Şimdi Ara

GeForce RTX 3060 Ti satışa çıkıyor: İşte fiyatı! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
10.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O da bişey mi 750tiı tam 280 liraya aldım o zaman aliexpressde dahi 350₺ydi ikinci elden rtx 2060 falan alıyor millet 3000 liraya..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamgaraj 4899 tl den palit 3060ti listelemiş gayet iyi fiyat ama kartın fotolarına baktığımda çok sağlam gözükmedi ama iyi fiyat bence

garanti desteğini kim veriyor acaba akortek değildir umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 3 Aralık 2020; 11:47:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

gamgaraj 4899 tl den palit 3060ti listelemiş gayet iyi fiyat ama kartın fotolarına baktığımda çok sağlam gözükmedi ama iyi fiyat bence

garanti desteğini kim veriyor acaba akortek değildir umarım

http://www.eksa.com.tr/bpi.asp?caid=570&cid=681 Eski ve güvenilir bir firmadır. Satış kısmı gamegaraj olarak değiştirildi. Yanlışım yoksa kendileri getiriyor ve garanti hizmeti veriyor.

• murdocklawless kullanıcısına yanıt

400$ + %20 Gümrük + %18 KDV eklenince bizim satış rakamları çıkıyor. Tabi şu an bundan bile yüksek fiyatla satışa çıktı.

• selimyuksel S kullanıcısına yanıt

hocam edevlete girip cimeri secip linki atman yeterli sen şikayet et. demek istediğim buydu herkes birbirine ya şikayet etsinler der kimse şikayet etmez hırsız yolunu bulur bu ülkede. genetik bir durum sanırım:)

• dediğini tam okumamışım yani bırakın diyorsun. zaten bıraktık hocam şikayet eden kimse yok onu anlattım zaten:)

• Şuan elimde 1660 var ,oc vs kullanıyorum rdr2 orta ayarlarda 75 fps de oynadım . r6 siege ve pes 2021 fulla yar 144 fpsde oynuyorum. Cyberpunkıda 75 fps orta ayarlarda oynarsam dahada gpu almam 2-3 sene. Çoğu kar t myuhabeeti yapan en oynuyor nasıl oyun alışkınlıkları var bilmiyorum. kartı TR den bir mağazda indiridme almıştım newwegde vegisiz ABD doalr fiyatı birebir aynıydı. Neweggde doalr insi fiyatı burdan lamssam asla kart almam. Almayın aldırmayın elinzidkiyle idare edin. Geçin bu işleri mağazalar dolar kuru dalgalıymış vs bunun finanasal yönetemleri var güvence içi,n. çoğu mağza sattıkça disbiritöre ödem yapar kartı sadece rafa koyar. Benim önerim gpu cpular direk doalr bazlı satılsın mağzalarda xx dolar=xx tl. Sövüşleme düzeni nedir dolar kuru 4 gümrük artı %20 kar koyuyorsun sattıkalrı fiyatın yarısı çıkyor. Yurt dışından fln alaın indirm döenmliernde bu çaklalra ekmek yedirmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 3 Aralık 2020; 14:56:3 >
  • 3600 ti 400 dolar 400x1.2(gümrük)x1.18(kdv)x1.2(bizim çakallara ekstra kar ve nakliye masrafıverelim) kur 7.9 alalım 5369 tl olsun kart 5400 tlden 1 tl fazla vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ti7800

Arkadaşlar aklınızı başınıza alın. O oyunu , bu oyunu oynayayım diye bu kartlara bu kadar paralar verilir mi? Bu kartları neden niçin alıyorsunuz eski bilgisayarınız çok mu kötü illa AAA oyunları Ultra ayarlarda vs oynamanız mı gerekiyor

Bilgisayarı olan birisinin bu kadar parayı oyun için vermesine anlam veremiyorum. Fiyatlar eskisi gibi hiç ama hiç değil. Hala mantığım almıyor bunları 3060ti, 3070, 30803 3090 vs vs neden almalıyız neden bu kadar para vermeliyiz? Aşırı pahalı bir hobi değil mi bu?

Katılıyorum.Geçen sene imzamdaki sistemi topladım ekran kartını daha uyguna daha performanslı olsun diye 2.el aldım ve tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor.Ben 1.850ye almıstım,şuan daha iyi bir ekran kartına geçmek istesem en az 3.500,4.000 lira para ödemem gerekicek.Peki ne elde edicem oyunda 100fps yerine 120fps alıcam :D Yok kalsın.

• 4000 tl acayip fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-26E6B5369

3600 ti 400 dolar 400x1.2(gümrük)x1.18(kdv)x1.2(bizim çakallara ekstra kar ve nakliye masrafıverelim) kur 7.9 alalım 5369 tl olsun kart 5400 tlden 1 tl fazla vermem.

çok çabuk su koyuverdın :=)

3500-4000 den fazla vermem isterse düşürmesinler..

https://www.gamegaraj.com/urun/palit-rtx3060ti-dual-8gb-256bit-gddr6-2//

• Dün MSI GeForce RTX 3060 Ti VENTUS 2X OC modelini 499 Euro fiyat ile satın aldım. İnternette öyle bir izdiham oldu ki, 399 Euro'luk FE modelini görüp sepete bile atamadım. Keza 415 - 450 Euro bandındakilerde hemen tükendiler. Render işlemlerim için acil ekran kartı almam gerektiği için 100 Euro fazlasına aldığım bu model dahi Türkiye'deki giriş sınıfı RTX 3060ti den ucuza gelmiş oldu. Allah hepinizin yardımcısı olsun.

• Bu ara imzamdaki sistemi (Ryzen 2600x + B350 anakart + GTX1080) güncelleme gibi bir kaşıntım var. İşlemci ve anakartlara bakıyorum her gün. Üstüne bir de RTX3060Ti çıktı. GTX1080'den RTX3060Ti'ye geçilir dedim kendi kendime. %40-50 fps artışı var.

Sonra oturup hesap yaptım. Eldekileri satıp yeni alacağım sistemin maliyetini görünce kaşıntım içime kaçtı resmen.

İşlemci+anakartı satsam ederi maksimum 1500TL

Ekran kartını da 2500 civarına satsam.

Totalde 4000TL.

Sadece RTX3060Ti ekran kartına yetmiyor. Üstüne bir de işlemci (5600X) ve anakart (B550 wifi) var. Bunlar da en olumlu şartlarda 4500TL'yi geçiyor.

Kafadan 5000'lik oluyorum.

Neyse hiç bozmayayım sistemi dedim. Bir kaç sene daha böyle devam. DDR5 çıkınca bakarız artık. Ya da topladığım son kasa olarak tarihe geçer bu kasa ne diyeyim.

• RTX3060 Ti 200 lira zamlanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizps3 -- 3 Aralık 2020; 16:31:34 >
  • Dünyada stok sıkıntısı var. Yoksa amazon.com veya newegg'den almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Bu ara imzamdaki sistemi (Ryzen 2600x + B350 anakart + GTX1080) güncelleme gibi bir kaşıntım var. İşlemci ve anakartlara bakıyorum her gün. Üstüne bir de RTX3060Ti çıktı. GTX1080'den RTX3060Ti'ye geçilir dedim kendi kendime. %40-50 fps artışı var.

Sonra oturup hesap yaptım. Eldekileri satıp yeni alacağım sistemin maliyetini görünce kaşıntım içime kaçtı resmen.

Totalde 4000TL.

Sadece RTX3060Ti ekran kartına yetmiyor. Üstüne bir de işlemci (5600X) ve anakart (B550 wifi) var. Bunlar da en olumlu şartlarda 4500TL'yi geçiyor.

Neyse hiç bozmayayım sistemi dedim. Bir kaç sene daha böyle devam. DDR5 çıkınca bakarız artık. Ya da topladığım son kasa olarak tarihe geçer bu kasa ne diyeyim.

Hocam imzamdaki sistemim son kasam olucak diye düşünüyorum. Belki 3 sene sonra rtx 3070 ikinci el ile upgrade yaparım

• 3060Ti bekleyen varsa beklemesin, Türkiye'de miningciler çökmeye başladı kartlara.

GeForce RTX 3060 Ti satışa çıkıyor: İşte fiyatı!

• Yani yeni nesil 2080 super gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Bu ara imzamdaki sistemi (Ryzen 2600x + B350 anakart + GTX1080) güncelleme gibi bir kaşıntım var. İşlemci ve anakartlara bakıyorum her gün. Üstüne bir de RTX3060Ti çıktı. GTX1080'den RTX3060Ti'ye geçilir dedim kendi kendime. %40-50 fps artışı var.

Totalde 4000TL.

İşlemcini upgrade et boşuna yatırma orada. Satacaksın üzerine 3-5 koy ikinci el üst seviyelerden ulaşabildiğini al. 1080 Daha 1 sene daha rahat götürür seni 1070 sınırda şuanda oyun performansında full grafikte 70 fps lerin altını görmeyi başladı. Anca gölge ve ışık ayarları orta seviyeye alınca 80 üzerine çıkıyor. Eski oyunlarda sorun yok Bf5 örneği full 75 Gölge ve ışık ayarı orta 85 fps. Hunt Showdown Full grafik 70 Gölge ve ışık ayarı orta 90 fps .Cyberpunk muhtemelen full grafik de 65 fps gibi ortalamalara düşürecek kartın performansını. 1080 biraz daha iyi 1 senesi daha var. Sonra onu da elden çıkar.

Upgrade yapın ki piyasa da dönsün cihazlar aksi halde elinizdekini emekli edene kadar kullanırım derseniz. Emeklilik zamanı geldiğinde yerine yeni ekipmanları toplamak çok zor olacak.

• Oha bu ne la

1060li pcyi cikar cikmaz 3300e toplamistik forumda şimdi sadece kart 4500 bir de bendeki 1060 asus strix en pahalısıydı

Konsola doneyim desen 8300 borrrrru gibi

Oyun oynanmaz artik bu ulkede eline geçiren xbox one ps4 ps3 falan ucuz ne bulursa alsin onunla yetinsin aga daha da kotu olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.