Şimdi Ara

GeForce Now by Game+'ın Türkiye sunucuları fark yarattı mı? 25Mbps ve 100Mbps internette nasıl çalışıyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
8.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

Onu bırak kıyaslama için koydukları ekran görüntüleri downscaled :) 720 x 405 ekran görüntüsü ile 25Mbps x 100Mbps x RTX 2060 kıyaslaması :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 20 Şubat 2021; 18:15:3 >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Gecikme için merhem kullanıyorlardır belki geç geliyordur elemanlar
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Elf gözler görebiliyor hocam. Sizde elf göz yoksa kedi iksiri için belki işe yarar
  • Çok hoşuma gitti sistem, zaten bekliyordum ama oyun fiyatları da çok pahalı. Sanırım oyunu oynamak için aboneliğin yanında oyunun da kütüphanede olması gerekiyor. Ama bu fiyatlarla, oyunların da kiralandığı bir paket olmazsa gene zor olacak..

• scientia kullanıcısına yanıt
    Olmadı en büyük soru işareti o zaten APU sistemim var eğer fiyat uygun olursa harici ekran kartı olmadan istediğim oyunu rahatlıkla oyun oynayabileceğim.

• 25 mb internetide 25 mb olarak kullanamadığımızdan online oyunlarda yine isyan olacaktır bol bol.

Her zamanki gibi bol pinge ve düşük fps devam hüsran olur. Demodada internetide yanında verip özel port açmışlardır tam 25mb hızını alabilmek içinde nasıl olsa tanıtım bu.
  • Açıkçası çok yüzeysel bir inceleme olmuş. Paylaşılan veriler çok yetersiz.

• ya ben körüm yada 25mbps olan daha iyi gözüküyor. soldaki bina gölgesi ve yazılara baksanıza..

• Devrim diye buna derim :) adamlar netflix in oyun versiyonunu yapmışlar. 6-7 yıl önce gelecekte olması beklenen şey oluyor artık. İnternet hız seviyelerimiz Avrupa ortalamasının yarısına ulaştığında daha çok keyif alacagız inşallah.
  • Donanımhaber gibi bir siteye bu incelemeyi yakıştıramadım doğrusu. Arkadaşlar bahsetmiş, gecikme testi ek olarak online oyunlardaki performansı vs. daha önemli konulardı. Resimler üzerinden karşılaştırma yapmak çok zor, akan oyunda görüntü kalitesinde düşüş var mı vs. çok yüzeysel bir inceleme olmuş.
  • Yetersiz inceleme
  • Sistemin en büyük eksiği bence desteklediği oyunların azlığı. Rdr2, gta, fifa, nba, nfs gibi populer oyunlar sistemde yer almıyor. Eğer bu sorunu aşmış olsa benim için tam olarak geleceğin oyun şekli olacaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amacı nedir bu postun? Olay geforce incelemesi değil de game+ incelemesiyse çok çok saçma olmuş. Game+ öncesi ve sonrası ping kaç ms bunu söylemeli, iki haliyle de video çekip, bir de bilgisayarda oynayarak video çekip üçünü yanyana koymalı ve zıplama testi yapmalıydınız. Baştan sona hızlıca baktım, işe yarar tek bilgi yok. Oynayan kişinin "güzel yav, aynı 2060 la oynar gibi" demesine inanmak durumundayız.
  • 25mbit bende açmadı bile gereksinimleri karşılamıyorum diye.

• Alakasız bomboş bir konu. En önemlisi ping değeri iken adı bile geçmemiş. Çünkü çöp!

• Sevgili yazar, biraz kitap okuyup üslubun üzerinde çalışsan iyi olur, burası haber sitesi olduğundan okuyucular için kısa net ve anlaşılır olman bekleniyor. Saygılar.

• Hız ve gecikme testi için ekran görüntüsü koymak. Çok belli oluyor hangisinin hangi gecikmeyle oynandığı!!!!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.