Şimdi Ara

Genç Avantaj 30 TL oldu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sitesinde hala 25 TL gözükmekte fakat sabah gelen mesaj aşağıdaki gibi:

Genc Avantaj tarifende 07.08.12 itibariyle aylik 30 TL karsiliginda heryone 500 DK ve 5000 SMS ile iletisimine devam edebilirsin.Paket asim ucreti 41,5kr/dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanriseven -- 27 Temmuz 2012; 12:19:03 >

• banada aynı mesaj geldi galiba zamlandı
  • *7 Agustos 2012’den itibaren tarifenin aylık ücreti 30 TL olarak güncellenecektir.
    http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/priceplans/gen-avantaj-tarifesi1
  • Dikkat etmemişim oraya. Teşekkürler...
  • %20 zam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene 24 aylık sözleşme ile telefon almıştık...Bizide etkiliyor mu bu zam?...
  • Sabit fiyat garantisi kapsamında kontrat süren boyunca bu değişiklikten etkilenmeyeceksin diyor gelen mesajda

• Uyandım ve telefonu açınca şok oldum.. Ne veriyorsun da 30 TL yapıyorsun be.. Ben de hemen +5 TL ile dakika katlamayı yaptım böylelikle 1000dk 'ya 30 TL ödeyeceğim..
  • Kafayi yediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

Uyandım ve telefonu açınca şok oldum.. Ne veriyorsun da 30 TL yapıyorsun be.. Ben de hemen +5 TL ile dakika katlamayı yaptım böylelikle 1000dk 'ya 30 TL ödeyeceğim..

cep merkezlerinden mi yapıyoruz 1000 dk olayını
  • sapıttılar. Hepsi anlaşmış gibi alternatif tarifelerde abone alımına kapatılmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_fb

quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

Uyandım ve telefonu açınca şok oldum.. Ne veriyorsun da 30 TL yapıyorsun be.. Ben de hemen +5 TL ile dakika katlamayı yaptım böylelikle 1000dk 'ya 30 TL ödeyeceğim..

cep merkezlerinden mi yapıyoruz 1000 dk olayını

Beni aramışlardı, ben de istemiyorum demiştim bu numaradan tekrar arayın demişlerdi..
    0850 252 42 22
    3'ü tuşlayarak müşteri temsilcisine söyleyebilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesona

Sabit fiyat garantisi kapsamında kontrat süren boyunca bu değişiklikten etkilenmeyeceksin diyor gelen mesajda

Evet şimdi geldi sms...
  • Operatörler kesinlikle aralarında anlaşmışlar. Zira piyasada fiyatlar git gide düşüyordu, bir dur dediler.
  • anlasma olmasa da su an oyun kurucunun avea oldugu acik. Avea kampanya yapar, digerleri de benzerini yapar ; avea değişir, digerleri de zam yapar. Piyasayı Avea yönlendiriyor şu an.

• keşke 30 tl olunca birde internet paketi ekleselerdi tarifeye... şöyle 250 mb filan.. Zaten ücret baya dolgun :)
  • Harbiden noldu bu operatörlere? Hepsi aynı anda kampanyaları bitiriyor, fiyatları arttırıyor.
  • arkadaslar bu tarıfye es deger bı tarıfe aveada yok mu.30 tl cok bence.baska hatta tarıfeye gecmem gerek
  • Arkadaslar bi cok kisi gibi bende operatorlerin aralarinda anlastigini dusunuyorum.
    bu yasal mi?hani btk dan izin aliyorlardi?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.