Şimdi Ara

Gece gece iyi güldüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galatasaray Forumlarındaki İncelemelerini Tamamlayan Mancini, Juventus Karşısına HellBoy1905'in İdeal Kadrosuyla Çıkacak...

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Roberto Mancini, sarı kırmızılı takımın başında çıkacağı ilk maç öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Futbolcularıyla birlikte fazla vakit geçirememesine rağmen Galatasaray forumlarında dolaşarak aradaki açığı kapattığını ifade eden başarılı teknik adam, ''Okuduğum kadarıyla 'HellBoy1905' adlı arkadaş yaklaşık 20 sayfa analiz yapmış, Juventus'u masaya yatırmış. Açıkçası ben ikna oldum, kendisinin bir bildiği vardır heralde...'' şeklindeki sözleriyle, bu akşam uygulatacağı taktik hakkında ipuçları verdi.

''Türklerin futbola ilgisi muazzam''

Şampiyonlar Ligi'nde bu gece Juventus ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray'ın çiçeği burnunda hocası Mancini, maçın oynanacağı Delle Alpi Stadı'nda bir basın toplantısı düzenledi. Sözleşmeyi imzalamasının ardından takımı tanımak adına bir süre Galatasaray forumlarını gezdiğini belirten kurt hoca, ''Türkiye'deki futbola olan ilgi muazzam. Genciyle, yaşlısıyla herkes işi gücü bırakmış tuttukları takım nasıl daha başarılı olur diye üşenmeden sayfalarca yorum yapıyor. Juventus maçıyla ilgili yapılan tüm yorumları okudum ve 'HellBoy1905' adlı arkadaşın 4-1-2-1-2 taktiği aklıma baya baya yattı" ifadelerini kullandı.

Maç kadrosu şekillendi

HellBoy1905'in Juventus maçı hakkında yaptığı 20 sayfalık ayrıntılı analizin çıktısını basın mensuplarıyla paylaşan Roberto Mancini, "Bu adam bu kadar net bi biçimde 'Riera'yı sol bek oynatmazsa gene hezimet olur' dediğine göre, bir yerinden uydurmuyodur. Yoksa bi insanın bu denli kendine güvenen bir biçimde konuşması için gerizekalı olması lazım... Dolayısıyla evet, bu akşam Riera'yı sol bekte göreceğiz. Şimdi önümüzde tek bir sorun var, Riera hangisiydi?'' derken, maç kadrosu hakkında da şunları söyledi:

''HellBoy1905'in üzerinde önemle durduğu konulardan biri de, Dany-Eboue ve Chedjou'nun sık sık yer değiştirerek oynaması. Daha tam olarak onların hangisi olduklarını seçemediğim için çakılı bile oynasalar bana arada değişmişler gibi geliyo. Onların işi bu açıdan rahat, defansa güveniyorum. Bir diğer önemli husus da, Sabri'nin ilk 11'de olmaması. Ben de tesislere ilk geldiğimde Sabri'yle tokalaşmamın ardından formasını imzaladım zaten. Futbolcudan çok taraftar gibi duruyodu, biraz ayıp oldu ama neyse artık. Zamanla alışırız birbirimize...''

''Abdürrahim Albayrak kim??''

Galatasaray forumlarında dikkatini çeken bir diğer ismin ise Abdürrahim Albayrak olduğunu sözlerine ekleyen Roberto Mancini ''Ya lütfen bu arkadaş kim, biri çıkıp açıklasın. Elimdeki kadroya defalarca baktım, öyle bir isim yok. Forumlarda bu kadar adı geçen, takımı bu denli ateşleyebilen biri Juventus'a karşı çok iş görebilir gerçekten'' diyerek, toplantı salonunda gülüşmelere neden oldu. Mancini, bu akşam oynatacağı taktiğin ayrıntılı bir şekilde forumda yazdığını belirtirken "Daha fazlasını öğrenmek isteyen açsın interneti okusun. Benim söyleyebileceklerim bu kadar'' sözleriyle Juventus konusunun artık kilit olduğunu dile getirdi.

Taraftara sürpriz

Son olarak, Galatasaray'ın başında çıkacağı ilk maç öncesinde Türk taraftarlara minik bir jest yapmak istediğini de belirten Roberto Mancini, ''Forumlarda gözlemlediğim kadarıyla, taraftarımız link arayışında. Neyin linki, ne linki bilmiyorum ama yardımcım Tugay Bey'e tam yetki verdim. Linki bulur bulmaz, Twitter'dan taraftarlarımıza duyuracak'' diyerek, Galatasaraylılar'ı sevindirdi.

kaynak:http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=225410

• patosun analizlerini okusa adam ülkeyi terkeder.
  • uashdsaudh sondaki link olayina cok guldum.
  • haha super ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hu9AHsdasudhausdhasudhasudhasudhasudhaudhasudhasudhasudhasudh Tekrar okudum simdi yarildim.

''HellBoy1905'in üzerinde önemle durduğu konulardan biri de, Dany-Eboue ve Chedjou'nun sık sık yer değiştirerek oynaması. Daha tam olarak onların hangisi olduklarını seçemediğim için çakılı bile oynasalar bana arada değişmişler gibi geliyo. Onların işi bu açıdan rahat, defansa güveniyorum. Bir diğer önemli husus da, Sabri'nin ilk 11'de olmaması. Ben de tesislere ilk geldiğimde Sabri'yle tokalaşmamın ardından formasını imzaladım zaten. Futbolcudan çok taraftar gibi duruyodu, biraz ayıp oldu ama neyse artık. Zamanla alışırız birbirimize...''

• iyi güldüm özellikle şuraya ''Türkiye'deki futbola olan ilgi muazzam. Genciyle, yaşlısıyla herkes işi gücü bırakmış tuttukları takım nasıl daha başarılı olur diye üşenmeden sayfalarca yorum yapıyor.''
  • sabah sersemliği ile ciddi ciddi okuyorum
  • Son olarak, Galatasaray'ın başında çıkacağı ilk maç öncesinde Türk taraftarlara minik bir jest yapmak istediğini de belirten Roberto Mancini, ''Forumlarda gözlemlediğim kadarıyla, taraftarımız link arayışında. Neyin linki, ne linki bilmiyorum ama yardımcım Tugay Bey'e tam yetki verdim. Linki bulur bulmaz, Twitter'dan taraftarlarımıza duyuracak'' diyerek, Galatasaraylılar'ı sevindirdi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaytung ,birçok haber sitesinden daha gerçekçi haber yapıyor.

Hemen uygulamasını indiriyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

patosun analizlerini okusa adam ülkeyi terkeder.

okusa tugay'ı kovar beni alır.

• sabrili bölüm süper. seviyoruz seni sabri reyizzzz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.