Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chrome çöküp duruyor ve telefon yavaşlamaya başladı az önce fabrika ayarlarına dönüp herşeyi silmeme rağmen. Ne yapmam lazım cozemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chrome güncellemesini kaldırın. Daha sonra 7.1.1 gelince telefona o zaman düzeliyor Chrome. Yoksa telefonu içine ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: techsen

quote:

Orijinalden alıntı: mstfygtman.

Beyler kademeli olarak dağıtıldığını biliyorum ama bu kadar da olmaz bana hala güncelleme gelmedi. Beta programına kayıtlı da değilim. Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Bana da hala gelmedi

Tek sim mi ? Bana da gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: neo01470

quote:

Orijinalden alıntı: techsen

quote:

Orijinalden alıntı: mstfygtman.

Beyler kademeli olarak dağıtıldığını biliyorum ama bu kadar da olmaz bana hala güncelleme gelmedi. Beta programına kayıtlı da değilim. Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Bana da hala gelmedi

Tek sim mi ? Bana da gelmedi

Evet tek sim

• Beyler şu oyun neden uyumlu değil gözüküyor benim telefonla?Androidin en son sürümü yüklü bende.Yardım ederseniz sevinirim

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pokemon.pokemontcg&hl=tr
  • Arkadaşlar amcamın 4g telefonunu fabrika ayarlarına almak istediğimde herşeyi sil tuşuna basınca telefon kitleniyordu. Recovery girmeye calisinca not command uyarısı alıyordum. Not command ekranında power tuşuna basılı tutup ses açmaya basınca recovery açıldı. Wipe data cashe reset bastım. Format data yazdı ekran kaldı öyle. Biraz bekledim tepki vermedi. 10 dk tepki vermeyince kapatıp açtım 30 dk açılış animasyonu döndü ki halada dönüyor kaldı öyle. Telefon otadan güncelleme dışında birşey yapilmadi tertemiz telefon. Yapabileceğimiz başka bir şey varmı . Pc den rom atamazmiyiz ?
  • 7.1.1 güncellemesinden sonra telefonun batarya ömrü gözle görülür bir şekilde arttı. normalde 30-35 saat kadar şarj etmiyordum. sürekli 2g'de de tutmuyorum, arada lte'yi açıyorum. güncellemeden sonra pazartesi gecesi salı sabahına doğru şarj ettim, şarjı hala %26 seviyesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRINCE.77 -- 8 Aralık 2016; 13:51:9 >
  • Stock romu forum.turkdevs.com veya forum.one-teams.com forumlarından indirip cihazınıza yükleyin, çözülür sorun. Yoksa bu gidişle hiç açılmayacak zaten cihazınız.

• Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Oyunun hangi android sürümleri ile uygun olduğu önemli muhtemelen...
  • Halen gelmedi güncelleme ama yorumlara bakincada pek gelmesini istemiyorum:)
  • Merhabalar 7.1.1 ile sorunsuz çalışan en iyi çağrı kaydetme programı hangisidir? Ücretli de olabilir. Denediklerim de hep karşı tarafın sesi kaydedilmedi. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaslar, bugun 6.0.1 e geri dondum sonra tekrar 7.0 a gectim. Ardindan sirasiyla eylul-ekim-kasim yamalari geldi. Kasim ayi yamasini da kurduktan sonra fabrika ayarlarina sifirladim ve kamera cift tiklamayi kapattim. Sifirladiktan sonra 7.1.1 i kurdum. Kameranin cift tikla acilmasi duzeldi cunku 7.1.1 yuklemeden ayarini kapatmistim. Ancak problemler devam ediyor. Ekran ayarlarinda kamerayi cift tikla kapatip acma menusu yok, kameraya girince mavi ekran vermeye devam ediyor... Kamera icin acil guncelleme vermeleri gerekiyor. Bu mavi ekran olayi arama yapmadan once de gerceklesiyor sonra yesile donuyor. Sacma bir guncelleme verdiler...

• Aynen mavi ekran sorunu var + yüksek mb oyunlar inmiyor yükleniyor da kalıyor yardım eder misiniz?

• ProgreSsive aTTacK kullanıcısına yanıt
    format işlemi uzun süren bir işlem zaten, eğer format işlemi devam ederken pili çıkardığın için, işletim sistemi çökmediyse, recoveryden wipe data /factory reset yoluyla tekrar format at belki düzelir. recoverye girmek için tel kapalı iken, ses yükseltme ve güç tuşuna basılı tutarak aç, komut yok diyen Android robot gelince tuşları bırak, güç tuşuna basılı tutup ses yükseltme tuşuna bir kere bas bırak. format işlemi ve sonrasında telin açılması normalden uzun sürer, o yüzden şarj azsa tel şarjda takılı olsun ve hemen açılacak diye beklentiye girme.
    olmazsa stock rom atarsın yada servise yollarsın. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcz_no -- 8 Aralık 2016; 23:09:56 >
  • Benim telefon play store den uygulamaları güncellemiyor. Ne yaptıysam olmadı. Verileri temizle devre dışı bırak falan yaptım yine düzelmedi. Sorun nedir sizce. Fabrika ayarlarına dönmek istemiyorum bunun için. Daha kolay bir çözümü var mı

• yüksek mb oyunlar inmiyor yükleniyor da kalıyor yardım eder misiniz?

• Yan tusa basınca kamerayı kapatma olayı nasıl kapanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Yan tusa basınca kamerayı kapatma olayı nasıl kapanıyor?

6.0.1 ve 7.0 da ekran ayarlarinda kamera cift tiklamayi kapatma vardi ancak 7.1.1 de yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Yan tusa basınca kamerayı kapatma olayı nasıl kapanıyor?

6.0.1 ve 7.0 da ekran ayarlarinda kamera cift tiklamayi kapatma vardi ancak 7.1.1 de yok.

Boyle kalacak mı yanı?

Sürekli kamera acılıyor

• Kamerayı hallettım 7.0 oldugum ıcın

• 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.