorum ekran kartı tercihinide gtx750 ti yana kullanıyorum tabi bu sıralar dolar tavan yapmış durumda bize gelişi 300 lira olan kart şimdi 360 liraya geliyor sizce bayrama kadar dolar düşermi yoksa bişey değişmezmi gtx 750 ti 360 tl için iyi bir tercihmi yoksa başka kartlara bakmalımıyım fiyat standarttır üstüne çıkmak istemiyorum
arkdaşlar ben bilgisayarcıda çalışıyorum malum pc yi yenilemenin sırası monitör ve güzel bi orta seviye bi kart arıyorum monitör tercihimi yaptım bayramdan sonra alıyorum ekran kartı tercihinide gtx750 ti yana kullanıyorum tabi bu sıralar dolar tavan yapmış durumda bize gelişi 300 lira olan kart şimdi 360 liraya geliyor sizce bayrama kadar dolar düşermi yoksa bişey değişmezmi gtx 750 ti 360 tl için iyi bir tercihmi yoksa başka kartlara bakmalımıyım
(fiyat standarttır üstüne çıkmak istemiyorum)
beyler şimdi yüksek okulu bitirdim 2 senede açıktan bir 2 yıllık bölüm okuyup 4 yıllığa tamamlamak istiyorum ama aklımdaki soru işareti hangi bölümü okumalıyım dersleri arasında matematik veya sayısal olmayan hangi bölüm varsa giderim affetmem çünkü matematikten çektiğim kadar hiçbir dersten çekmedim (ilkokul 1 sınıftan beri mat dersim 1 taki yüksek okulu bitirine kadar ) neyse bu konuda önerilerinizi bekliyorum sınavsız geçiş yapıcam bu arada
arkdaşlar steam üye oldum daha önce steam hiç girmedim desem yalan olmaz şimdi benim kredi kartım yok ama banka hesabım var buradan oyun alabiliyormuyuz.
arkaşdaşlar benim snopy sg-507 gamepad var ama ne yaptıysam watch dogsu oynayamadım xbox 360ce programını kullnadım nafile işe yaramadı kontrolcüyü görmüyor aşagıdaki resimde görüldüğü gibi aktif olmuyor çözümünü bilen varmı ?

arkadaşlar yeni ekran kartı alma zamanım geldi geçiyor bile şu an bütçe konusunda tahminim 350-400tl arası önerileriniz nelerdir mesut abiye sordum gtx660ti önerdi sizin görüşlerinizi bekliyorum...
arkdaşlar şimdi ps2 mi satışa çıkardım bi arkadaş sagolsun almaya karar verdi sanalpazar.com üzerinden alırım dedi ama şimdi yeni üye oldum sanalpazara ama bana gerçekten para lazım burada satış yaptıktan sonra parayı banka hesabıma aktarabiliyormuyum yoksa sadece sanalpazar üzerindemi kullanabilirim bu konuda yardımcı olacak arkadaş varmı acaba
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 252
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 5.189 (Bu ay: 49)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 119 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.