Şimdi Ara

###GENERAL MOBİLE 4G ANA KONU### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
4.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburada da 699 tl ve 50 tl maxipuan verio bence gayet iyi fiyat
  • Kamerası ve pil performansı nasıl acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 15 Mayıs 2015; 15:10:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• izlemekte fayda var
  • Çift dokunuşla uyut ve uyandır var mı?
    Ve bildirim ışığı görebildiniz mi telefonda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim ışığı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • $100'lık cihazı 700tl'ye satıyorlar. Vay arkadaş, nasıl ülkede yaşıyoruz?
  • Ben de aldim bugun .

Turkcell uygulamalari gomulu geliyor!

Kamerasi camera api 2 hicbir sekilde uyumlu degil kamera sensoru Samsung olmasindan mi bilinmez .

Ekran keskinligi AMOLED 720P hatta FULL HD denk ekran ebatlarindan daha keskin.

Cok akici sasirtici hizli da ...

Pek kullanmayacagim icinden ayrica 2 adet ekran koruyucu ile geliyor. Arkadasim da aldi o kaplatti ekran kalitesinde bir azalma yok kendi hediye kaplamasiyla .
  • Iyi kötü yanları ortaya çıksın 4-5 ay sonra almayı düşünüyorum. Discovery kullanıyorum, ilk çıktığında almıştım. Sorunsuz kullandım ama arkadaşıma aldığımız cihaz sorunlu çıktı. Benim Discoveryde tek sorunum çok uygulama yüklü olduğu için artık hafıza yetmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

Elimdeki Elite'i elden çıkarmayı düşünüyorum, onun yerıne ne alınabilir derken çok iyi oldu bu cihaz. Özelliklerini çok beğendim, fiyatı zaten harika. Yapılacak incelemeleri merak ediyorum doğrusu.

Hocam elite yi niçin elden çıkarıyorsunuz elite bundan çok daha üstün bir cihaz problemi nedir? bende almayı düşünüyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tccakmak

quote:

Elimdeki Elite'i elden çıkarmayı düşünüyorum, onun yerıne ne alınabilir derken çok iyi oldu bu cihaz. Özelliklerini çok beğendim, fiyatı zaten harika. Yapılacak incelemeleri merak ediyorum doğrusu.

Hocam elite yi niçin elden çıkarıyorsunuz elite bundan çok daha üstün bir cihaz problemi nedir? bende almayı düşünüyordum

Hocam telefonun işlemcisi, rami bilhassa kamerası muazzam. Yalnız güncellemelerle telefon rezalet hale geliyor. Kitkat geldi iyi hoş, pil çok kötü hâl aldı günü çıkarmıyor resmen. Yakın zamanda düzeltilecek dediler de 1 ayı buldu Kitkatın gelmesi. Bir de Android One 4G ile Elite kameraları aynı, kamera benim için çok önemli bir ayrıntı. Elitin pili 2300 mAh, 4G'nin 2500 mAh olarak Elitin üstüne çıkmış. Bu telefonun boyutu 5 inç olması da tercih etme sebeplerimden birisi. Çünkü 5.5 inçlik Elit büyük geliyor, ama 5 inçte büyük gelebilir gerçi elime almadan bilemem.

Elite almadan iki telefonu iyi kıyaslayın öyle tercih edin. Yoksa şu an Elite 1100 lira, 4G ise 700 lira. Arada 400 lira boşa gitmesin hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tccakmak

quote:

Hocam telefonun işlemcisi, rami bilhassa kamerası muazzam. Yalnız güncellemelerle telefon rezalet hale geliyor. Kitkat geldi iyi hoş, pil çok kötü hâl aldı günü çıkarmıyor resmen. Yakın zamanda düzeltilecek dediler de 1 ayı buldu Kitkatın gelmesi. Bir de Android One 4G ile Elite kameraları aynı, kamera benim için çok önemli bir ayrıntı. Elitin pili 2300 mAh, 4G'nin 2500 mAh olarak Elitin üstüne çıkmış. Bu telefonun boyutu 5 inç olması da tercih etme sebeplerimden birisi. Çünkü 5.5 inçlik Elit büyük geliyor, ama 5 inçte büyük gelebilir gerçi elime almadan bilemem.

Elite almadan iki telefonu iyi kıyaslayın öyle tercih edin. Yoksa şu an Elite 1100 lira, 4G ise 700 lira. Arada 400 lira boşa gitmesin hocam

Hocam arkadaşda var elite almayı düşünüyordum ama T60 çıktı bu çıktı şimdi gönlüm T60 dan yana ön talep yaptım bi satışa sunulsun T60 bakalım hoşuma gitti bunuda kullanıcı yorumlarını birazdaha okuyayım kararımı vereceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:31:28 >
  • Arka kamera ile acilan kamera uygulamasindaki tik diye bir ses var . Iste o ses elfenerini de acinca ayni sesi veriyor.

Bu durum bana gore yazilimsal bir hata fener ile kamera da aktifleniyor . Bu durum da istenmeyen modullerin kullanilmasindan oturu pil tuketimi daha da artacaktir ( kamera uygulamasi baslamasa da gizli birsekilde fener ile kamerasi aktifleniyor )

Feneri kapattiginizda da ayni ses geliyor tipki kamerasindaki gibi .

LED fenerinde ses gelmez hani olurda ona yoran olur diye aciklayayim dedim ayrica ...

Donanim bilesenlerin firmwareleri aceleyle hazirlandigini dusunuyorum.

Ayrica camera api 2 destegi normalde Android 5.0 ile geldi ama bizdeki en gunceli camera api 2 nin hicbir kriterini saglamiyor . Bu durum kesinlikle yazilimsaldir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.vipek.camera2_compatibility_test

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.vipek.camera2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 15 Mayıs 2015; 19:48:47 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:31:21 >
  • tccakmak kullanıcısına yanıt
    operatör cihazından uzak durun derim
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    6 ay yazılımı test etmişlerdi hani
  • Türkiye neden yerli telefon üretemiyor diyorlar.Bizde bu işi yapacak kapasitede var bilgide var.General Mobile bu işin öncüsü olmuş durumda lütfen herkes 1 adet General Mobile 4G alarak yerli üretime destek vermeli

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    General Mobile yerli degil!

Garanti belgesinde de belirtiliyor : Amerika New York eyaltindeki bir firmadir .

Telpa ithalatci firma olarak garanti belgesinde yazmaktadir ...
  • 6 ay test edildikteklerini sanmiyorum .

Samsung sensor driver lari olmasi dusundurucu ozellikle yazilimsal kaynak kodlarinin tamami Google ile paylasilmis mi ?

Camera api 2 deki tam uyumsuzluk buna isaret olabilir .
  • Google Play Store dan birsuru fener uygulamasi indirdim hepsinde de ayni ses gelmekte fener kapanirken sesi acilirkenkinden biraz daha yuksek cikiyor .

Bence yazilimsal gibi . Herkeste de ayni ise kronik bir sorundur ayrica .
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.