Şimdi Ara

###GENERAL MOBİLE 4G ANA KONU###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
4.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar konuyu açıyorum yarın buralar şenlenir muhtemelen Konuyu editeleyeceğim sık sık ayrıca cihazı almayı düşünüyorum ve uzun bir süre kullanacağım alınca şimdiden konumuz hayırlı olsun arkadaşlar

Fiziksel Özellikler:

Bar Tipi tasarım
    140,5 x 69.75 x 9.3 mm
    135 gram
    Li-Po, 2500 mAh Pil
    Micro USB bağlantı
    Siyah, Beyaz renk seçenekleri

İşletim sistemi:

Android 5.1.1 Lollipop

İşlemci:

Qualcomm Snapdragon 8916 1,2 GHz X 4
    (64bit)

Bellek:

2 GB RAM / 16 GB Dahili Hafıza
    Micro SD kart desteği

Ekran:

5” Dokunmatik ekran (12,7 cm)
    IPS, 16,7 mil. Renk
    1280 x 720 px çözünürlük
    Gorilla Glass 4, Dinamik Parlaklık 400cd/m2 (dk),
    Oncell teknolojisi

Kamera:

13 Megapixel, Çift LED Flaşlı
    4160 x 3120 px’e kadar çözünürlük
    4x Dijital Zoom, AutoFocus
    Photosphare, Panoramik Çekim, GeoTag
    5 Megapixel Selfie Kamera
    FullHD Video Oynatıcı
    FullHD Video Kaydedici

Temel özellikler:

Gelişmiş telefon rehberi
    Gelişmiş mesaj kutusu
    Saat, Dünya Saati, Alarm, Kronometre, Geri Sayım
    Titreşimli Uyarı, Arayan Numara Gösterimi
    Hareket Sensörü (G-sensor), Akselerometre,
    Manyetik sensör, Yakınlık sensörü , Işık sensörü

Bağlantı:

GSM 850/900/1800/1900 MHz, WCDMA: 900/2100 MHz
    4G: B3/B7/B20
    4G Hızında İnternet
    4G hızı 150 Mbps Download, 3G hızı 42Mbps download
    0.288 W/kg SAR değeri
    Bluetooth 4.0, A2DP (Çoklu bağlantı)
    GPS Uydu Bağlantısı (A-GPS Destekli)
    Kablosuz Ağ Bağlantısı (802.11 b/g/n)
    HotSpot
    WiFİ Direct
    Gmail, Exchange Server ile rehber senkronizasyonu

Eğlence:

YouTube Video, Facebook Video, MobilTV
    Mono Hoparlör
    3,5mm Kulaklık ve Mikrofon girişi
    MP3/AAC/WMA/WAV/AMR oynatabilme
    OGG,3gp,Amr kaydedebilme
    Müzik Kütüphanesi
    Google Drive
    Google Play Store, oyun ve uygulama yükleme

Kutu içeriği:

Kılavuz, şarj cihazı, PC kablosu, kulaklık

###GENERAL MOBİLE 4G ANA KONU###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 15 Mayıs 2015; 23:23:07 >

• Halen titreşimi, rehberi ve mesaj kutusunu özellik olarak gösteren firmaları görmek, insanı nokia 5110 zamanına götürüyor

Kamera, işlemci ve çözünürlüğü iyi. Google'da destek veriyor, ddaha ne olsun.

Otg desteğinin olup olmadığını kontrol eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 15 Mayıs 2015; 7:14:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık yıne ısı bılmeyen onbınlerce kısı alacak,forumda ıyı nıyetle soran bırcok kısı gm fanboylarının goygoylarına kanıp para verecek..

yazık cıdden bızım memleketın denızıde bıtmez..

bu sefer google one surup satıs yapacaklar dandık telefonlarına servısı gelıp google yapacak sankı,neyse kendı dusen aglamaz..

almayınız aldırtmaynız bu cınlı telefonları

• quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

yazık yıne ısı bılmeyen onbınlerce kısı alacak,forumda ıyı nıyetle soran bırcok kısı gm fanboylarının goygoylarına kanıp para verecek..

bu sefer google one surup satıs yapacaklar dandık telefonlarına servısı gelıp google yapacak sankı,neyse kendı dusen aglamaz..

Kullandığınız hangi urun çin siz ?
    Bu cihazı 6 ay boyunca google ekibi test etti.üretiminde ve içindeki en ufak parçaya onay verdi ki vermek zorunda tüm dünyada bu isimle satılacak bu cihaz.
    Sence google gibi bir firma tamam siz çinde biyerde yaptırın arkasinada adimizi yazın sekliniz olsun mu demiştir ?
    Karalicam diye komik olmayın GM e guvenmiyorsan google güvenirsin vs vs

• Yerimizi alalım önlerden alabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: umero

quote:

yazık yıne ısı bılmeyen onbınlerce kısı alacak,forumda ıyı nıyetle soran bırcok kısı gm fanboylarının goygoylarına kanıp para verecek..

Bu cihazı 6 ay boyunca google ekibi test etti.üretiminde ve içindeki en ufak parçaya onay verdi ki vermek zorunda tüm dünyada bu isimle satılacak bu cihaz.
    Sence google gibi bir firma tamam siz çinde biyerde yaptırın arkasinada adimizi yazın sekliniz olsun mu demiştir ?

dostum androıd one progrmasını ıyıce arastır oku ıstersen nexus programından farkı ne dıye,zaten nexuslar ust sevıye ve pahalı dıye google one dusuk sevıye cıhazlar ıcın guncelleme garantısı demek elbette bu onemlı artıdır ama karalamaya gerek yok gercegı soledım gm dandık ve cıhazlrıda servısıde ıslerı satana kadar neyse al ve zamanla goruruz buralara gelıp konu acanlardan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umero

quote:

dostum androıd one progrmasını ıyıce arastır oku ıstersen nexus programından farkı ne dıye,zaten nexuslar ust sevıye ve pahalı dıye google one dusuk sevıye cıhazlar ıcın guncelleme garantısı demek elbette bu onemlı artıdır ama karalamaya gerek yok gercegı soledım gm dandık ve cıhazlrıda servısıde ıslerı satana kadar neyse al ve zamanla goruruz buralara gelıp konu acanlardan.

Dostum sende sunu anlamadım discovery 1 de sorun okey ,mini forumuna baktinmi şikayet ne kadar düşük belli şeyler düzelmiş anlicagin.
    Bu cihaz bir proje nexus diyorsun nexusda sorun yokki kullanıcıları gayet memnun.
    Bu cihazda google sadece ben yazılımı veririm gerisi size kalmis deniyor diyemez isin içinde google un kendi markası ismi var.birde boyle düşün,
    Ayrıca cinli dediğin foxconnda üretiliyor cihaz yani 2400-3000 TL ye satılan iPhone ile ayni üretici ve fabrika

• Gelsin bakalım bekliyoruz

Kullanıcı yorumlarını gördükten sonra almayı düşünüyorum bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercandk -- 15 Mayıs 2015; 9:23:02 >
  • bugün cıkmayacak mıydı ya? alacak arkadaslar bi gözlemlerini paylassınlarda bizde alalım
  •  ###GENERAL MOBİLE 4G ANA KONU###

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 15 Mayıs 2015; 9:30:55 >
  • quote:

Teknik servis hususunda eski telefonlardan çok çekenler var. İnşallah bunda fazla kronik olmaz. Zaman gösterir.

Telefonu almayın derken alternatifini de koymanız gerekir. 700 tl parası olana ne önerirsiniz bunu söyleyin mesajınız anlamlı olsun.

• quote:

HTC pişmanlıktır diye de imza atmışsınız.. :) Sizi ney memnun eder acaba? 3k verip ayfon mu alalım..

• Buradan zenfone 2'ye elveda demek istiyorum GM 4G bomba gibi geliyor f/p telefonu

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    önlerden yerimizi alalım bizde dimi ama ;) discoveryyi 1.5 sene sorunsuz kullanıp artık yavas yavas kasma ram yetersızlıgı yasamaya baslamısken bu telefon pek şükela oldu :) uzun zamandr bende zenfone2 yı beklıyordum ki 1200 tlden asagı gelmeyecek bır cıhaz yerıne 700 tl ye cillop gibi bu telefonu alırım oh miss :D tek bir sorum var gövde kalitesi ne düzeyde fiziksel tuşları falan dandik değildir inş. öncam gorillaglass4 arka yumsak doku okey de fiziksel tuslar ne durumda merak ettım bılen varsa acıklar mı?
  • ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Salı günü webtekno incelemesini çok detaylı bir şekilde yayınlayacak bu arada hızlıalda satışta telefon
    GM 4G'nin radyosu bile var daha ne olsun 4G'side var.

http://www.hizlial.com/general-mobile-4g-android-one-siyah/10671220

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeytv -- 15 Mayıs 2015; 11:00:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

bugün cıkmayacak mıydı ya? alacak arkadaslar bi gözlemlerini paylassınlarda bizde alalım

Satışta

http://www.hizlial.com/general-mobile-4g-android-one-siyah/10671220

• s6 almayı düşünüyordum bu aralar, eğer bu cihaz ses kalitesi ve foto kalitesi yönünden vasat değilse bunu almayı düşünmeye başladım s6 yı rakip olamaz ama birçok yönden aratmaz gibime geliyor tabii öncelikli belirleyici faktörü fiyatı ve google...
  • quote:

Sırf sen ve senin gibilere inat alınır bu cihaz

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    aynı anda satısa cıkmıs bırsuru sıtede istanbulbilişimde 681 yazıyor en ucuz o ;) ayrıca hepsiburada.com da maximum a 50 tl puan verıyor kacırmayın alın derım ;) aynen bende detaylı bir inceleme videosu beklıyorum bakalım ekran ppı kac acaba ?
  • Elimdeki Elite'i elden çıkarmayı düşünüyorum, onun yerıne ne alınabilir derken çok iyi oldu bu cihaz. Özelliklerini çok beğendim, fiyatı zaten harika. Yapılacak incelemeleri merak ediyorum doğrusu.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.