Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1834. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erosbos

selam arkadaslar benim de telefonum dun geldi. beni de yazin bi koseye bu arada steroid de radyo uygulamasi yok sanirim. ben de cikmadi da.

Daha oncesınde storeoıd,de kendi radyosu vardı guncelleme sonrası kaldırılmıs nedense
    google play,dan dıscovery fm radyo yazarak indirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HP. -- 6 Kasım 2013; 11:16:54 >
  • 2 yıldır her cihazimda nova launcher kullaniyorum. 0.25$ iken play storedan da almistim. En iyi gecisler novada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar 2 gün önce çok şükür 16 GB beyaz modeliyle araniza katilabildim. Cihazi eşime aldim ve çok beğendi. ilk iizlenimlerim cihaz gayet akici ve kararli calisiyor. Klavyesini begenmedim yazarken sacmaliyor. Onun dişinda pili su an %2 de ve 2 gün 2 saatlik bir kkullanım sundu tabiki ilk kullanımda kurcalamadigim yeri kalmadi. Kullandikca artilarini ve eeksilerini sizlere bildiririm. Simdilik Söyleyeceklerim bu kadar. Beklentimin üzerindebir cihaz cdikti

• quote:

selam arkadaslar benim de telefonum dun geldi. beni de yazin bi koseye bu arada steroid de radyo uygulamasi yok sanirim. ben de cikmadi da.

Hoşgeldin
    Radyo için bunu kurabilirsin.. Discovery FM Radyo
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fmradio
  • quote:

Orijinalden alıntı: dengizhan

tabiki sistem hafızası hızı sd kartan çok çok iyidir ama şahsen kullandığım hafıza kartı pratikde ne oyunlarda ne video çekimlerinde ne de yüksek çözünürlüklü videoları izlemede sıkıntı çıkarmadı çoğu son kullanıcı buna bakar

hocam kullandığın hafıza kartının linkini atabilir misin acaba?
  • quote:

dostum telefonu internetten aldıysan nerden aldın?
    ölü piksel testi yaptın mı çıktı mı?
    ben golddan aldım 16gb lık versiyonunu. dün geçti elime 3 adet ölü piksel çıktı telefonda. bugün iade için geri göndericem. eğer iade kabul ederlerse senin aldığın yerden alayım
  • quote:

Hocam google player storeden discovery fm radio var onu kur

• quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

quote:

tabiki sistem hafızası hızı sd kartan çok çok iyidir ama şahsen kullandığım hafıza kartı pratikde ne oyunlarda ne video çekimlerinde ne de yüksek çözünürlüklü videoları izlemede sıkıntı çıkarmadı çoğu son kullanıcı buna bakar

http://www.ereyon.com.tr/urun/sandisk-sdsdqua-032g-u46a-32gb-ultra-micro-sdhc-class10.aspx?ref=akakce&v=1.55.9#Reviews kart bu, sandiskle ilgili sıkıntı yaşayanlarda yok değil tabiki diğer markalarında sıkıntı çıkarma ihtimali var ben fiyatı uygun olduğu için almıştım testlerimde 10 ve 10 un üstünde yazma 25-35 lerde okuma performası gözlemledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dengizhan -- 6 Kasım 2013; 14:16:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

quote:

http://www.ereyon.com.tr/urun/sandisk-sdsdqua-032g-u46a-32gb-ultra-micro-sdhc-class10.aspx?ref=akakce&v=1.55.9#Reviews kart bu, sandiskle ilgili sıkıntı yaşayanlarda yok değil tabiki diğer markalarında sıkıntı çıkarma ihtimali var ben fiyatı ugun olduğu için almıştım testlerimde 10 ve 10 un üstünde yazma 30-40 larda okuma performası gözlemledim.

teşekkürler.telefonu bugün geri gönderdim geldiğinde alıcam bu kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BraveHeart

2 yıldır her cihazimda nova launcher kullaniyorum. 0.25$ iken play storedan da almistim. En iyi gecisler novada

hocam nova mı nova prime mı ?
  • Nova prime, nova launcher'in keyi.

• Evet. Deneme amaçlı Nova da kullandım ama bana çok yetersiz geldi. Yanlışım yoksa Türkçe değildi. Emin değilim ama. Onun dışında Apex kadar değişiklik yapabilme imkanı vermiyor. Ben ce Nova 1 ise Apex 3 alır. Önceden Go Launcher kullanıyordum. Gerçekten çok detaycı bir program. Ama hem RAM'i şişirmesi hem de biraz kasması nedeniyle sildim. Sonrasında Apex'i yükleyinde sanki yine Go Launcher kullanıyormuşum gibi geldi bana. Özet: Bence Apex en iyisi.
  • her ikisini de deneyeceğım arkadaşlar teşekkür ederim. Lg g e 970 kullanıyordum kendi arayüzü güzeldi ve launchera hiç ihtiyaç duymamıştım açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

Orijinalden alıntı: knngndz

wifi files transfer
    programın ismi mavi ikonlu olanı kullanıyorum , 5 mb a kadar resim mp3 bütün dosyaları al gonder ;)

bu daha iyi hemde sınırsız :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xlnc.wifidroid&hl=tr

teşekkürler çok iyi oldu bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demayc

quote:

Orijinalden alıntı: ekremucanok

Yav birde şu arama yapılıp karşı taraf telefonu açtığında ki titreşim bildirimini nasıl kapatıyoruz...
    Daha doğrusu bütün titreşimleri nasıl kapatıyoruz :)

Bence faydalı bir uygulama, karşı taraf açıncaya kadar kulağında tutmak zorunda kalmıyorsun diye düşünüyorum (Bence yani)

Genede kapanabilse iyi olur...
    Birde kameranın odaklama sesinin kapanmaması çok kötü...
  • arkadaşlar telefonu aldım şimdi..radyo için storeoid e girdim..listede 20 25 uygulama var instagram facebook vs. ama radyo yok ve de arama kısmı da yok..nasıl yapacağım?
  • custom rom kullananlara bir sorum var şarj süresi en fazla giden rom hangisi stock rom dan daha fazla şarjı giden rom varmı?
  • Ana ekrana dönünce ekranın 20 saniye siyah kalması sorununu yaşayan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

arkadaşlar telefonu aldım şimdi..radyo için storeoid e girdim..listede 20 25 uygulama var instagram facebook vs. ama radyo yok ve de arama kısmı da yok..nasıl yapacağım?

storeoid de yok artık. bi sayfa önce verilmişti tekrar

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fmradio
  • Yukarıda arkadaşın verdiği uygulamayı kurun, radyoyu her türlü kulaklıkla kullanabilirsiniz arkadaşlar. Telefonumuz fena radyo çekmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.