Şimdi Ara

Gençliğim çalınıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
17.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
354 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coğrafı açıdan,tarımsal açıdan,turistlik açıdan, bizim şuan işviçre gibi refah olmamız lazım,adam bana iPhone a o kadar para verene acırım diyor başında ki adamların akrabalarının altında Mercedes C klas arabalarla geziyor,gerçekten bu kadar kör olamazsın yani,adamlar saraylarda senin paranı eziyor ooohhhh ezmeye devam etsin böyle halka böyle muhamele
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    İnsanlık kötü yöne giderken bari iyi yaşayarak gidelim değil mi,telefon için 5 ay çalışmayalım
  • Malum partiye oy veren anana babana kız.

• Hocam bu önermeye çok katılamayacağım. Doğru bulduğumdan söylemiyorum, eskiden cetvelle sopayla vururdu öğretmenler. O nesilden çıkan üniversite mezunlarıyla, hocaya kafa tutan nesilden çıkan mezunları kıyaslayın, yenilerin yüzüne bakmazsınız işe alırken. Bana sorarsanız eğitim sisteminde disiplin çok daha azaldı ama eğitimli genç sayısı da çok azaldı. Bence bu ikisi bağlantılı olmayabilir.
  • babadol kullanıcısına yanıt

Burada bahsettiğim olay dershane gibi kurumların başlı başına gereksiz ve sömürü sistemi olması diyorum.

Para tuzağı yahu ben okula zaten eğitim almak için gidiyorum niye birde tekrar dershaneye gideyim? Ben bunun kasıtlı bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum bilerek gençleri eğitimden soğutuyorlar ki sorgulama kapasitesi olmayan insanlar türesin.

Önceden cetvelle vuranlar vardı hatta benim zamanımdada vardı ama sorun şu bazı öğretmenler gücü kendinde görerek bu tip hareketleri nasıl yapabiliyor? Benim hayatımdan 10 senem bu adam yüzünden travma ile çöpe döndü aile içi yediğim baskıları saymıyorum bile...

Eğitim sisteminde disiplini nasıl sağlayacaksınız cevabı basit Çinin kredi sistemi varya hah onu getireceksiniz okulların sınıflarını izleyeceksiniz hangi öğretmen yada öğrenci eğitimin akışını bozuyorsa ciddi ağır yaptırımları olacak.

• Öğretmen olmak için öğretmenlik bilmek gerekmiyor ki, sınavı kazan yeter. Öğretmenlik bu kadar basit bir meslek mi? Çok sıkı şekilde denetlenip sınanması lazım öğretmenlerin. Ama biliyoruz ki bu yalın zamanda olmayacak çünkü günümüz yönetimi cahillikten besleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Malesef ülkenin kaderi böyle. Bunun çok sebepleri var; arkadaş Kanada demiş de Kanada'nın komşusu İran Irak Suriye değil, Kanada'da Kanada'yı batırmaya çalışan örgütler yok, Kanada'yı tehdit eden küresel çete yok, teröristleri yok PKK'sı Fetö'sü yok, araba yapıp da arabasını ürettirmeyen, cep telefonu yapıp da cep telefonunu ürettirmeyen güçler yok.

ne içiyorsun sen ispirto mu????

• sanki bir tek senin gencligin caliniyor

• Akasha_Ether kullanıcısına yanıt

ben de en cok buna guluyorum

• Hepimizin ki çalınıyor zaten.
  • üretmediğin bir şeyi tüketmeye kalkarsan bedelini ödemek durumunda kalırsın reis :)

• Hayatın zorluk şartları var bizler oyunu istemedende olsa zor modda seçmişiz. Öğrenilmiş çaresizlik diye birşey varya işte öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei p40 lite şüphesiz ki daha iyi normal.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sen olmazsan gemicik filolarının, yandaşların avantalarının giderlerini kim karşılayacak? çalışın çalışın, a unutmadan bizim çocukların geleceğinide düşünmek lazım, en az üç vergi mükellefi, a pardon en az üç çocuk yapın ki bizim çocuklarda ileride aç kalmasın, hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 16 Nisan 2021; 21:12:53 >
  • CrewShadYS kullanıcısına yanıt
    Hocam “kerimcem” ağır troll blokla geç
  • Burası amerigamı yeğenim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir de muhalefet gelsede kurtaramaz diyorlar ya böylelerin ağzına kürekle vurasım geliyor. yaşlar genç ama kafalar 80 yaşında. bir deneyin arkadaş bir deneyin sonra konuşun.

• ama bizi giskaniyolar yiiieenim

• şopen27 kullanıcısına yanıt
    Farkettim gerçekten anlatıyorum anlamak istemiyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.