Şimdi Ara

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (3.Tur)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BÖCCÜK ♂ (4 mesaj) zorradam (2 mesaj) adnansetek (1 mesaj) validatedev (1 mesaj) lordinas (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (5 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (3.Tur)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

Geçmiş Survivorların En Sevdiğiniz Yarışmacısı (3.Tur)


(En Son Oy Tarihi: 21.7.2016)
Giriş
Mesaj
  • Binbaşı
    1236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

    •Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.
    •Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.
    •Üçüncü tur on beş yarışmacı ile yapılacak.
    •İlk yedi yarışmacı dördüncü tura yükselecek.
    •All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.

    TEYMURALP FOSFOROĞLU



    BOZOK GÖREN



    CÖMERT PEHLİVAN



    GÖKHAN ALBAYRAK



    GİZEM AKIN



    ONUR OKYAY



    MERVE BÜYÜKSARAÇ



    DUYGU BAL



    BERNA CANBELDEK



    ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ'



    SEMİH ŞAHİN



    İSMAİL BAKİ TUNCER



    LARISSA GACEMER



    EKREM TORAMAN



    ORKUN AYDOĞAN



    BÜYÜK MACERA

    1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)
    2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)
    3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)
    4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)
    5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)
    6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)
    7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)
    8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)
    9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)
    10)SELİN YARDIMCI (KUZEY TAKIMI)
    11)ONUR OKYAY (KUZEY TAKIMI)
    12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)
    13)TUĞBA (Ön eleme turu)
    14)SEMİH ŞAHİN (KUZEY TAKIMI)
    15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)

    TÜRKİYE - YUNANİSTAN

    1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)
    2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)
    3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)
    4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)
    5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)
    6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)
    7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)
    8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)
    9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)
    10)ARZU GAZİOĞLU (TÜRK TAKIMI)
    11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)
    12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)
    13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)
    14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)
    15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)
    16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)
    17)ONUR SARMUSAK (1. tur)
    18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)
    19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)
    20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)

    ASLANLAR - KANARYALAR

    1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)
    2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)
    3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)
    4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)
    5)CENK KÖSE (KANARYALAR)
    6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)
    7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)
    8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)
    9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)
    10)MESUT GÜNEY (ASLANLAR)
    11)CÖMERT PEHLİVAN (KANARYALAR)
    12)ORKUN AYDOĞAN (KANARYALAR)
    13)HALİT KAVLAK (1. tur)
    14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)
    15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)
    16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)
    17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)
    18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)
    19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)
    20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)
    21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)
    22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)
    23)NİHAL (Ön eleme turu)
    24)AYKOR (Ön eleme turu)

    KIZLAR - ERKEKLER

    1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)
    2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)
    3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)
    4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)
    5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)
    6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)
    7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)
    8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)
    9)EMİN SEFER (ERKEKLER)
    10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)
    11)GİZEM AKIN (KIZLAR)
    12)METİN AVŞAR (2. tur)
    13)BERKE SARP (1. tur)
    14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)
    15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)
    16)FURKAN DEDE (2. tur)
    17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)
    18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)
    19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)
    20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)
    21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON

    1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)
    2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)
    3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)
    4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)
    5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)
    6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)
    7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)
    8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)
    9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)
    10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)
    11)GÖKHAN ALBAYRAK (GÖNÜLLÜLER)
    12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)
    13)VEDAT BEHAR (1. tur)
    14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON

    1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)
    2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)
    3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)
    7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)
    8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)
    9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)
    10)SERHAT ÖZCAN (GÖNÜLLÜLER)
    11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (ÜNLÜLER)
    12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)
    13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)
    14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)
    15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)
    16)ASENA ERDEM (1. tur)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON

    1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)
    2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)
    3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)
    4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)
    5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)
    6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)
    7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)
    9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)
    10)FATMAGÜL FAKI (GÖNÜLLÜLER)
    11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)
    12)ERHAN YAVUZ (2. tur)
    13)LARISSA GACEMER (ÜNLÜLER)
    14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)
    15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)
    16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)
    17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)

    ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)
    2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)
    3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)
    4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)
    5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)
    6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)
    7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)
    8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)
    10)MÜGE UZEL (GÖNÜLLÜLER)
    11)DUYGU BAL (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)
    12)İSMAİL BAKİ TUNCER (ÜNLÜLER)
    13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)
    14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)
    15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)
    16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)
    17)EDA ÖZERKAN (1. tur)
    18)EKREM TORAMAN (GÖNÜLLÜLER)

    ALL-STAR

    1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)
    2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)
    3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)
    4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)
    5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)
    6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)
    7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)
    8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)
    9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)
    10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)
    11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)
    12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)
    13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)
    14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)
    15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)
    16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)
    17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)
    18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)
    19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)
    20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)
    21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)
    22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)

    Katkılarından ötürü rds root adminimize,
    Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.



    |
    |




  • Yarbay
    2881 Mesaj
    Taner reis yok listede. Konu kilit üye ban.

    Daçminn
  • Yarbay
    8963 Mesaj
    Türkiye Yunanistan'ı izleyen herkes teymuralp der



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    143 Mesaj
    3T Taner tabikide



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2384 Mesaj
    4T tabiki



    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    9003 Mesaj
    Bozok tabiki


    Pa-ta-tesssss



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

    Konuya bakmadan yorum yaptığın çok belli oluyor.



    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Crantola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

    Uyuz Pantelis ve kendini ilk günden şampiyon ilan eden Platonas, yanlarına Amfikratis i de alarak Teymuralp kalırsa hepimiz sırayla gideriz. Bir şekilde elememiz lazım adam çok zeki ve güçlü dediler sonra Bizans oyunları ile Türklerin kafasını karıştırıp elediler reis.
    Survivor tarihi onun kadar zeki bir yarışmacı görmedi. Ayrıca Pantelis uyuzu ve Derya abi ile başa çıkabilen tek adamdı.
    |
    |
    zorradam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1156 Mesaj
    Merve aydın sanıp ankette merve Büyüksaraç demişim Affet beni bozok reis



    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    8963 Mesaj
    quote:

    Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

    Uyuz Pantelis ve kendini ilk günden şampiyon ilan eden Platonas, yanlarına Amfikratis i de alarak Teymuralp kalırsa hepimiz sırayla gideriz. Bir şekilde elememiz lazım adam çok zeki ve güçlü dediler sonra Bizans oyunları ile Türklerin kafasını karıştırıp elediler reis.
    Survivor tarihi onun kadar zeki bir yarışmacı görmedi. Ayrıca Pantelis uyuzu ve Derya abi ile başa çıkabilen tek adamdı.

    kız yazacagiz diye konuşup 4 yunan teymuralpi yazmıştı diye hatırlıyorum



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >




  • Binbaşı
    1236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

    Aynen öyle.
    Harcadılar reisi.
    |
    |
    zorradam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    604 Mesaj
    Gizem candır



    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.