Şimdi Ara

Gelecek sezon oyuncu tahminlerimiz yazıyoruz(Galatasaray)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bence bu sene Stancu patlama yapacak. Nonda gibi oynayacak

Aynı şekilde Elmander gol krallığında iddalı olucak

Selçuk İnan ise zor zamanlarda ortasahadan ileriye atacağı ara paslarla zor zamanlarda yardımcımız olucak

Milan Baroş da çıkış yapacak

Gelelim kötülere:

bence bu sene Hakan balta ve Ujfalusi çok kötü performans sergileyecek Hatta bi an önce bunlardan kurtulmak isteyeceğiz

F.Muslera bazı maçlarda çok formsuz olucak bazen bumu Muslera diyeceğiz ama bazı maçlardada krtik kurtarışlar yapacak

patlama yapacaklar : Stancu, Elmander, Selçuk İnan , Milan Baroş, Arda,Kazım (bunların patlama yapamsının sebebide takımdaki birlik beraberlik)

Performansı düşük olacaklar: H.balta , ujfalusi, çağlar, Culio,Yekta,G.zan

• Hepsini tek tek yazmıcam ama bikaç tane söliyim.

Stancu antremanlarda falan çok istekliymiş.Takıma da alıştı pek umudum yoktu ama bu sene fena oynamayacak heralde.

Elmander'i Tolouse'dan beri takip ediyorum.Burda formunun zirvesinde olur.

Baros 15 golden aşağı atmaz sakatlık yaşamazsa.

Muslera bizim defansın kurbanı olabilir ki eğer olmazsa tam bir efsane olur heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GDOlu insan

ben kendi düşüncelerimi yazıyım

bence bu sene Stancu patlama yapacak. Nonda gibi oynayacak

Aynı şekilde Elmander gol krallığında iddalı olucak

Selçuk İnan ise zor zamanlarda ortasahadan ileriye atacağı ara paslarla zor zamanlarda yardımcımız olucak

Milan Baroş da çıkış yapacak

Gelelim kötülere:

bence bu sene Hakan balta ve Ujfalusi çok kötü performans sergileyecek Hatta bi an önce bunlardan kurtulmak isteyeceğiz

F.Muslera bazı maçlarda çok formsuz olucak bazen bumu Muslera diyeceğiz ama bazı maçlardada krtik kurtarışlar yapacak

patlama yapacaklar : Stancu, Elmander, Selçuk İnan , Milan Baroş, Arda,Kazım (bunların patlama yapamsının sebebide takımdaki birlik beraberlik)

Performansı düşük olacaklar: H.balta , ujfalusi, çağlar, Culio,Yekta,G.zan

1-Stancu patlayıpta nonda gibi olacaksa bırak olmasın(bizde oynadığı dönemden kastım sakatlanmadan önce iyi topcuydu)

2-bencede çağlar elimizde patlıyacak sol bekte çok sıkıntı çekebiliriz h.balta zaten balta yeni baltada çağlar gibi gözüküyor

3-Muslera dan umutluyum

4-Ujfalusi bu ligde sırf tecrübesi ile bile iş yapar diye düşünüyorum

5-Ceyhun hakkında bazı şüpheliyim inşallah beni yanıltır

yekta ve culio nun performansının düşük olacağına inanmıyorum fakat ilk 11 de çok şans bulabileceklerinede inanmıyorum kaliteli yedekler olarak durucaklardır

• Elmanderden bende ümitliyim.. Ujfalusi balta çaglar'ın performansları benide korkutuyor.. Kesinlikle hızlı taş gibi bir stoper almalıyız..
  • semih kayadan ümitliyim
  • Muslera bu defansta iyi işler çıkarsa bile göze batıcak . Çünkü adam defansı geçip geçip gelsin kaleye şut atsın Muslera'da bunu kurtarsın ohh..
    Ama oda insan elbet gol yicek ve bi süreden sonra çok göze batıcak gibi geliyo

Defansın sol bölümünden çok çekicez

Yine defansın atılıcak ara toplarda ne kadar yetersiz kaldığını izlicez

Orta sahaya çift yönlü biri gelmesse , bu muydu Selçuk dicez .

-----Şimdi gelelim iyi yönlere :D -------

Stancu çok fena oynıcak gibi geliyo bana

Arda , Kazım , Sabri , Elmander , Baros bunlar bu sene çok keyif vericek

Selçuk F.Terim'in istedği gibi görev adamı tipinde olduğu için başarılı olucak

• servet beni korkutuyo cambiassso gleirse defans rahtlar ama iyi bir orta saha lazım.. almazlarsa defans hattının hepsi yandı..
  • ben elmander den çok ümitliyim hazırlık maçında 1-1 kaldığımız o maçta elmander sonradan girdi ama çok etkili pres yapıyor pozisyon alıyor kafa vuruşu güzeldi ama kalecide çok fena kurtardı elmander ve baros çok iyi olucak tabi baros istikrarlı olursa muslera zaten tartışılmaz bana göre ama defans kötüyse kalecinin yapacağı hiçbirşey yok 1 kurtarır 2 kurtarır 3. zayıf yerine gelir gol olur ama orta seviye bir defansla forvet hattımız sayesinde çok galibiyet alırız ama defans bence şuan berbat acil takviye lazım
  • Stancu : Hiç umudum yok. Adam olacak topçu ilk sezonunda çok iyi olmasa bile biraz olsun kalitesini belli eder, bir ışık gösterir. Bu adamda kesinlikle yok bu.

Culio : Geçen sezon elle tutulur 2 en fazla 3 oyuncudan 1 tanesiydi. Bu sene daha iyi bir takımla kesinlikle daha iyi olacaktır.

Arda: Sakatlık sıkıntısı olmadığı takdirde, bu ligdeki açık ara en iyi yerli futbolcu. Bu sene geri dönüş yapacaktır diye umuyorum.

Hakan Balta : Zerre değişiklik olmaz. En azından bu sene tek başına takımı eletebileceği bir Avrupa kupası turnuvamız yok. Ligde yakar durur takımı.

Elmander: Performansı en çok ilgiyle beklenenlerden. Mutlaka belli bir standart üzerinde oynayacaktır. Belki skorer olarak Türkiye de Baros gibi bir patlama da yapabilir.

Ujfalusi: Genel yaklaşımın aksine ben Neill i aratır diyorum. Neill le gördüğümüz top nasıl soğukkanlı defanstan çıkartılır, ve isabetli ileriye pas verilir gibi olayları bu see yaşamayacağımız kesin. Hakemlerin Lugano ya gösterdiği anlayışlı sevecen yaklaşımlara da ihtiyacı olacak.

Muslera: Kesinlikle Leo Franco,Zapata,Aykut karşılaştırmasına girmek çok büyük insafsızlık olur. Hata da yapsa takıma yakışacak kalecidir.

• Takım iyi giderse hepsi patlama yapacak kapasitede oyuncular. Elmander'in iyi bir sezon geçireceğini düşünüyorum, öyle gözüküyor. Eldekilerden de Culio'nun bu sene vazgeçilmezler arasına gireceğini düşünüyorum.
  • Bu GDO ile somak'ın bir akrabalığı var mı merak ediyorum
  • Bence Culio sonradan oyuna girip kilit açarak çok puan kazandıracak bize.

Yekta ise sonradan girip orta sahaya direnç kazandıracaktır.

Ujfalusi'nin defansı biraz toparlayacağına inanıyorum , Selçuk'un gelmesi ile zaten defansımız biraz da güçlü oldu.

H.Balta da eski istikrarlı günlerine dönecektir ancak forum ona bir kere gıcık kaptı , bir maç hata yapsa yine tek kalemde silinecek.

Çağlar eğer maç tecrübesi kazanırsa çok iyi olacaktır , Bursa gibi bi takıma kiralarsak ileride çok iş yapar bence.

Elmander gol atmasa bile , ilerde iyi işler yapacaktır , keza Stancu da öyle.

Baros , Arda bunlar sakatlık geçirmeden sezonda 40 maç yaparlarsa zaten şampiyon oluruz.

Kazım için de herkes Terim faktörü diyor ama Kazım da Aydın gibi 35 yaşına kadar gelecek vaad eden futbolcu olarak kalacak bence.Dilerim yanılırım.

• Stancu'dan bir cacık olmaz, sol bek bizi kanser eder, Muslera hayat kurtarır, Elmander çok iyi iş yapar, Baros sakatlık yaşamazsa gol krallığına oynar.
  • Ben de selçuk inanın fos çıkacağını düşünüyorum nedense
  • sabri enerji patlaması yaşayacak dağları delecek , denizlere sığmayacak
  • Ben defansın soluna direk bir oyuncu ve sağına da yedek bir oyuncu bulunmazsa çok canımız yanacağı kanaatindeyim. Hücum hattımız lig için yeterli .

bir de orta sahaya iyi bir oyuncu bulursak Selçuk-X ikilisinin Türkiye ligi için xavi-iniesta ikilisi gibi bir ikili oluşturabileceği kanaatindeyim.
  • Ben size senaryoyu yazıyorum;

Sezona iyi bir başlangıç yapacak takımımız, 5-6 maç beraberlik ve galibiyetlerle geçecek. Ardından Arda sakatlanacak takımda dengeler bozulmaya başlayacak. Arda 2-3 hafta sonra tekrar döndüğünde Baros sakatlanacak ve son sezonunu sakatlıklarla geçirecek. Selçuk İnan orta sahada iyi işler yapsada takımı kurtaran adam olmayacak. Elmander gol orucuna girecek. Tabi defansı unutmamak lazım, ciddi bir transfer yapılmayan defansımız bu senede çok fazla hatalar yapacak. Servet iyi bir sezon geçirecek ancak Ujfa'dan umutlu değilim. Sabri muhtemelen uzun süreli sakatlık yaşayacak ve sağ bek kıtlığı takımın defansını tamamiyle yıkacak. Sol bek çağlar ise maçlarda varlığıyla yokluğu bir olacak...

Bu böyle gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@TÚ

Ben size senaryoyu yazıyorum;

Sezona iyi bir başlangıç yapacak takımımız, 5-6 maç beraberlik ve galibiyetlerle geçecek. Ardından Arda sakatlanacak takımda dengeler bozulmaya başlayacak. Arda 2-3 hafta sonra tekrar döndüğünde Baros sakatlanacak ve son sezonunu sakatlıklarla geçirecek. Selçuk İnan orta sahada iyi işler yapsada takımı kurtaran adam olmayacak. Elmander gol orucuna girecek. Tabi defansı unutmamak lazım, ciddi bir transfer yapılmayan defansımız bu senede çok fazla hatalar yapacak. Servet iyi bir sezon geçirecek ancak Ujfa'dan umutlu değilim. Sabri muhtemelen uzun süreli sakatlık yaşayacak ve sağ bek kıtlığı takımın defansını tamamiyle yıkacak. Sol bek çağlar ise maçlarda varlığıyla yokluğu bir olacak...

Bu böyle gider.

• Muslera idare eder kaleyi

urfalı ve servet çok göze batar beklerde idare eder

selçuğun yanına kesinlikle defansif orta saha lazım(bkz: xavi,iniesta-busquest(keita) ; fabregas-song ) yoksa selçukta çok göze batar(defansif orta saha derken sarp falan değil )

Kanatlara gelirsek Volkan Şen alınmalı Arda iyidir ama seneye %95 gidicek onun yerine şimdiden Ozan İpek alınmalı veya benzer Türk kanatlar.Kazımdan falan pek bir şey beklemiyorum.

Forver içinse Baros-Elmander yeterli sakatlanma riskine karşılık sağlam bunları zorlayacak yedek almak lazım ki bence Kenny Miller yeterlidir.Haberlere göre Bursa'dan ayrılacak..
    +
    İstediğim Kadro:

•  Gelecek sezon oyuncu tahminlerimiz yazıyoruz(Galatasaray)

Çok iyi olur birde yaratıcı orta saha lazım sadece ardanın ayağına bakmakla olmaz bu iş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.