Şimdi Ara

Bu hastalık mı ? Boyunda garip bir his , irkilme ve kasılma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benimyıllardır böyle bir sorunum var.

Ne zaman böyle sırtüstü yatsam boynum gıdıklanıyor gibi oluyor sonra boynum kasılıyor.

Kıyafetlerin çoğunu bozdum , sebebi ise yakayı çenemde tutmam , bir şekilde boynuma değerse hemen kasılıyor boynum.

Bir de gece bir şekilde sırtüstü uyumayı başarırsam irkilerek uyanıyorum ve boynum kasılıyor

Bunu yaşayan başkalarıvar mıdır acaba ? Çok kötü bir sorun maalesef yaşam standardımı düşürüyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hastalik olabilir, doktora gorunmende fayda var. Hatta hemen gitmen daha iyi olur, bir hastaliksa ve onlem almazsan ileride yan yatsan bile kasilir. Hic beklemedigin birsey olabilir. Benimde yillardir burnum kirmiziydi. Megersem gecmeyen kotu bir hastalikmis. Biraz gec olsada yayilmayi onledim

• Psikolojik muhtemelen. Fakat uyurken uyandırması acaba omurilikde sinir bozukluğu mu var sorusunu akla getirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdolfFeedler

Hastalik olabilir, doktora gorunmende fayda var. Hatta hemen gitmen daha iyi olur, bir hastaliksa ve onlem almazsan ileride yan yatsan bile kasilir. Hic beklemedigin birsey olabilir. Benimde yillardir burnum kirmiziydi. Megersem gecmeyen kotu bir hastalikmis. Biraz gec olsada yayilmayi onledim

Hocam burnum benimde yazin kizariyor ama 1 -2 haftada geciyor sizinki surekli mi yoksa benim gibimiydi

• Cok garip birsey sorucam, kas gevsetici kullanmayi denedinmi? Sadece merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: karatebilenkedi

quote:

Hastalik olabilir, doktora gorunmende fayda var. Hatta hemen gitmen daha iyi olur, bir hastaliksa ve onlem almazsan ileride yan yatsan bile kasilir. Hic beklemedigin birsey olabilir. Benimde yillardir burnum kirmiziydi. Megersem gecmeyen kotu bir hastalikmis. Biraz gec olsada yayilmayi onledim

Hocam burnum benimde yazin kizariyor ama 1 -2 haftada geciyor sizinki surekli mi yoksa benim gibimiydi

Benim burnumda hafifte olsa kizariklik oluyordu ama hic gecmiyordu. Bazen cok kirmizi oluyordu, bazen hafif

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karatebilenkedi

quote:

Benim burnumda hafifte olsa kizariklik oluyordu ama hic gecmiyordu. Bazen cok kirmizi oluyordu, bazen hafif

Benimde sadece yazin kizariyoda gunese cikinca ama geciyor 1-2 hafta sonra

• Ben de yorgan boğazıma değerken gıdıklanır genelde, özellikle tam uyuyaacakken. Ama senin gibi şiddetli değil, uyandıracak kadar değil.

• Kedidir kedi bi bak gario his irilme kasılma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Ben de yorgan boğazıma değerken gıdıklanır genelde, özellikle tam uyuyaacakken. Ama senin gibi şiddetli değil, uyandıracak kadar değil.

Benim değdiği gibi kasılma oluyor uykumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun banın. Bir hafta bekleyeceksin o zaman yardım için. :/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.