Şimdi Ara

Gençliğim çalınıyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
17.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
354 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en refah dönemlerinde AKP'ye destek mi vermiştiniz yoksa kapatılması için dava mı açmıştınız? Dolar o zamanlar 1.2 seviyelerine gerilemişti ve düşüyordu sürekli.

Pes iphone hayalleri kuruyorsan sadece onun için yaşıyorsan yallah Almanya'ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digiogi -- 17 Nisan 2021; 15:50:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrewShadYS

Hayır yok mu?Git bu konudan,özgürlük hakkını dahi bilmyorsun

ne özgürlüğü ne saçmalıyon dünyada kapitalizim 5000 yıldır var birileri senden herzaman daha iyi yada daha kötü şartlarda yaşıycak, hansın helgın refahı diye ağlarsan daha çok ağlarsın o refahı yükseltmek adınada kendinde birşey bu ülkede yap ozaman, o almanya yattığı yellendiği yerden o refaha ulaşmadı it gibi çalıştı üretti.

• digiogi kullanıcısına yanıt
    Gereksiz duyar Vergilerinle boğul yanında suriyelileride al.Adam daha adam akıllı tartışamıyor bile,trolsün diye direk tartışmaya bile girmiyorum aldığın ürün kadar vergi vermeye devam et enayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrewShadYS -- 17 Nisan 2021; 15:53:40 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Bende onu diyorum zaten.Üretelim
  • quote:

Gereksiz duyar Vergilerinle boğul yanında suriyelileride al.Adam daha adam akıllı tartışamıyor bile,trolsün diye direk tartışmaya bile girmiyorum aldığın ürün kadar vergi vermeye devam et enayi

Sen önce da'ları de'leri nasıl yazacağını öğren sonra tartışmaya gel. Beynin PS iPhone olmuş senin.

• digiogi kullanıcısına yanıt
    ahhahahahqhah vergini ver hadi daha fazla konuşma
  • Basit, burada ve kendi dunyanda dert yanacagina bir yolunu bul yurtdisina git asgari ucrete ayfon al ama yapamiyorsan da birak soylenmeyi. Bu ulke hep boyleydi hep boyle kalacak, cografyani degistir burasi degismez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snuffxxx S kullanıcısına yanıt
    Üretelim diyorum bende neden değişmesin
  • quote:

ahhahahahqhah vergini ver hadi daha fazla konuşma

Sen vergi mi kaçırıyorsun? Bu arkadaşı şikayet edelim topluca.

• Degismez, bakiniz 70 ler kemal sunal filmlerine. Hep salak malak muamelesi yapilsa da aslinda toplumun aynasidir. Tek fark o zamanlar memura kiz vermezlerdi simdi memur kral

• invisible_jn kullanıcısına yanıt
    Nasıl yakaladın:)Aynen vergi kaçırıyorum telefon alırken nasıl vergi kaçıracaksam
  • invisible_jn kullanıcısına yanıt
    Olmayan beynini derken şikayet ediyorum sizi,böyle bir ihtamda bulunamazsınız
  • Seningencligin çalınıyor benim çalındı

• welcome to the club

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.