Şimdi Ara

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) (1117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.115
Cevap
204
Favori
895.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fanatice

quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Ya arkadaşlar bizim pederin telefonunu garantiye verdik ekran karardı. Icinde bir suru numara kaldı. Ekran degisecek ama servis ekrani takarken sifirlama yapmamiz lazim deyip duruyor. Kalibre falan diye tutturdu. Yedeklerini de alamayiz diyorlar.Boyle bir sey var mi ?

Contacts.google.com a girin gmail hesap ve sifrenizle. Daha once rehber senkronize olduysa isimleri gorebilirsiniz. Bir kontrol edin.

Sorun orada zaten hocam mail şifresi kayıp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük olsun küçük olsun bugüne kadar çıkan her güncellemeyi malum yöntemle 2-3 denemede alırdık. Bu gelmiyor arkadaşlar bir gariplik var bu güncellemede.
  • fanatice F kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bu saf Android'i daha güçlü cihazda kullanmayı çok isterim. Keşke gelse Nexus ve Pixel. GM 5 Plus var kardeşimde ancak hız olarak bir fark yok 4G ile. Ciddi anlamda bir fark hissetmiyorsun. İkisi de hızı aynı neredeyse. Ona geçmenin bir mantığı da yok bu saaten sonra. Pixel gelsin, basalım parayı alaım.

• Mi 5 ve Mi 5s de iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

gm 5 mi 4g mi almalıyım sizce . anneme alacağım. gm 5 in fiyatı daha uygun daha yeni olmasına rağmen.

Fm radyo hariç neredeyse aynı cihazlar ben gm5 aldım.
    detaylı fotoları gm 5 ana konusunda paylaştım.

https://forum.donanimhaber.com/m_121549474/mpage_3//tm.htm#122288886

GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE) GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

• quote:

Orijinalden alıntı: aliakguun

quote:

Orijinalden alıntı: fanatice

Yaa bu beta olmasin gelen guncelleme? Nasil 7.1.1 bu anlamadim. Tam guncelleme gibi durmuyor...

İnşallah tam 7.1.1 değildir bu yoksa hiçbir farkı yok gibi birşey. Google iyice dalga geçmeye başladı güncelleme konusunda.

Tam 7.1.1 böyle zaten görünürde bir fark olmayacaktı ki ?
    Google Pixel içerisinde bulunan android 7.1.1 diğer cihazlarda bulunanlardan farklı çünkü google o yazılımın sadece pixel içerisinde kalacağını söylemişti pixele özel.

Android 8 ile büyük ihtimal tasarımsal anlamda değişikliğe giderler.
  • Beta kaydı da yok ama benim telefona hala gelmedi bu güncelleme
  • mesaj uygulaması olarak kullandığınız program var mı arkadaşlar? yerleşik gelen mesaj uygulamasında toplu mesaj silemiyorum, tümünü seç seçeneği çıkmıyor.
  • Arkadaşlar bana da güncelleme geldi indirdim kuruluma geçtikten sonra android simgesi çıktı ve hata yazıyordu.Bu durumla karşılaşan var mı?
  • Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    Olmaz mı,bende de aynı durum var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek sim 2 telefonada gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaa dedim dimi tam otayı bekleyin diye ya böyle sorunlu bir 7.1.1 e geçiş yaşarsınız işte gm 5 plusımı aralık yamasına yükselltim daha benim 4g yede aralık yaması bekliyorum.. 7.1.1 gelişi bize 25 30 aralıkta olur nexus var pixel var ve 3 tane ayrı kernelli android one cihaz var siz bekleyin ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Technomaniac Gm 4G

Yaa dedim dimi tam otayı bekleyin diye ya böyle sorunlu bir 7.1.1 e geçiş yaşarsınız işte gm 5 plusımı aralık yamasına yükselltim daha benim 4g yede aralık yaması bekliyorum.. 7.1.1 gelişi bize 25 30 aralıkta olur nexus var pixel var ve 3 tane ayrı kernelli android one cihaz var siz bekleyin ...

General mobile kendi resmi face hesabinda gm 4g icin 7.1.1 in dagitilmaya baslandigini 14 araliga kadar da tum gm 4g lere gelecegini bildirdi. Yakinen takip ediyorum. Buna ne diyeceksiniz? Yani suan bize gelen 7.1.1 beta mi? Araligin sonunda full surum mu gelecek? Gorsele bakin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fanatice -- 6 Aralık 2016; 0:03:36 >
  • Technomaniac Gm 4G T kullanıcısına yanıt
    Şuan sorunsuz 7.1.1. Tek sorun, beklentimi karşılamadı ama yağ gibi akıyor telefon. Boş konuşuyorsun. Şuan tam sürüm aldık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 6 Aralık 2016; 0:01:38 >
  • Gorsel...
     GENERAL MOBILE 4G KULLANICILARI KULÜBÜ - (ANDROID ONE)

• İyi akşamlar arkadaşlar.
    Cihazım wipe cache yaparken kilitlendi kaldı mecbur pili çıkardım.
    Şuan açılmıyor. General mobile tazısı gelip android komut yok çıkıp kapanıyor.
    Ne yapmam gerekiyor.
    Servis harici

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son guncellemeyi de aldık bu sondu
    aldığımız final surum nmf26f
    beta surum olsa mpf26f olurdu yani p prewiew demek

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Şuan sorunsuz 7.1.1. Tek sorun, beklentimi karşılamadı ama yağ gibi akıyor telefon. Boş konuşuyorsun. Şuan tam sürüm aldık.

Kapama tusuna cift bastigimda kamera aciliyor. Daha once ekran ayarlarinda secenegi kapatma vardi. Simdi bulamadim. Bunun ayari nerde? İyice sinir oldum...

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Maalesef daha önce benim telefona da olmuştu bir turlu açılmiyordu. Servise gondermistim garanti kapsamında yazılım yuklendi

• Ama herkez sorun yaşıyor ben alamadım falan diyince bende şeçilmiş sonra tam ota gibi anladım neyse ....

• 
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.