Şimdi Ara

Gençler sağlam fikirler lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar. Ben şahin , 2016 Önlisans KPSS'den 81.05 puan aldım ve bu benim ilk girişimdi. Bilgisayar programcılığı çıkışlıyım 85 in altına zor düşer biliyorum. Şuan bir işte çalışıyorum eylüle kadar para biriktirip Eylül ayında dershaneye yazılmayı düşünüyorum. Sorum şu olacak : Tarihi ve coğrafyayı ben bir şekilde hallederim iyi olan derslerim onlar hatta birazda anayasa. Gel gelelim Türkçe ve Matematik çok iyi değil 25 net felan çıkarıyorum GY'den. Eylül ayında başlasamhangi programla ve sistemle başlamalıyım Türkçe- Matematik sistemiylemi başlasam diye düşünüyorum.. Benim Genel Yetenek kısmını 30 net yapabilmem lazım açıkçası oda en az. Genel kültür kısmımın sağlamolduğu kanaatindeyim tek sorun Türkçe ve matematik kısmı. Konuları anlıyorum fakat soruda apışıp kalıyorum. Çok fazla deneme çözmekle veya Matematik için çok fazla soru çözmekle otururmu bunlar yoksa benim sayısal zekammı düşük. Bana gerçekten güzel alaysız cevaplar atarsanız sevinirim. İyi günler dilerim herkese iyi çalışmalar arkadaşlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.