Şimdi Ara

Geceden uyumayıp işe gitmeyi deneyen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
10.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece aşığı bir insanım. Gündüzlerden nefret ediyorum. Bir şey düşünüyorum kafamda halen pratiğe dökemedim, önce sizlere danışayım dedim.

İşe/Okula gece uyumadan giden, düzenini değiştiren biri var mı? Ya da daha önce deneyen?

Biraz daha açmak gerekirse. İş/Okul bittikten sonra eve geldiğinde hemen uyuyup gece kalkarak geceyi değerlendiren ve sonrasında uyumayıp yeniden işe/okula giden? Ne yapsak denemeli mi

• Panpa yıllar önce bir arkadaşla düz mantık kurbanı olduk. İşten yeni gelmiştik daha akşam yedi sekiz gibiydi oturduk işte film falan açtık makara muhabbet derken baktık saat gece bir. Dedim knko gel filmin devamını izleyelim (matrix izliyoduk) tamam dedi açtık izledik kahve falan yaptık. Film bitti dedim yatalım. Panpa filmin sonuncusunu çok merak ettim dedi. Aç bari onuda izleyelim dedim açtık izledik baktım film bitince saat sabah altı olmuş o günde saat dokuzda işe gidecez mesai sabah dönüyo. Dedim knka şimdi uyursak uykuya doyamayız daha çok uykumuz gelir hiç yatmayalım boşver. Tamam dedi kahvaltı yaptık çıktık dolaştık dışarda sonra gittik işe. Bi iki saat çalıştık baktık olmuyo izin aldık geri döndük eve panpa
  • çok istiyorum gündüzleri uyumayı, geceleri ise vakit geçirmeyi ıssız sakin sokaklarda yürümeyi
  • gerek yok bence yat uyu bende sabahlara kadar uyumuzdim simdi duzene girdim hayat butmus diyorum
  • Senenin basinda oyleydim fakat daha eve gelmeden uykum geliyordu hep. Ayrica her zaman yorgun hissediyorsun kendini , onermem kesinlikle.

Ama kesinlikle sabah uyanabiliyosan 3-4 saat gece 3-4 saat eve gelince uyumayi deneyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BlitzCrank- -- 9 Şubat 2015; 2:31:14 >
  • Ulan yarın işe gitçez uyku tutmadı mahalleyide şahinciler bastı galiba karnımda aç
  • Panpa yıllar önce bir arkadaşla düz mantık kurbanı olduk. İşten yeni gelmiştik daha akşam yedi sekiz gibiydi oturduk işte film falan açtık makara muhabbet derken baktık saat gece bir. Dedim knko gel filmin devamını izleyelim (matrix izliyoduk) tamam dedi açtık izledik kahve falan yaptık. Film bitti dedim yatalım. Panpa filmin sonuncusunu çok merak ettim dedi. Aç bari onuda izleyelim dedim açtık izledik baktım film bitince saat sabah altı olmuş o günde saat dokuzda işe gidecez mesai sabah dönüyo. Dedim knka şimdi uyursak uykuya doyamayız daha çok uykumuz gelir hiç yatmayalım boşver. Tamam dedi kahvaltı yaptık çıktık dolaştık dışarda sonra gittik işe. Bi iki saat çalıştık baktık olmuyo izin aldık geri döndük eve panpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugracaner22

Ulan yarın işe gitçez uyku tutmadı mahalleyide şahinciler bastı galiba karnımda aç

Yalnız değilsin
  • Sabah 7 de dershane için kalıcam karnım çok aç patso ile duruyorum uykum var ama uyuyamıyorum of :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: manasizadam

Panpa yıllar önce bir arkadaşla düz mantık kurbanı olduk. İşten yeni gelmiştik daha akşam yedi sekiz gibiydi oturduk işte film falan açtık makara muhabbet derken baktık saat gece bir. Dedim knko gel filmin devamını izleyelim (matrix izliyoduk) tamam dedi açtık izledik kahve falan yaptık. Film bitti dedim yatalım. Panpa filmin sonuncusunu çok merak ettim dedi. Aç bari onuda izleyelim dedim açtık izledik baktım film bitince saat sabah altı olmuş o günde saat dokuzda işe gidecez mesai sabah dönüyo. Dedim knka şimdi uyursak uykuya doyamayız daha çok uykumuz gelir hiç yatmayalım boşver. Tamam dedi kahvaltı yaptık çıktık dolaştık dışarda sonra gittik işe. Bi iki saat çalıştık baktık olmuyo izin aldık geri döndük eve panpa

O şekilde zor haklısın. Ama yaparsam birden yapmam. Yavaş yavaş çeviririm düzeni. Sizinki kötü olmuş baya

• Çok agresif , somurtgan ve halsiz olursuz gece uyumalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Sabah 7 de dershane için kalıcam karnım çok aç patso ile duruyorum uykum var ama uyuyamıyorum of :/
    Bir keresinde denemiştim, sabah uyku semesine patrona "kahvaltı nerde anne" dediğimi hatırlıyorum. Sonra beyaz bi ışık
  • herkesin bu gece uyku sorunu var sanırım lan benim yarın önemli birseyimde yok niye uyku tutmadı anlamadım
  • Aynen aynen benide uyku tutmadı bu gece nedendir bilmiyorum yatakta bi sağa bi sola dönüp duruyorum
  • Hiç uyumadan gitmek gün içinde mal yapıyor da 4 saat yetiyor fazlaca ha yaptım mı yaptığım gün çok oldu ama tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurseell

Hiç uyumadan gitmek gün içinde mal yapıyor da 4 saat yetiyor fazlaca ha yaptım mı yaptığım gün çok oldu ama tavsiye etmem
    Teşekkürler hepinize. Öyleyse ne yapalım geceleri 2/3 sonra yatıcaz uykusuzluğumuzu da haftasonu gidericez belliki. İyi geceler iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozony

Aynen aynen benide uyku tutmadı bu gece nedendir bilmiyorum yatakta bi sağa bi sola dönüp duruyorum
    Uyuyamıyorum.Üzülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polydos

Uyuyamıyorum.Üzülüyorum

Alıntıları Göster
    Ben bu yöntemi çok defa denedim, eğer işten geldikten sonra düzgün bir saatte uyuyup gece kalkabiliyorsan güzel oluyordu ama ben bir kaç kere işten gelip yatmama rağmen gece kalkmadım sabah kalktım bu da işi bozdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Ben bu yöntemi çok defa denedim, eğer işten geldikten sonra düzgün bir saatte uyuyup gece kalkabiliyorsan güzel oluyordu ama ben bir kaç kere işten gelip yatmama rağmen gece kalkmadım sabah kalktım bu da işi bozdu

Alıntıları Göster
    gündüzden bende nefrept ediyorum hep gece olsa bi de yağmur yağsın.kendime bi oyun tasarlıyabilsem bi karakter yapıcam karanlıkta yağmurda dolaşıcam
  • Bende gece insaniyim. Saat kaç oldu hâlâ uyumadım. Sessizlik, kendinle yalnız kalman derin derin düşünceler ... Oysa diğer zamanlar öyle mi !!!?!!!
  • Düzen başladı saat 12'de yattım dün gece
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.