DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ŞARJ OLMUYOR !!!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
62
Cevap
1
Favori
58.865
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Diğer Android Telefonlar >> GENERAL MOBİLE DİSCOVERY ŞARJ OLMUYOR !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      279 Mesaj
      12 Eylül 2013 23:46:32 Konu Sahibi
      Arkadaşlar tlf alalı 2 hafta oldu hem şarj olmuyor hem bilg.bağlanmıyor.şarj aletinide değiştirdim yine aynı..acaba başına gelen yada çözüm önerisi olan varmı?ayrıca 2 gün önce yeni sürümü yüklemiştim.ondan sonra bu problem başladı.belki sorun güncellemededir diye fabrika ayarlarını geri yükledim ama önceki sürümüyüklemiyor. ilk sürümü nasıl yükleyeceğimide bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. saygılarımla
      |
      |

• Yüzbaşı
      535 Mesaj
      12 Eylül 2013 23:56:00
      sarj soketi bozzulmuştur servis 100 lira ister geçmiş olsun (discoverylerde var bu sorun)
      |
      |

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi
    • Er
      1 Mesaj
      22 Ekim 2013 02:06:11
      aynı sorun bende de var aldıktan bir hafta on gün kadar sonra ortaya çıktı...hatta bir tavsiye üzerine bir arkadaşa aldırmıştım aynı sorunu şu anda oda yaşıyor...vatan bilgisayardan almıştım ben telpaya garantiye gönderdik henüz sonuş alamadım
      |
      |

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      24 Ekim 2013 10:10:25 Konu Sahibi
      bende garantiye yolladım.garanti kapsamında olmuyormuş.50tl ödedim şuan problem yok kullanıyorum
      |
      |

• Onbaşı
      25 Mesaj
      29 Ekim 2013 12:10:19
      general mobile discovery telefonu alalı 30 gün gibi bir süre oluyor ve bu sorunla bugün karşılaştım internetten araştırdım 50 tl gibi bir para söz konusuymuş ayriyetten bu problem yanında verilen şarj aletinden kaynaklıdır ve kullanıcı hatası olarak değerlendiriliyor ama bir çok kullanıcı da olması bunun kullanıcı hatası olmadığını aksine telefonun kalitesinin düşük olduğunu gösterir telefonu almak isteyen arkadaşlara önermiyorum çünkü sizin karşılaşacağınız sorunda kesinlikle bu olucaktır ve servise yolluycaksınız sizden ücret istiyecekler telpayı kınıyoruz.
      |
      |

• 01 Kasım 2013 01:49:51
      Beyler şarz girişi sorunu olanlara ve olacaklara sesleniyorum. İyi dinleyin lütfen.

Bende geçenlerde telpa Levent bayiinde şahit oldum. Orada da aynı sorundan muzdarip olan 5-6 kişi bu sorundan dolayı kenilerinden 50 tl ücret istemelerine rağmen , uzun uğraşlar ve haklı tartışmalardan sonra ücretleri sistemden silinerek telefonlarının şarj girişlerini ücretsiz olarak yaptırdılar. Uzun uzun anlatmak istemiyorum . Bunu da anlatmazsam vicdan azabı çekerim yoksa. Kesinlikle şarj girişi sorunu olup da kendilerinden 50 tl istenilen telefon sahipleri bu ücreti ödemesinler. Bu sorun tamamen bazı partilerde kronik sorun. Bunu o gün kendileri de kabul etti. Parayı vermemek için her türlü yasal başvuruda bulunun. İnsanları kandırmaya hakları yok. Keşke olayı yaşayanlar da bizzat bunu söyleyebilselerdi burada..

'''' OOOOOKUYOM BEN YAAAAAAA ''''
    • Çavuş
      47 Mesaj
      01 Kasım 2013 03:58:40
      quote:

Orijinalden alıntı: karakteristik61

Beyler şarz girişi sorunu olanlara ve olacaklara sesleniyorum. İyi dinleyin lütfen.

Bende geçenlerde telpa Levent bayiinde şahit oldum. Orada da aynı sorundan muzdarip olan 5-6 kişi bu sorundan dolayı kenilerinden 50 tl ücret istemelerine rağmen , uzun uğraşlar ve haklı tartışmalardan sonra ücretleri sistemden silinerek telefonlarının şarj girişlerini ücretsiz olarak yaptırdılar. Uzun uzun anlatmak istemiyorum . Bunu da anlatmazsam vicdan azabı çekerim yoksa. Kesinlikle şarj girişi sorunu olup da kendilerinden 50 tl istenilen telefon sahipleri bu ücreti ödemesinler. Bu sorun tamamen bazı partilerde kronik sorun. Bunu o gün kendileri de kabul etti. Parayı vermemek için her türlü yasal başvuruda bulunun. İnsanları kandırmaya hakları yok. Keşke olayı yaşayanlar da bizzat bunu söyleyebilselerdi burada..

burada yazılanları görmem çok iyi oldu. konuyu açan arkadaşa teşekkurler. haftalardır bu problem ile uğraşıyorum. bu sabah telpa ofisine gideceğim. bu sahtekarlara burada yazanların çıktısını okutmayı düşünüyorum en son. utanmadan "kullanıcı hatası" deyip insanları bu kadar kolay aptal yerine koymaları tam bir art niyet. allah, belalarını versin. yüz lira veren varmış bu problem için. haram zehir zıkkım olsun. ben de gelişmelere göre burayı editleyeceğim.

kısaca şark kurnazı telpa ve gm'den uzak durun. telefonları batsın. şu bir ayda yaşadığım sinir harbini kaç parayla telafi edebilirim ki. ucuz etin yahnisiymiş bunu paramızla öğrendik. aman diğer arkadaşlar kanmasın...

• Onbaşı
      25 Mesaj
      01 Kasım 2013 11:43:21
      Oda bisey mi 50tl verdik hadi garantiden cikmasin diye yaptirdik telefonun titresimi calismiyor hic bir sekilde. Nasil test edilip veriliyor anlamis degilim. 2 tane almistik telefondan her biri 2 ayda 2 kez servise gitmis olacak.tekrardan fab. Ayarlarina donulecek tekrar gelecek tekrar ayni ayarlari yapilacak. Rezillik yemin ediyorum kirip atasim geliyo walla.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• 03 Kasım 2013 23:19:19
      quote:

Orijinalden alıntı: qruvasan

Alıntıları Göster

burada yazılanları görmem çok iyi oldu. konuyu açan arkadaşa teşekkurler. haftalardır bu problem ile uğraşıyorum. bu sabah telpa ofisine gideceğim. bu sahtekarlara burada yazanların çıktısını okutmayı düşünüyorum en son. utanmadan "kullanıcı hatası" deyip insanları bu kadar kolay aptal yerine koymaları tam bir art niyet. allah, belalarını versin. yüz lira veren varmış bu problem için. haram zehir zıkkım olsun. ben de gelişmelere göre burayı editleyeceğim.

kısaca şark kurnazı telpa ve gm'den uzak durun. telefonları batsın. şu bir ayda yaşadığım sinir harbini kaç parayla telafi edebilirim ki. ucuz etin yahnisiymiş bunu paramızla öğrendik. aman diğer arkadaşlar kanmasın...

Burada yazılanlar beni doğruluyor.. İşte anlattığım olayın kahramanlarından ...http://forum.donanimhaber.com/m_82920050/tm.htm

• Çavuş
      47 Mesaj
      03 Kasım 2013 23:47:37
      quote:

Alıntıları Göster

Burada yazılanlar beni doğruluyor.. İşte anlattığım olayın kahramanlarından ...http://forum.donanimhaber.com/m_82920050/tm.htm

sağolasın hocam. ben ücretsiz tamir ettirdim sonunda ama bu iş için harcadığım saatler bozulan moral sinir harbi yanlarına kaldı. bir daha bilinmeyen marka almak mı? aman uzak dursun.
      |
      |

• Çavuş
      47 Mesaj
      03 Kasım 2013 23:50:36
      arkadaşlar ilgilisi için ekliyorum aynı konu burada da işlenmiş.

http://forum.donanimhab...0050/f_//tm.htm#83494221

• 04 Kasım 2013 12:31:07

Artık bize düşen bundan sonra sağımızda solumuzda , internet kullanan , kullanmayan herkese bu problemin üretim hatası olduğunu ve ileride başlarına böyle bir şey geldiği taktirde veya şu an halihazırda bu problemi yaşayan herkesi bu konuda bilgilendirmek ve bu şekilde para kazanmaya çalışan insanları ve firmaları bu yaptıkları iş konusunda biraz daha toparlanmalarını sağlamak. Kimse parayı sokaktan toplamıyor. Biz telefonu alırken 2 yıllık garantisinin parasını peşin peşin ödedik zaten.
      |
      |
      qruvasan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      47 Mesaj
      05 Kasım 2013 00:53:48
      quote:

Artık bize düşen bundan sonra sağımızda solumuzda , internet kullanan , kullanmayan herkese bu problemin üretim hatası olduğunu ve ileride başlarına böyle bir şey geldiği taktirde veya şu an halihazırda bu problemi yaşayan herkesi bu konuda bilgilendirmek ve bu şekilde para kazanmaya çalışan insanları ve firmaları bu yaptıkları iş konusunda biraz daha toparlanmalarını sağlamak. Kimse parayı sokaktan toplamıyor. Biz telefonu alırken 2 yıllık garantisinin parasını peşin peşin ödedik zaten.

aynen hocam ben elimden geldikçe uyarıyorum insanları ama dediğim gibi sosyal medyada çok sağlam çalışıyorlar... forumda, sözlüklerde...
      sen bir tane problem yazıyorsun ardından on tane telefonun muhteşemliğini anlatan yazı yazıp gargaraya getiriyorlar... nasıl baş edilir bilmiyorum.
      |
      |

• Teğmen
      215 Mesaj
      05 Kasım 2013 01:27:03
      Arkadaşlar yarın sabah itibarı ile bu cihazın 16 gb liğini alacaktım ama bu şarj sorunundan sonra vazgeçtim.Gerçi 16 gb olanlarda sorun yok denilmiş ama yinede çok rahatsız oldum.16 gb olan modelindede olan var mı bu şarj sorunu?

NEXUS 4
    • Çavuş
      57 Mesaj
      05 Kasım 2013 13:44:24
      quote:

Orijinalden alıntı: dalyanerdal

Arkadaşlar yarın sabah itibarı ile bu cihazın 16 gb liğini alacaktım ama bu şarj sorunundan sonra vazgeçtim.Gerçi 16 gb olanlarda sorun yok denilmiş ama yinede çok rahatsız oldum.16 gb olan modelindede olan var mı bu şarj sorunu?

EVet hocam varmış, bende ilk duyumlarda 16gb olanlarda problem olmadığı duyumunu almıştım ama biraz detaylı araştırınca onlarında aynı problemi çıkarttığı ortaya çıktı, malesef..
      |
      |

Samsung Galaxy Note II N7100 -General Mobile Discovery - Samsung SmartTV 32F5570 - HP Probook 6550b - HP Pavilion 23xi - Logitech Marathon M705 - Logitech Z323
    • Teğmen
      215 Mesaj
      05 Kasım 2013 13:50:47
      Sağolun hocam. An itibari ile vazgeçmiş bulunmaktayım.

NEXUS 4
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      07 Kasım 2013 08:10:36
      quote:

Orijinalden alıntı: dalyanerdal

Sağolun hocam. An itibari ile vazgeçmiş bulunmaktayım.

ucuz etın yahnısı bu kadaroluyor dogru karar verıp 650 lıranı kurtaerdın demektır.
      |
      |

• Yarbay
      5158 Mesaj
      08 Kasım 2013 02:14:21
      Bende 16 gb lık modeli var ve şu an %4 te ama şarj olmuyor telefon şu konuyu telefon almadan önce görseydim kesinlikle bulaşmazdım.

PSN: maydo67
    • Yüzbaşı
      264 Mesaj
      08 Kasım 2013 09:57:48
      an itibari ile iyice soğudum telefondan. tam gaza gelmiştim ama sorunlar var. ufak tefek sorunlarda değil.
      firma yetkilisi geliyor burda 4 gb larda sorun var 16 dalın sorunsuz onlar diye gazı da veriyor ohh. ama 16 larda sorunluymuş.
      arıza çıkaracak mı diye telefon alınmaz ki kardeşim. tamam şans işi ama 100 kişide 2-3 olurda bize denk geldi dersin. ama alanların yarısında sorun var illaki ya kamera pembe ya piksel ya şarj soketi. yani garantide ücretsiz bile tamir edilse 1 ay bekleyecen. sorunsuz alıp kullanmak varken en iyi ihtimal 1 ay bekleme bile can sıkıntısı...
      |
      |

Asus N61JQ-X1

Pioneer VSX-921
    • Binbaşı
      1385 Mesaj
      08 Kasım 2013 10:03:50
      Yeni bir dh huawei vakasi
      O kadar ugrasip zaman harcayip Sicak firsattan, indirimlerden aldiniz telefonu simdi de tamir ettirmek icin ugrasma zamani.
      Bu dongu surekli boyle devam ediyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.