Şimdi Ara

Geceleri indirmeye devam etmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uyurken indirmelerin devam etmesini istiyorum.Uyku modunda indirir mi?

• UP
  • ben torrentten denediğimde iniyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crewice

ben torrentten denediğimde iniyordu

Laptop geceleri ışık vurmasını istemiyorum o yüzden kapatmadan indirmek zorundayım
  • Uyku modunda hiçibirşey inmez.Denetim masasında güç seçeneklerinden bilgisayar boştayken 5-10-15 dk sonra monitör kapansın seçeneğini aktif edin.Kafanıza göre süre belirleyin.
  • resimlerdeki ayarlamaları yapın, kapağı kapatın ve uyuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticuleux -- 18 Ekim 2013; 3:28:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanbudakk

resimlerdeki ayarlamaları yapın, kapağı kapatın ve uyuyun.
     Geceleri indirmeye devam etmek. Geceleri indirmeye devam etmek.

- Konuyu iyi okuyun. Arkadaşın istediği farlı bir şey.

• arkadaşın istediği gece laptop'un ışık yapmaması ve indirmeye devam etmesi. uyku modunda bu mümkün olmayacağına göre ışığını kapatma yolunu söyledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanbudakk

arkadaşın istediği gece laptop'un ışık yapmaması ve indirmeye devam etmesi. uyku modunda bu mümkün olmayacağına göre ışığını kapatma yolunu söyledim.

- Birde ilk 2 resim bozuk.
  • görünen resimlerle aynı. ne olur ne olmaz diye imageshack.us'a da yükledim, zaten sadece onlar görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticuleux -- 18 Ekim 2013; 4:41:10 >
  • Çok teşekkürler
  • Bu arada başlattan kilitle yapınca da indirmeye devam ediyor..

Benimki masaüstü. İlk kilitleyip sonra ekranını kapatıyorum Karıştıran çıkabiliyor
  • Arkadaşım ben riske girmeden aydınlığı kısıyorum ekranı karartı 5 dk yapıyorum sabaha iniyor. Ama uyku modunu kapaman lazım.
  • Kapağı kapatınca uyku moduna geçir şeklinde ayarlanmıştı.Hiç bir şey yapma deyince kapağı kapatıyotum indirme devam ediyor
  • canım kardeşim senin derdin laptop un açık yani ışık yaymasını engellemek ama işleme devam etmek değil mi?
    o zaman ihtiyacın olan turn off lcd programı indir bunu kur tıkladığında sadece lcd yi kapatır, masaüstü pc lerde monitörü düğmeden kapatma gibi bu kadar.

güç seçeneklerini ayarla ama. yinede kapanmasın.
  • Kesinlikle bilgisayar monitor kapatma butonu gibi monitor kapanir ama kasa calisir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.