Şimdi Ara

Genç Avantaj 30 TL oldu... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet eklemeleri gerekirken gelmiş zam yapıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şah mat

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

vodaaa dedi ve kazığı yerleştirdi maalesef.

quote:

Hesabını Bilen Mini
    Her yöne 200 dk, 20 SMS, 20 MB

15 TL
    ayda

bu tarifeye geçmeyi düşünüyorum, fakat hesap kesim tarihim her ayın 6 sında, acaba ne zaman bu tarifeye geçsem

Ayın beşinde geçmeniz en mantıklısı olur böylece çift fatura çıkmaz..

akşam mh. ile görüştüm talebimi aldı ve 7 ağustostan itibaren geçecek şekilde ayarladı, yurt dışı görüşme paketim olduğu için 22 tl.lik pakete geçtim. cep avantaj mini. 22 tl. 3,5 tl. de dünya küçük yurt dışı paketim var ayrıca her ay itekledikleri 1,20 tl. telsiz kullanım ücreti var.

• beyler bu aveanın 30tl ye yeni nesil paketi ay basında baktımda 31 temmuz yazıyordu bende a ysonunda gecerm diyordm bugun baktım 17 temmuzda bitirmişler bukadar iş güzar olmasınlar adamlar resmen soymak için bitirmişler. simdi 30tl ye 1000dk nasıl yapıyoruz ?
  • Bende hesabını bilen mini ye geçicem 15 Tl ve cepnet 14 = 30 Tl olcak vergi ile. Başka varmı bildiğiniz avantajlı tarife operatör sadece konuşma ve internett önemli mesaj kullanmıyorum.
  • başka paketlere geçecek arkadaşlar MH: arayın sizin fatura kesim tarihinizde geçecek şekilde yapıyorlar, ben akşam hallettim. ayrıca VM.lere gidip sözleşme imzalarsam +1 tl ye 250 dakika daha veriyorlar.
  • Vodafone candır can
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Geçen sene 24 aylık sözleşme ile telefon almıştık...Bizide etkiliyor mu bu zam?...

Degismiyor. Bana gelen mesajda kampanyanız suresince sabit fiyat garantinizden dolayi etkilenmeyeceksiniz yazıyordu yani tahahhut sonunda fiyat degisecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende avea ya geçmeyi düşünüyorum ama karasız kaldım

avea da şuanda 15 lik paket var 15 tl 250dk ve 1000 sms

vodafone da ise 15 tl 200 dk 20 sms 20mb int.

ya da şimdilik vodafoneda paket değişikliğine gidipte avea da yılın paketi bi bir tarife mi beklesem (19 tl 500 dk 5000sms ve internet)

genç avantaj paketinde zaten 26 tl falan geliyordu şimdi 30 oldu 31 gelir bu da bana fazla gelir o yüzden ya tarife değiştirmem lazım ya daoperatör
  • Beyler zaten 25TL fazla gibi geliyordu bir de 30TL olacak, ben hayatta durmam dedim.
    Turkcell'de 22TL'ye 400 dakika 2000sms her yöne YILDIZ PAKET var faturasız.
    Vodafone ve Avea'da neler var? Aydınlatabilir misiniz? Faturalı yada faturasız farketmez. Yeter ki 250-500dk arası, 1000sms civarı birşey olsun. İşin içine internet eklenince fiyat çok artıyor, adsl de olunca gerek duymuyorum.
    Yarın değiştirmeyi düşünüyorum ay bitmeden, cevaplarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Beyler zaten 25TL fazla gibi geliyordu bir de 30TL olacak, ben hayatta durmam dedim.
    Vodafone ve Avea'da neler var? Aydınlatabilir misiniz? Faturalı yada faturasız farketmez. Yeter ki 250-500dk arası, 1000sms civarı birşey olsun. İşin içine internet eklenince fiyat çok artıyor, adsl de olunca gerek duymuyorum.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/muhtesem_tarifeler.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.muhtesem

• Allah'tan 2 senelik taahhütüm vardı telefon almıştım 1 senesi bitti 1 senesi kaldı o da bitsin 1 dk bile durmam Vodafone da zaten çoğu zaman çekmeme gibi sorun yaşıyorum bir de 25 TL den 30 TL olacak internet paketi eklemeyecekler yazık sahiden kendisini yakacak.. Boşuna 5 TL daha verip 30 TL uzatmayın çakallar akılları sıra taahhütlü müşteri sayılarını çoğaltmaya çalışıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

Beyler zaten 25TL fazla gibi geliyordu bir de 30TL olacak, ben hayatta durmam dedim.

Turkcell in BENYAPTIM 500 paketine bakabilirsiniz.
    19 TL ye 250 heryöne + 250 Turkcell
    7 TL ye 1500 heryöne SMS
    Nuamra taşıma ile geleceğiniz için de 5000 SMS Turkcell içi
    İmternet te isterseniz 7 TL ye 500mb var.
    Hoş eski hali daha güzeldi ama 19 TL ye 500 her yöne + her eklediğin paket 5 TL idi.

Düzeltme: LİnK eklenmiştir.
    http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/gnctrkcll-ben-yaptim-500.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achina -- 29 Temmuz 2012; 13:24:23 >

• Arkadaşlar bu duruma hep beraber tepki gösterelim. o zaman vodafone geri adım atacaktır. ben müşteri hizmetlerini aradım anlattım durumu. sizde arayın. lütfen. kendiniz ve hepimiz için.. Biz susarsak direk kabul etmiş olacaz. ayrıca bu tafiye sonradan geçenlere 500 mb internet vermişler. ben önceden geçtiğim için 100 mb veriyorlar. arayalım derdimizi anlatalım
  • içimden bir his 30 tl olduktan kısa süre sonra bu tarifeye 500 mb ekleneceğini söylüyor
  • 500 dk, 5000 sms, 500 mb; 30 tl olsa iyi olur. fakat sanmıyorum. çünkü hesabını bilen 500 tarifesinde 500 dk, 500 sms, 500 mb 35 tl.
  • ben bu tarifedeydim m.facebook.com'dan girince ücret yazması oluyordu sizde de oluyor mu o arkadaşlar yoksa bende mi var sorun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozan1213

ben bu tarifedeydim m.facebook.com'dan girince ücret yazması oluyordu sizde de oluyor mu o arkadaşlar yoksa bende mi var sorun ?

Bende de oldu, artık kullanmıyorum interneti.. Mail attım, şikayetimvar'dan şikayet ettim, MH ile görüştüm hep sorunun bende olduğunu, farklı sitelere girdiğimi söylediler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

anlasma olmasa da su an oyun kurucunun avea oldugu acik. Avea kampanya yapar, digerleri de benzerini yapar ; avea değişir, digerleri de zam yapar. Piyasayı Avea yönlendiriyor şu an.

En ucuz ve en kalitesiz hat avea kardeş . Allaha şükür avea varda fiyatlar düşüyor. 1 ay kullandım avea . Turkcell den geçmiştim. Lanet ettim avea ya . Şimdi vodafone dayım 2 aydır . Ama turkcell hepsinden farklı. Vodafone da iletilmeyen mesajlar geç giden mesajlar aşırı can sıkıyor. bol mesajlaşanlar varsa bilirler. Turkcellde haftada 1 kere belki iletilmeyen mesaj olurdu. Vodafone da günde 1-2 tane oluyor. Sms in iletilmemesi yada geç gitmesi çok şeyi değiştiriyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

500 dk, 5000 sms, 500 mb; 30 tl olsa iyi olur. fakat sanmıyorum. çünkü hesabını bilen 500 tarifesinde 500 dk, 500 sms, 500 mb 35 tl.

hesabini bilen herkese acik

Genclik tarifesi daha ucu olmasi dogal

ayrica hesabini bilende limitine gelince durma gibi avantaji var

• bu zam ile birlikte müşteri hizmetlerini aradım.
    internete 2 lira, tarifeye 5 lira beni rahatsız ettiği için hattımı sonraki fatura döneminde faturasıza çevirmelerini söyledim..faturasıza çevirdikten sonra cepnet üyeliğim aynı şekilde devam eder mi diye sordum ona da hayır dediler. çok gözümden düştü bu vodafone son tarifeler ile olsun her konuda.. bakalım zaman ne getirecek. bir süre faturasız kullanayım. keşke avea nın yeni nesil tarifeleri kalkmamış olsaydı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.