Şimdi Ara

###GENERAL MOBİLE 4G ANA KONU### (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
4.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

Türkiye neden yerli telefon üretemiyor diyorlar.Bizde bu işi yapacak kapasitede var bilgide var.General Mobile bu işin öncüsü olmuş durumda lütfen herkes 1 adet General Mobile 4G alarak yerli üretime destek vermeli

Hadi yerli oldu diyelim snapdargonuda biz üretip koyuyoz içine değilmi ekranındaki gorilla glassı da biz üretip koyuyoruz saçmalamayın lütfen ne yerli üretimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin icin kutu acilimi yaptim arkadaslar

Bu arada kulube eklerseniz sevinirim

Link 2 mesaj altta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3K1X -- 15 Mayıs 2015; 20:58:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir baska sorun daha kesfetim :

Telefonu kapatip daha hizli sarj olsun dedim ekrani arka aydinlatmali olmasindan oturu siyah zeminle ekrandaki arka aydinlatma surekli yanik yani ekran acik ama siyah duvarkagidi gibi .

Ekran sarj edilirken ekran kapanmiyor bu sekilde sarj ederken ekrani acik olmasi sarj suresini de epey uzatmakta .

Bu sorunun da yazilimsal oldugunu dusunuyorum .

Yine ustun koru bir yazilim var karsimizda . Tabiki saf android olmasina laf yok herne kadar birkac Turkcell uygulamalari gomulu gelse de ...

Bu uygulamalari komple kaldirabilmek icin root sart .

Yer kaplayan bu uygulamalarin devre disi birakilmasi kotunun iyisi gecici cozumdur ayrica ...

Bu arada : Sarj cihazi cikis akimi da 1 Amper .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 15 Mayıs 2015; 20:53:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

sizin icin kutu acilimi yaptim arkadaslar

http://mobile.donanimha...105815926&p=1#105815926

Link açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

quote:

Orijinalden alıntı: asdzxcas3507

sizin icin kutu acilimi yaptim arkadaslar

http://mobile.donanimha...105815926&p=1#105815926

Link açılmıyor

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105815926

• Sipariş verdim bakalım bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:31:6 >
  • OK. Zamanim oldukca .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3.köprü

Tam Sony Xperia E4g'de karar kılmışken bu telefon çıktı, aklımı çeldi. Sizce hangisi beyler??

her türlü anlamda bu telefonun belleği üstün 1gb ram -->> 2
    8 gb bellek -->> 16 gb
    pil boyut olarak üstün ama bu telefonla iki günü çıkarma şansız düşük. Bir buçuk gün çıkarılabilir.
    Büyük telefon ama ağırlıkları aynı. Sony alt telefonlarına bir veya iki güncelleme verip bırakıyor. Bunda 18 ay kesin gözüyle bakılabilir ki iki yıl diyorlar. (iki yıl olursa sevindirici olur)
    kamera farkı var. Sony'nin kamerasıyla karşılaştırma yapılması için iyi örnekleri seçmek gerek. rastegele fotoğraflara bakılarak karşılaştırma yapmamız doğru olmayacaktır.
    Bunlar kağıt üstü gözükenler. SOny'nin yazılımsal olarak kendine ilişkin olan geliştirmelerini başka telefonalrda bulamazsın. Mesela kamerasında ekleyebileceğin eklentileri gerçekten güzel olaiblir ki ben kullanıyorum. Bunun yanında Walkman'ın sağladığı özellikleri de kullanmak hoşuma gidiyor. (şu an kullanamıyorum - rom)
    karar zor ama kim ne için kullancak?

• Arkadaşlar diğer konu ana konu değildi onun başlığınıda ana konuya çevirmişler ve orası daha yoğun çünkü o başlık haber niteliğindeydi konu sahibi arkadaş başlığı düzenlemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Ben de aldim bugun .

Turkcell uygulamalari gomulu geliyor!

Kamerasi camera api 2 hicbir sekilde uyumlu degil kamera sensoru Samsung olmasindan mi bilinmez .

Ekran keskinligi AMOLED 720P hatta FULL HD denk ekran ebatlarindan daha keskin.

Cok akici sasirtici hizli da ...

Pek kullanmayacagim icinden ayrica 2 adet ekran koruyucu ile geliyor. Arkadasim da aldi o kaplatti ekran kalitesinde bir azalma yok kendi hediye kaplamasiyla .

Turkcell bayisinden mi aldınız Telpa bayisinden mi? Eğer Telpa'dan aldıysanız tüm GM4G'lerde Turkcell uygulamaları olacaksa hoş olmaz.
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    Tukcell bayisinde aldım .
  • quote:

Tukcell bayisinde aldım .

İçinde Turkcell'in uygulamaları da geliyor mu?

• Perioisis P kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC85C2B5A -- 4 Mart 2020; 17:27:22 >
  • sercandk kullanıcısına yanıt
    Evet malesef birsuru.

Turkcell li Note4 ten biliyorum Android guncellemesi hic gelmiyor ne minor ne de major guncelleme Note4 turkcell ed destek yok !

Ayni durum Turkcell i Google One da olursa uluslarasi rezalet derim .
  • quote:

Evet malesef birsuru.

Turkcell li Note4 ten biliyorum Android guncellemesi hic gelmiyor ne minor ne de major guncelleme Note4 turkcell ed destek yok !

Kaldırılmıyorlar mı hocam?
  • Malesef kaldirilamaz. Anca rootlanirsa ...
  • quote:

Evet malesef birsuru.

Turkcell den kesinlikle uzak durucaz anlamına geliyor bu da

• quote:

Malesef kaldirilamaz. Anca rootlanirsa ...

Saf android için alıyoruz bu telefonu hocam Turkcell yanlış yapmış keşke kaldırılabilir olsaymış o uygulamalar.Bu arada telefonu bulamıyorum Kocaelide bulabilen varsa haber edebilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.