Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (1835. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KittyCold

Bugün siyah modelden 1 adet almayı düşünüyorum.
    Tercihim 16 gb mı olsun 4 gb mı? Soruyu şu açıdan soruyorum; dahili hafıza olmadan kendi 16 gb lık hafızası ile daha performanslı mı kullanırım yoksa 4 gb lık modele 32 gb hafıza kartı alsamda performansta bir değişiklik olmaz mı?

NOT: Bir önceki sayfada hafıza ve hafıza kartı ile ilgili kullanımları okudum. Kafam karıştı. Bu sebeple öneride bulunmanızı istiyorum. 16 Gb lık model mi uygulamaların kullanımı açısından daha iyi yoksa 4 gb lık modele hafıza kartı takmak mı?

bence 16GB al, 603 sayfada bahsettiğim gibi Repartition Tool ile uygulama alanı 8.90Gb, media alanını ise 7,10GB yap, öyle bir süre kullan sana rahat rahat yeter. sonraları medya müzik film vs çok kullanırım bana 7.10GB yetmez dersen lazım olduğu kadar hafıza kartı alır takarsın. ben öyle yaptım. bana dahili depolama 7.10 GB yetiyor ama ben önemli dosyalarımı, müziklerimi vs herzaman kartta tutarım onun için tedbir amaçlı kart aldım bütün şahsi dosyalarım kartta.. şimdiden hayırlı olsun telfnnun güle güle kullan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fines Sigorta

quote:

Orijinalden alıntı: erosbos

selam arkadaslar benim de telefonum dun geldi. beni de yazin bi koseye bu arada steroid de radyo uygulamasi yok sanirim. ben de cikmadi da.

Daha oncesınde storeoıd,de kendi radyosu vardı guncelleme sonrası kaldırılmıs nedense
    google play,dan dıscovery fm radyo yazarak indirebilirsiniz

cok tesekkur ederim arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

quote:

selam arkadaslar benim de telefonum dun geldi. beni de yazin bi koseye bu arada steroid de radyo uygulamasi yok sanirim. ben de cikmadi da.

dostum telefonu internetten aldıysan nerden aldın?
    ölü piksel testi yaptın mı çıktı mı?
    ben golddan aldım 16gb lık versiyonunu. dün geçti elime 3 adet ölü piksel çıktı telefonda. bugün iade için geri göndericem. eğer iade kabul ederlerse senin aldığın yerden alayım

selam dostum. olu pixel testi yapmadim. aksam bi bakarim. su anda sorunsuz kullaniyorum. n11 den aldim 16 gb siyah modelini kilif falan da aldim 650 ye geldi. en para kartini bekleyemedim

• GM discovery 16 GB versiyonu dün aldım ama üzerinde ekran koruyucu yok gibi , ekran koruyucu hepsinde standart değilmi?

• quote:

quote:

quote:

ben golddan aldım 16gb lık versiyonunu. dün geçti elime 3 adet ölü piksel çıktı telefonda. bugün iade için geri göndericem. eğer iade kabul ederlerse senin aldığın yerden alayım

selam dostum. olu pixel testi yapmadim. aksam bi bakarim. su anda sorunsuz kullaniyorum. n11 den aldim 16 gb siyah modelini kilif falan da aldim 650 ye geldi. en para kartini bekleyemedim

Hayirli olsun, ekran koruyucu varmi üzerinde aceba, benimkinde yok sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kararsız Genç

GM discovery 16 GB versiyonu dün aldım ama üzerinde ekran koruyucu yok gibi , ekran koruyucu hepsinde standart değilmi?

Hayır, üzerinde ekran koruyucu yok. Yanında açılmamış pakette ekran koruyucu çıkacaktır kutusundan.
  • römercan kullanıcısına yanıt
    Bende de bazen chromdan çıkarken oluyor

• İnternete girmekte sikinti oluyor bazen ilerleme cubugu hep ayni yerde kaliyorsa girmiyor interneti kapa ac ya da ram i optimize et deyince duzeliyor gibi ama sarmadi beni var mi cozumu yahut bu sorunu yasayan feyste falan da resimler cikmiyo arada hattan degil bunu anladim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kararsız Genç

quote:

quote:

quote:

Hayirli olsun, ekran koruyucu varmi üzerinde aceba, benimkinde yok sanirim

tedekkur ederin. hayir ekran koruyucuyu ve kilifi yine ayni yerden aldim yapistirdim. mat ekran koruyucu gayet guzel. ilk mesajda nasil yapistirilacagi anlatiliyor. kendin alip yapistirabilirsin

• Bana çok iyi bir silikon kılıf önerebilir misiniz ?
  • Custom rom olarak 4.4 kit kat var mıdır?
  • merhaba

son güncellemeden sonra çektiğim resimleri duvar kağıdı yapmak istediğimde resimi yaklaştırıp çok büyütüyor.

bunu yaşayan ve çaresini bulan varmıdır?
  • Benim telefonda hoparlör çok aşırı çatlama yapıyor ve bu yüzden bir video izlediğimde konuşulanları anlamakta bile zorluk çekiyorum. Normalde yüksek seste çatlama olur ama bende çok az seste bile çatlama ve boğukluk var. Ben bunu garantiye versem garanti dahilinde hoparlör değişimi yapılır değil mi?..
  • Merhaba arkadaşlar. Dün akşam GMD 16 GB olanı aldım. İlk defa akıllı telefon kullanacağım. Bunun için neler yapmamı, neleri yapmamamı önerirsiniz? Örn; Şu uygulamayı kullanma, şunu kur güzeldir vs gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Merhaba arkadaşlar. Dün akşam GMD 16 GB olanı aldım. İlk defa akıllı telefon kullanacağım. Bunun için neler yapmamı, neleri yapmamamı önerirsiniz? Örn; Şu uygulamayı kullanma, şunu kur güzeldir vs gibi.

Uygulamayı bilmem de USB kablosunu şarj soketine her taktığında çok nazik davranmanı en başta öneririm...
  • merhaba

son güncellemeden sonra çektiğim resimleri duvar kağıdı yapmak istediğimde resimi yaklaştırıp çok büyütüyor.

bunu yaşayan ve çaresini bulan varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

quote:

Orijinalden alıntı: metin-22

quote:

Orijinalden alıntı: bidad43

quote:

Orijinalden alıntı: metin-22

Bana flip cover açılınca ekranıda açan uygulama lazım eğer bilen varsa lütfen söylesin flip cover aldım açıyorum tuşa basıyorum uğraşması zor oluyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff

Bu linkten indirebilirsin ücretsiz ve kullanışlı bi uygulama

Çok teşekkür ederim flip cover aldım bide tuşa basmakla uğraşıyordum ama program çok işime yaradı

@bidad43
    Uygulama işimize yarar

@metin-22
    Filp cover hangi tür link var mı ve memnunmusun?

Aynen bunun gibi ve çok memnunum

Kılıfı bulunduğum şehirde bir telefoncudan 22.5 tl maliyetle aldım

Flip cover
  • Bende aranıza katılmış bulunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.M.F.

Bana çok iyi bir silikon kılıf önerebilir misiniz ?

hocam migrostan greenmate 20tl almıştım, telefoncularda 15e de varmış...
    ben memnunum vala, ama bi cüzdan kılıf aldık telefongiydirden heryeri kırıldı kılıfın tavsiye etmiyorum onu...
  • kusanagijd K kullanıcısına yanıt
    Bir resim felan varmı silikon kılıf için...
    Ayrıca benim videoları sd karta kayıt ediyor...Resimleri ise kendi hafızasına...Ayarlarda kendi hafızasıda seçili ama anlamadım neden böyle oluyor...
  • 
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.