Şimdi Ara

Gençliğim çalınıyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
3
Favori
17.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
354 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O yuzden mi konuda 2-3 ay calismam gerekiyor diyorsun? Sanki dunyafaki butun ulkeler almanya kanada seviyesindeymis gibi alim gucu karsilastirmasi yapiyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-289234E80 -- 18 Nisan 2021; 11:0:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her hangi bir partide üyeliğim yok,e devletten ss İ ni atabilirim sana,kaldı ki bir şeyleri sorgulamak için parti üyeliğimin de olması gerekmiyor.2-3 oy demişsin ama anasayfada en çok oy alan 2. Konuyuz Artık bir şeyleri sorgulamak bile algı olarak algılanıyor.
  • Herif gençliğimi yaşayamıyorum diyo çıkıp olsun askeriyemiz çok güçlü diyolar :D

Napsın silahın üstüne mi otursun silahla mı oynasın silah mı kemirsin ?

• Okan Akgönül O kullanıcısına yanıt
    Aradığım yorum
  • daggburak D kullanıcısına yanıt
    Linke kimse tıklamasın,şikayet edin
  • CrewShadYS kullanıcısına yanıt
    2001 deki kanada ile Türkiyeyi kıyasla hele. Anca laf üretmek en kolay. Yalan fabrikası kurmakda kolay kanadayı kanada yapan avrupayı avrupa yapan ya carbon ya sömürdükleri ülkeler. Bizim ne petrolümüz ne sömürgemiz var bizim. 24 saat ps başında bir gençliğimiz. Osurduğu yerden eleştiren bir neslimiz var. Gerçi oda lazım armut piş ağzıma düş diyende lazım. Neyse 2001 de memurlar hep avrupa arabaya binerdi. Şimdi binemez oldu. Apartman alırlardı şimdi zor zekat daire alır oldular. Yazık oldu adamlara. Gerçi ben trolüm demi. Beynimi kiraya vermişim hiç düşünmüyorum. sandığınız gibi değil. Benim anlamadığım bu kadar ahmak insanların içinde nasıl oluyorda ülke ayakta kalıyor. Yada hz. ALİ nin dediği gibi akıllı insanlar konuşmuyormu? Bu çok bilmiş sürüsü bizi uçuruma götürmek üzere algıya getirmek üzeresiniz biraz daha gayret. Az kaldı görün bakalım nasıl 5 yılda çiğçiğ yiyorlar.. ben bile sırf görün diye hdchp ye oy verecem az kaldı sırf görün diye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• e_tan E kullanıcısına yanıt
    Hala 2001 desiniz Adamların şuan bizde alım gücü iyi mi iyi.Ekonomileri iyi mi.Konuşmanın bir anlamı yok o zaman.CHP ye verin oyunuzu bakalım,18 yıldır aynı kişi bir 5 yıl değişsin bakalım ne olucak deniyelim.
  • CrewShadYS kullanıcısına yanıt
    Işık ne renk gök kuşağımı

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Yok iktidarın suçu

• e_tan E kullanıcısına yanıt
    Gerçekten trolsünüz yani umarım maaş alıyorsunuzdur çünkü çıkarsız yapıyorsanız işiniz zor
  • crashserkan kullanıcısına yanıt

Emniyetin açıklamasına göre, çalıntı sorularla 260 bin kişinin emeği yenmiş

• yurdışına gidin tek kurtuluş bu...... bu ülke ekonomisi hiç düzelmez.mucize olurda düzelirse onuda siz görmezsiniz çocugunun çocuguda görmez

• kardeşim bu senin elinde diyecem ama bana coğrafya kaderdir diyenler de olacaktır.

bu günün teknolojik yapısı gereği, coğrafyanın çok da önemi yok,

coğrafya kaderse, hayat ucuzsa, ABD'de başta Homeless'lerin hiç olmamalı lazımdı, adamlar 1 cent'e muhtaç yaşıyorlar. O adam, burda da olsa belki evsiz olacaktı bilemeyiz.

• Yabancı dil öğren..

@agtr

Sınavda 260k

dışarıda liyakatsiz iş başvurularında milyonlarca..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 17 Nisan 2021; 23:44:31 >
  • Türk olmaktan gurur duyup Türkiye'de yaşamaktan nefret eden bir topluluk olduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrewShadYS

Bu mesaj silindi.

AMD fabrikası Almanya'da. Adamlarda makina da var elektronik üretimi de var. Bizde ne var? Senin gibiler anca oyun oynasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: CrewShadYS

Hala 2001 desiniz Adamların şuan bizde alım gücü iyi mi iyi.Ekonomileri iyi mi.Konuşmanın bir anlamı yok o zaman.CHP ye verin oyunuzu bakalım,18 yıldır aynı kişi bir 5 yıl değişsin bakalım ne olucak deniyelim.

Arkadaşlar konuyu terk edin bunun kredi kartı faizlerini CHP ödeyecek belli oldu  

• invisible_jn kullanıcısına yanıt
    Yazık gerçekten sana,işlemcisini amd mi üretiyor sanıyorsun,daha internete uzak dediklerimi anlayamayan seviyede olan biriyle tartışamıcam aynen uçuyoruz Almanya dan daha iyiyiz devam
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.