Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar soruma cevap veren olmadı ama tekrar yazmak durumunda kaldım, flood gibi olmasın ama telefonun orjinal mesaj uygulaması yerine hangi mesaj uygulamasını tavsiye edersiniz. orjinal sms uygulamasında toplu sms silemiyorum.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Ben yaata sms kullanıyorum gayette memnunum tavsiye ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Chomp sms tavsiye ederim, yaklaşık iki yıldır bunu kullanıyorum.

• 7,1,1 e geçen var mı? 7,0 dan memnun kalmadım ben güzelim telefon kasmaya başladı daha kötü olmasın :)
  • fanatice F kullanıcısına yanıt
    Aradım, taradım ama ben de bulamadım. Ben de sorun yok. Çift basınca kamera açılmıyor.

• 7.0 yağ gibiydi. 7.1.1'de öyle. 7.0'a geçtikten sonra format atmadıysanız kasar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Aradım, taradım ama ben de bulamadım. Ben de sorun yok. Çift basınca kamera açılmıyor.

Kamera cildirdi. Girdigimde ekranda mavi renkler vermeye basladi:) kapatma tusuna cift tikladigimda kamera otomatik aciliyor. Edeyim onlarin verecegi yazilimin icine... Boyle vereceksen verme kardesim. Ne bu rezillik... Sozde guncelledikten sonra cihazi sifirladim fabrika ayarlarina...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fanatice -- 6 Aralık 2016; 11:25:11 >
  • format atacağıma telefonu değiştirmek daha kolay geliyor yeminle :) geçtikten sonra hard format mı fabrika ayarlarına mı döneyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

quote:

Kamera cildirdi. Girdigimde ekranda mavi renkler vermeye basladi:) kapatma tusuna cift tikladigimda kamera otomatik aciliyor. Edeyim onlarin verecegi yazilimin icine... Boyle vereceksen verme kardesim. Ne bu rezillik... Sozde guncelledikten sonra cihazi sifirladim fabrika ayarlarina...

Kamera acikken ekrani mavili iken baska bir cihazla fotosunu cekip burda paylasir misin ? Tesekkurler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

format atacağıma telefonu değiştirmek daha kolay geliyor yeminle :) geçtikten sonra hard format mı fabrika ayarlarına mı döneyim?

Fabrika ayarlarına dönün.

• Dostum ilginç gerçekten. Bende hiçbir sorun yok 7.1.1'de. Yağ gibi akıyor. Yazılımda sorun yok. Sende bir gariplik var.

• quote:

Dostum ilginç gerçekten. Bende hiçbir sorun yok 7.1.1'de. Yağ gibi akıyor. Yazılımda sorun yok. Sende bir gariplik var.

Gerci ben recovery menusunden wipe data yaptim. Ayarlardaki menuden sifirlamadim. Normalde wipe data dan formatlamak daha iyi diyorlar. İlginc...

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

quote:

Dostum ilginç gerçekten. Bende hiçbir sorun yok 7.1.1'de. Yağ gibi akıyor. Yazılımda sorun yok. Sende bir gariplik var.

Gerci ben recovery menusunden wipe data yaptim. Ayarlardaki menuden sifirlamadim. Normalde wipe data dan formatlamak daha iyi diyorlar. İlginc...

Ben formatlamadım ama yağ gibi akıyor. Formata gerek yoktu.

• Aynen hocam kameradayken bazen mavi seyler geliyor bendede

• quote:

Orijinalden alıntı: teknolog71

Aynen hocam kameradayken bazen mavi seyler geliyor bendede

Ben boyle guncellemenin taaa....:) Sozde 7.1.1 full surum. 3-5 ay da hatalari duzeltmelerini bekleriz. Sonra da zaten destek bitiyor. Rezalet. Baska da birsey demiyorum

• fanatice F kullanıcısına yanıt
    Daha 5 6 ay guvenlik guncellemesi alicaktir hocam daha 2 yil olmadi cihaz piyasaya çıkali duzeltileceginden eminim.

• Daha 7.1.2 çıkacak bir iki ay sonra. Onu da alırız.

• Ben sadece wipe cache yaptım şuan sorun yok sorun yaşayan arkadaşlar hard format atabilir belki o zaman sorunlar düzelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Karsilastiginiz problemlere dair her menude geribildirim sekmesi var. Ordan geribildirimde bulunalim arkadaslar. Duzeltirler. Normalde dev beta 2 olarak verilmesi gereken guncellemeyi sanirim full diye verdiler bize. Muhtemelen bu tur bir sacmalikta general mobile in parmagi vardir... İsleri gucleri dalavere. Bu kadar sorunlu 7.1.1 full surum olamaz, olmamali...

Hocam textra kullanın aşık olacaksınız

• 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.