Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE DİSCOVERY BAĞLANTI SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
72.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERhaaba Discovery aldım bilgisayara bağladığım zaman kolayca bağlanıyordu yani telefon ekranda bağlantı sekmesi çıkıyorudu ama telefonu garantiye götürdüm ve telefon geri geldiğnide kabloya bilgisayara bağşıyom ama sadece telefonu şarj ediyor dosya aktarımı yapamıyoru telefonda bağlantı sekmesi çıkmıyor acil yardım plss

• quote:

Orijinalden alıntı: agah_berat

MERhaaba Discovery aldım bilgisayara bağladığım zaman kolayca bağlanıyordu yani telefon ekranda bağlantı sekmesi çıkıyorudu ama telefonu garantiye götürdüm ve telefon geri geldiğnide kabloya bilgisayara bağşıyom ama sadece telefonu şarj ediyor dosya aktarımı yapamıyoru telefonda bağlantı sekmesi çıkmıyor acil yardım plss

Arkadaşım ilk önce konuyu açtığın için tesekkur ederim.Yaklaşık bir saattir telefon elimde acaba konu açsam mı diye düşünüyorum aynı sorun bende de var çünkü.Sorun ne bilmiyorum ama olur da işe yarar belki diye düşünüp format felan denersen hiç zahmet etme 10 dk önce denedim olmadı. Olur da bir şekilde çözüm bulursan paylaş burada ne olur.İyi forumlar,iyi geceler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baglanti tipi usb sekline aldiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilgincbiri

Baglanti tipi usb sekline aldiniz mi?

Ayarlar menüsündeki seçenekten bahsediyorsunuz galiba kablo takılı olsa bile inaktif o seçenek yani değişmiyor...

• quote:

MERhaaba Discovery aldım bilgisayara bağladığım zaman kolayca bağlanıyordu yani telefon ekranda bağlantı sekmesi çıkıyorudu ama telefonu garantiye götürdüm ve telefon geri geldiğnide kabloya bilgisayara bağşıyom ama sadece telefonu şarj ediyor dosya aktarımı yapamıyoru telefonda bağlantı sekmesi çıkmıyor acil yardım plss

Arkadaşım sorun kabloda biraz önce çözdüm.Sony kablosu ile denedim çok daha kalın bir kablo bu taktığım gibi usb modu açıldı valla :-)

• BAyram bende b, kabloyu değiştireyimb akalım olacak mı sağol yindede
  • BYRM81 kullanıcısına yanıt
    KARDEŞ ben kabloyu da eiştirdim olmadı sen hangi kabloyu kullanıyorsun bi foto atsana .d ytada marka versn
  • quote:

KARDEŞ ben kabloyu da eiştirdim olmadı sen hangi kabloyu kullanıyorsun bi foto atsana .d ytada marka versn

Valla kablo şu an yanımda değil zaten benim de değil kablo ama kablonun markası nokia ayrıca bizim sarj aletlerinin kablosunun yaklaşık iki katı kalınlığında dostum.Bu arada kablonun kendi siyah usb kısımları mavi renkli çokta şekil yani...
  • bendede aynı sorun oldu bilgisayara pek bağlamıyorum. ama gecen bişey atıyım diye bağladım usb secenekleri çıkmadı. samsung kablosuyla denedim çıktı.
  • ARKADAŞLAR SORUN KABLODA BENDE YAPTIM NORMAL Bİ USB KABLOSU ALIN TAKIN OLUYOR DEMEKKİ ORJİNALİ SADECE SARJ EDİYORMUS .. ENTERASANN
  • Uzun zaman veri aktarımı yaptığım kablo sadece şarj etmeye başladı. Dediğiniz gibi kabloyu değiştirdim oldu

• beyler usb takında yukarıda medya cihazı bağlandı olarka gibi bir yazı çıkıo ona tıklayın tıkladıktan sonra orda sıralnmış yazılar var ordan medya aygıtını seçin sorun çözülmüştür. SİZE YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA
  • emirhan22 E kullanıcısına yanıt
    Kabloyu degistirdim diğerinde ilk basta görüyordu ama şuan gene görünmüyor ne yapabilirim ayarlar ayarliya bilirmiyim
    @emirhan22 @emirhan22

• [ÇÖZDÜM]... Arkadaşlar, aynı sorun bende de vardı ve sorunu çözdüm. Telefonu Ayarlardan fabrika ayarlarına döndürdüm ve sorun çözüldü. Sorunu çözene kadar bir sürü yol denemiştim.
    -Bir çok kablo ile denedim olmadı. Kabloları başka telefonlar ile bağlıyorum bilgisayara bağlanıyor ancak benim telefon bağlanmıyordu.
    -Bilgisayara reset attım olmadı
    -telefona reset attım olmadı
    -hafıza kartını ve sim kartı çıkartıp denedim yine olmadı.
    ***En son telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ve oldu. Sorun yaşayanlar yedeklemelerini yaptıktan sonra denesin
  • BYRM81 kullanıcısına yanıt
    benimki xsLight rom. 4.4 kitkat bilgisayardan dönecem kapalıyken ses açmaya basarken takıyorum. şarj ekranı 15 saniye sonra veya gelmiyor. twrp den systemi silecem yahu. yardım.
  • Arkadaşlar ben hiçbir türlü çözemedim

• devamm edıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.