Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2191. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21892190219121922193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonun güç tuşu bozuldu içine göçtü gibi bir şey . Başka birinin de başına geldimi hiç ? Şimdilik auto screen on kullanıyorum ama program biraz sakat yanlışlıkla kapatırım falan telefon öyle kalıcak diye korkuyorum. bide eger batarya yanlışlıkla çıkarsa falan teelefonu açamıycam herhalde.başka bir program bilen / kullanan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain16

şarji yuzde 100 olamayan var mi ? kac saatir sarjda telefon yuzde 99da takildi kaldi

Hocam %99'da takılma olayı bende de mevcut. Özellikle USB'den şarjda çok fazla bekletiyor. Ama sonunda illa ki tam şarj oldu ekranı geliyor. Biraz bekleyin.
    Bu arada benim cihaz yeni seri 16 GB.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trepacismail

arkadaşlar telefonun güç tuşu bozuldu içine göçtü gibi bir şey . Başka birinin de başına geldimi hiç ? Şimdilik auto screen on kullanıyorum ama program biraz sakat yanlışlıkla kapatırım falan telefon öyle kalıcak diye korkuyorum. bide eger batarya yanlışlıkla çıkarsa falan teelefonu açamıycam herhalde.başka bir program bilen / kullanan var mı acaba ?

Arkadaşım geçmiş olsun, işe yararmı bilmem, Program değil ama( ayarlar /cihaz /güç açma kapama planlama) ile en azından telinizi öyle bir durumda açılır hale getirebileceğinizi düşünüyorum, en azından güç açma saatini hergün ve sabah saatine yakın zamanlar içinde ayarlamanız. Aklıma gelen bu.. Malum dediğiniz gibi pil çıktığını varsayın maalesef işe yaramaz, en garantisi tabiki istanbulda iseniz elden Telpaya götürüp tatlı dil ile aynı günde alma şansınızı denemeniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar
    şirketin verdiği 4 gb internet sim kartı var bunu 2.slota taksam
    1. slota normal hattı taksam olur mu ?
    yoksa interneti mi 1.slota takmalıyım ?
  • beyler sizce mat mı yolsa parlak mı ekran koruyucu almalıyım kullananlar varsa yorum atabilirmi hangisi iyi gider GMD ye

• quote:

Orijinalden alıntı: ttrapper

lumia 520 telefonumu general mobile ile degiştiricem tavsiye edermisiniz alirken discovery nelere dikkat etmemiz gerekir eski versiyon yeni versiyon diye model var üretim açısından

Tavsiye ederim. 2 aya yakındır discovery kullanıyorum çok memnunum. özellike sarjından memnunum.

Dikkat etmeniz gerek ilk şey, ölü piksel testi yaptırın alırken.

aldıktan sonra sarj ederken orjinal kablosunu kullanmayın. samsung marka telefonların kablosunu kullanın. Çünkü orjinal sajr kablosu, telefonun soketine çok zor girip çıkıyor böylece soket bozuluyor bir süre sonra. garantiye yollamak zorunda kalıyorsunuz. en önemli 2 konu bu.

şimdiden hayırlı olsun diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bll1975

quote:

arkadaşlar telefonun güç tuşu bozuldu içine göçtü gibi bir şey . Başka birinin de başına geldimi hiç ? Şimdilik auto screen on kullanıyorum ama program biraz sakat yanlışlıkla kapatırım falan telefon öyle kalıcak diye korkuyorum. bide eger batarya yanlışlıkla çıkarsa falan teelefonu açamıycam herhalde.başka bir program bilen / kullanan var mı acaba ?

Arkadaşım geçmiş olsun, işe yararmı bilmem, Program değil ama( ayarlar /cihaz /güç açma kapama planlama) ile en azından telinizi öyle bir durumda açılır hale getirebileceğinizi düşünüyorum, en azından güç açma saatini hergün ve sabah saatine yakın zamanlar içinde ayarlamanız. Aklıma gelen bu.. Malum dediğiniz gibi pil çıktığını varsayın maalesef işe yaramaz, en garantisi tabiki istanbulda iseniz elden Telpaya götürüp tatlı dil ile aynı günde alma şansınızı denemeniz

Yada haftanın yedi günü için alarm kur. Telin pili bitip kapansa bile ne zaman açılacağını bilir ve şarja takarsın. Alarm çalarken tel açılsın mı diye bi seçenek geliyo ordan açarsın. Bu yöntemi bi arkadaşım c-6sında kullanıyodu ordan biliyorum.

• hocam teşekkür ederim ilginize dikkat edecegim alirken söylediklerinize 1450 mah bataryadan sonra 1800 mah batarya beni cok rahatlatacak anlaşilan 3g acik internet sürekli açık halde whats up emailler bir gunu geçirirse cok iyi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttrapper

hocam teşekkür ederim ilginize dikkat edecegim alirken söylediklerinize 1450 mah bataryadan sonra 1800 mah batarya beni cok rahatlatacak anlaşilan 3g acik internet sürekli açık halde whats up emailler bir gunu geçirirse cok iyi olacak

Valla ben 3g yi çok nadir açıyorum genelde işyerin olduğumdan wi-fi yi kullanıyorum. 2 günde bir sarj ediyorum çoğu zaman. ama 3g açıkken de öyle çok sarj yemiyor. Eski telefonum sony xperia idi. o 3g açıkken su gibi içiyordu sarjı. çok şükür bunda öyle bir sorun yok. bataryadan yana baya memnunum nazar değmesin
  • Arkadaşlar telefon birkaç gündür böyle bir sorunum var;
    Telefon şarj olurken telefona taktıgımız ucu yukarı bükmeyince algılamıyor kabloyu ne yapmam gerekir?
  • Merhaba arkadaşlar, GMD 4 GB kullanıyorum, uygulamarımın tümü hafıza kartında bir sorunum var cihazımı USB ile bilgisayara bağlayıp hafıza kartına bişeyler atıyorum USB' yi çıkartınca bütün "Hesaplarım" siliniyor, facebook, twitter, whatsapp, drobox, hepsi gidiyor ve hesaplarım alanı bomboş oluyor ayrıca zil sesimde gidiyor, neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaraCroft*

Arkadaşlar telefon birkaç gündür böyle bir sorunum var;
    Telefon şarj olurken telefona taktıgımız ucu yukarı bükmeyince algılamıyor kabloyu ne yapmam gerekir?

Soket gümlemek üzere, geçmiş olsun
  • alexis zorbas kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum sahsen sarjıma etkı ettı dıyebılırım telefonun sarjı onceden 1 gun zor dayanıyordu sımdı 2 gunu rahat dolduruyor bazen 3 gun bıle oluyor tabıı gecelerı kapatıyorum telefonu 12 ıle 7 arası...

veya sarj sorunu bataryanın acılması ıle bıraz gıderıldı sanırım...
  • metalok kullanıcısına yanıt
    bıldırım ısıgı ıyı olurdu valla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

Garanti içindemi acaba bu durum? allah kahretsin bu kabloyu kutu içine koyanı
    Sık sık şarj ettiğim için mıçıldı demekki soketin içine
  • quote:

Orijinalden alıntı: bll1975

quote:

Öneriniz için teşekkür ederim. Mesela ayarlardan güç açmayi sadece etkin hale getirsem yani mesela saat 7 de açılsın diye ayarladım ama telefonu hiç kapatmadım bi problem olur mu? Batarya yanlışlıkla tamamen biterse sonra şarja taksam işe yarar mı veya batarya çıkarsa?

• Arkadaşlar telefonun temasını nasıl değiştirebilirim? Tsf shell yükledim ama başka bir temaya geçmek istiyorum. Masaustunden temaya tikladigimda tema açılıyor ama ev tuşuna bastığım zaman eski temaya dönüyor. Nasıl yapabilirim tema değiştirme olayını?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

Garanti içindemi acaba bu durum? allah kahretsin bu kabloyu kutu içine koyanı
    Sık sık şarj ettiğim için mıçıldı demekki soketin içine

Maalesef garanti kapmasında değil. 50 tl ücret isteyeceklerdir. orjinal usb kablosu nalet birşey
  • trepacismail T kullanıcısına yanıt
    rica ederim... Sıkıntı olacağını sanmıyorum, zaten öyle yapmanız en mantıklısı , güç kapama modu ise devre dışı kalmalı mantıken

• arkadaşlar
    GMD 4 gb kullanıyorum.
    İnternet simi için 1.slot mu yoksa 2.slot mu kullanmalıyım ? ve şarj durumunu çok etkiler mi ?
  • 
Sayfa: önceki 21892190219121922193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.