Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1836. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
56.567
Cevap
334
Favori
3.370.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://m.teknolojioku.com/haber/general-mobile-discoverye-yeni-guncelleme-geliyor-14984.html

Boyle bir haber buldum bilgisi olan var mi ya da sağlam bir kaynağa ulaşip teyit edebilecek biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemâncı

Bende aranıza katılmış bulunuyorum

ayni şekilde 4gb+8 GB hafiza karti ile. ablama aldim. telefonda film izlemez oyun normal olanlari oynar. yeter li olacagini düşündüm ve 4 gblik aldim. hepsiburDa 650 TL+ 75 TL cardfinans hediyesi 575 TL kago ucretsiz. iyi ya. geçen sene öldürdü bende bundan alirdim. hadi hayirli olsun.

• arkadaşlar hala kırpışma,pembelik gibi sorunlar devam ediyormu?Cihazı almayı planlıyorum bayadır takip etmeme rağmen hala tereddütteyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antisiyon

http://m.teknolojioku.com/haber/general-mobile-discoverye-yeni-guncelleme-geliyor-14984.html

Boyle bir haber buldum bilgisi olan var mi ya da sağlam bir kaynağa ulaşip teyit edebilecek biri.

Bu güncelleme çoktan çıkmış durumda zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayTheRock

her ikisini de deneyeceğım arkadaşlar teşekkür ederim. Lg g e 970 kullanıyordum kendi arayüzü güzeldi ve launchera hiç ihtiyaç duymamıştım açıkçası

Nex laucher kullan pisman olmazsin tek gecerim

• Beyler ya bir sorum daha olucak arada kaynamasın
    sizdede varmı böyle bir durum

sorunum şu parmağımı koyduğum yer titriyo normal kullanımda dikat çekmiyo dikkat etmek lazım
    ve bir süre kullandıktan sonra oluyo mesela bir süre dead tirigger oynadım bir süreden sonra adamın eli titremeye başladı parmağımı koyduğum yeri tam kestiremiyo

yukarıdaki çubuğu indirdiğimdede mesela indiripp belli bir seviyede tutuyum çubuk titriyo
  • Kutudan cikan ekran koruyucu çizildi sağlam bir ekran filmi onerebilecek varmidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran testi icin olan kod neydi?

• SİYAH SİLİKON KILIF İSTEYEN OLURSA PM ATSIN
  • dediğin gibi seste aşırı bir bozulma söz konusuysa garanti kapsamında parça değiştirerek sorunu gidermeleri gerekir
  • ƒ®ét Ƒ kullanıcısına yanıt
    evet devam ediyor yeni güncelleme bekleniyor, çıkarmı bilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: dengizhan

dediğin gibi seste aşırı bir bozulma söz konusuysa garanti kapsamında parça değiştirerek sorunu gidermeleri gerekir

Ben de öyle umuyorum ama Telpa'nın rezalet bir servis olduğunu konuyu okudukça anlıyorum. Neredeyse hangi sebepten giderse gitsin tüm garantiye giden telefona "kullanıcı hatası" deyip ücret talep etmişler...
  • Arkadaslar sizdeki guncellenmiş son surumdeki numarası nedir bana guncelleme gelmedı telefonu dun aldım kontrol etmek istiyorum.

• Aranıza ben de pazar günü katıldım sormak istediğim bir soru var şuan için telefonda internetim yok ama evdeki pcnın internetinden baglantı atabılırmıyım yanlız modemım kablolu şimdiden teşekkürler
  • bir de benim kullandığım sony ericsson ve htc de olan hava durumu ve haberler widget ı bu cihazda yok..onu bir şekilde edinebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: degisik

quote:

Orijinalden alıntı: antisiyon

http://m.teknolojioku.com/haber/general-mobile-discoverye-yeni-guncelleme-geliyor-14984.html

Bu güncelleme çoktan çıkmış durumda zaten.

Makalede "4.güncelleme üzerinde çalışılıyor" diyor. Senin bahsettiğin "zaten çoktan çıkmış durumda" dediğin ise 3. güncelleme. Dikkatini çekerim. 4.güncelleme hala bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

bir de benim kullandığım sony ericsson ve htc de olan hava durumu ve haberler widget ı bu cihazda yok..onu bir şekilde edinebilir miyiz?

link
    Buraya bir bak istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkboy -- 6 Kasım 2013; 19:09:08 >
  • Arkadaşlar elimde bulunan GM telefonlardan birinde ekrana görüntü gelmeme sorunu var. Telpa'ya iletişimden sorunu yazıyorum ancak dönen olmuyor. Arıza bildirimide yapamıyorum referans numarasını kabul etmiyor. Sizce ürünü direk yollasam olur mu, hiç kayıt açmadan..
  • Yeterli depolama alanı yok ya da güncelleme sırasında paket dosyası geçersiz sorununu çözen varsa yardım ederse çooook sevinirim! Kaç gündür arıyorum bir çözüm bulamadım, telefonum 4 GB lık versiyon

• bjkboy kullanıcısına yanıt
    Kablolulu bağlantı yapamazsın
    Wifi ile mümkün
  • 
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.