Şimdi Ara

geçen gece yaşadığım uyku felcimsi olay

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • amcamla aynı odada kalıyoruz. geçen gece çok tatlı bi uykuya daldım epey uykusuzdum. rüyamda ağaçlık güzel bi piknik alanındaydım. insanlar falan cıvıl cıvıl ortalık. ortadan bi dere geçiyo üzerinde küçük bi köprü. köprüden karşıya geçtim. bir anda kafamı suya sokmuş gibi hissetmeye başladım. nefes alamıyorum, kulaklarım tıkalı ve suyun altındaki o uğultuyu duyuyorum. gözümü kapatsam suyun altındayım sanırım yani o derece gerçekçi. ama gözüm açık ve suda falan değilim yürüyorum etrafa bakıyorum. o an rüyada olduğumu fark ettim. tam lucid dreaming olayına giremeden uyandım. amcam karşımda arkasını dönmüş uyuyo. benim gözler açık etrafa bakıyorum ama gözüm dışında hiçbir yerimi oynatamıyorum. çok zor nefes alıyorum. başıma ilk kez böyle bir olay geldi ve panikledim haliyle. yaklaşık 1 dakika sonra çok kısık bi sesle "amca" diyebildim. tepki vermedi uyuyodu. aynı ses tonuyla tekrarladım. uyanıp bana yardım etmesi gerekiyodu korkmaya başlamıştım. 1-2 kez daha denedim. amcam bi anda bana doğru döndü. "noluyo lan?" diyerek kalktı yatağından ve bi anda görüntü yenilendi. hani dizilerde falan adam bişeyler yapar ve sonra birden az önceki görüntü gelir meğersem hayalmiş olur. aynen öyle oldu ve görüntü yenilendi. amcam az önceki pozisyonda arkasını dönmüş yatıyodu. tek fark, artık tamamen uyanmıştım her tarafımı oynatabiliyodum. çok ilginç bi anıydı sıradan bi uyku felci değildi, ve yalan olmasın bir o kadar da güzel bi deneyimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fazla uykusuz kalma
  • Hayırlısı be gülüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rüya içerisinde rüya görmüşsün. Ben de ara sıra Oya, Yasemin içerisinde rüya görüyorum. Ama sen rüya içerisinde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.