Teğmen
25 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar,

Cihazı yeni aldım gerekli kurulum ve güncellemeleri yapmama rağmen cihazın sesi sadece twiter hoparlörden geliyor. Diğer bas hoparlörlerden ses gelmiyor. Dolby access, Realtek audio ve Al Noise cancelling output (Asus utility) yüklü. Kulaklık kullanıldığında ses normal olarak geliyor.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar Python 3 ile ilgili çalışıyorum.Takıldığım yapamadığım bir kaç problem varYardımcı olacak Arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.Arkadaşlar bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?
Sadece 4 adet 1 kΩ’luk direnç ve 5 V’luk giriş gerilimi kullanarak akım kazancı 2 ve gerilim kazancı– 3 olan op-amplı devreyi tasarlayıp gerilim ve akım kazançlarını ölçerek belirleyiniz.

Gerilim kazancı AV=-(RF/Rİ) feedback direnci/ giriş direnci bulunabilir..

Sorum Akım kazancı nasıl bulunur?
Arkadaşlar Matlab Guide Girilen bir Sembolik ifadenin fonksiyonun x'e göre göre türev ve integralini hesaplamasını istiyorum.Fakat Editine girdiğim fonksiyonu türev ve integralini hesaplatamıyorum.
Push button--Callback kodu:
sym x;
a=get(handles.edit1,'string');
set(handles.edit2,'string',diff(a));
set(handles.edit3,'string',int(a,x));

Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
İş yerinde kullandığım masaüstü bilgisayarı kablo ile internete bağladığım zaman ağ adresi alınıyor diyor fakat internete bağlanmıyor.Sorunun kasa da olduğunu düşünüp kasayı eve getirdim evde kablodan nete bağlandığımda internete bağlanıyor.İş yerimde başka bilgisayarlarla aynı kablodan internete bağlanabiliyorum.Fakat kullandığım masaüstü iş yerinde internete bağlanmıyor.Sorun sizce nedir?Değerli görüşlerinizi bekliyorum...
Arkadaşlar şuan oturduğum daire en üst katta ve Evin çatısı yok.Yağan yağmurlar yüzünden odamın tavanı küf ve rutubet oldu.Kiracı olduğum ve durumumda çok iyi olmadığı için badana yaptıramıyorum.Bu kışı atlatıcak kadar çözümlerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar A-101 mağazasının şuan satışa sunduğu LG ' nin M2631D-PZ model Led TV' si 26" boyutunda fiyatı 529 lira.Siz olsaydınız bu fiyata bu boyutta ki tv' yi alırmıydınız.
Hakkında
Konum: Bursa
İlgi Alanları: Bilgisayar,Elektronik,Programlama
Hakkımda:
"Zulmü alkışlayamam, zâlimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem. Biri ecdâdıma saldırdı mı, hattâ, boğarım...

- Boğamazsın ki!

- Hiç olmazsa yanımdan koğarım!

Üç buçuk soysuzun ardında zağarlık yapamam; Doğduğumdan beridir âşıkım istiklâle, Bana hiç tasmalık etmiş değil altın lâle. Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum? Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum."

Mehmet Akif ERSOY
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Mesaj Sayısı: 127
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 141
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 14.759 (Bu ay: 247)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.