Şimdi Ara

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
15
Favori
24.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -RAUL

Maalesef yok bir gelisme. Böyle gidecek heralde artık ben de ümidi kestim konu kapanabilir.

Bas engeli gitsin.
  • Hocam gecmis olsun bundada vardir bir hayir. Fazla takilma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman içimden gelen güzel ve heyecanlandiran o duyguyu karşı tarafla paylasayim dedimse kaybeden ben oldum, diğer türlü de kaybettim ama diğer türlü gibi icimde enayi hissi olmadı. Neyse çok takma olacak olsa zaten olurdu olmayacaksa iki türlü de olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende zamanında seninle aynı şeyi yapmıştım sonra inada bindi kopyala yapıştır yapıp farklı yerlerden mesaj atıyordum . Sonra birinde engelledi , birinde arkadaşlıktan çıkardı falan gitti böyle en azından hiçbirşey yapmamaktan daha iyiydi

• aman ne olcak ben yan komsuya bile mesaj ile acildim ama reddetme ihtimaline karsi 2 de laf soktum.sadece ben seni o kadar tanimiyorum ki dedi bende ses etmedim oyle biraktim.gorunce gulumseyip geciyorum dunyanin sonu deil ya

• Instagram da gelen kutusundan haberi olmayabilir cidden.

Nerden biliyorsun dersen benimde haberim yoktu

• Instagram'da mesaj bildirimlerinde hata var zaten. Birine mesaj atıyosun o kişi o mesajı görmüyor. Bana da mesaj geliyor ama bildirimi gelmiyor.

Bütün bildirim ayarlarım açık olmasına rağmen.

Yani bildirim sorunu var.

En son bir kozmetik firmasına mesaj attım devamlı ve 2 ay bekledim. Cevap gelmeyince Instagram'da paylaştığı resmin altına yazdım. Ondan sonra mesaj attılar

• En kötüsüde bu hocam cevap vermiyorlar en azından bir hayır deseler istemiyorum deseler onu bile çok görüyorlar

Sende yazmaya devam ediyorsun öyle boşuna ...

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Sabah kız ego patlaması yaşayacak. Arkadaşlarına şehir dışından bile telif alıyorum diye hava atacak. Mesajla söylediğin için de %99 reddedecek. Şimdiden çok geçmiş olsun.

aynen

ne içtin kardeş asosyallerin başına eliyor böyle şeyler,beyin uçmuş anlaşılan az sosyalleş
  • Beyler uplamayın artık ya görmüyor mesajı yada bakmadan sildi konu artık kapanabilir. Bir gelişme olursa editlerim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Beyler uplamayın artık ya görmüyor mesajı yada bakmadan sildi konu artık kapanabilir. Bir gelişme olursa editlerim zaten.

nasıl görmüyor kardeş görmüş cevap yazmıyor yazamıyor,bu işler öyle elektronik ortamdan mesajla olmaz,seviyorsan yüz yüze konuşcan arkadaş olacan önce,kim bilir kızın sevgilisi bile vardır,büyük bi ihtimal sen o kızı unut gitsin geçmiş olsun

asosyellikten kaynaklı bişi bu bende öyleydim uyanana kadar baya zaman geçti uyandıktan sonra ulan ne kadar salakmışım dedim
  • Instagramda mesaj özelliği bozuk olabilir o yüzden görmemiştir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin_1903

Hitler de utangaç biriydi, olsun yine de o elde etti.

Biz bekar kalalım diye geldik dünyaya.

Ömrümde bir kez yüz yüze konuştum red yedim, sonra tabi yakışıklı oldum ama yakışıklı olmadan sahip olduğum cesareti geri verin bana tırsak, çekingen biri oldum.

Yine de iyi tarafından bakıyorum, kıskançlık yok artık kendime öz güvenim tavan yaptı.

Kıskançlığı bedenimden söküp, attım.

Estetik mi oldun hocam nasıl oluyor o iş

Çevremde bir sürü kıskanç erkek vardı, hepsi aldatıldı, ben de tedbir olarak kıskançlıktan kendimi arındırdım, şimdi de yalnızım işte.

Kıskanan adam aldatılır, kıskanmayan da yalnız kalır.

• hellmaster44 H kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstagramda görüldü olayı var mı

• quote:

quote:

quote:

Ömrümde bir kez yüz yüze konuştum red yedim, sonra tabi yakışıklı oldum ama yakışıklı olmadan sahip olduğum cesareti geri verin bana tırsak, çekingen biri oldum.

Yine de iyi tarafından bakıyorum, kıskançlık yok artık kendime öz güvenim tavan yaptı.

Çevremde bir sürü kıskanç erkek vardı, hepsi aldatıldı, ben de tedbir olarak kıskançlıktan kendimi arındırdım, şimdi de yalnızım işte.

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor)

• Kıskanan adam özgüvensizdir.

• Ters Mıknatıslanma T kullanıcısına yanıt
    Var hocam küçük bir göz işaretiyle ismi yazıyor eğer gördüyse.
  • Batalla16 kullanıcısına yanıt
    Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhodo19

quote:

quote:

quote:

Kardeşim, nasıl giyinmesini bilen bir kıza bunu giyme şunu giyme demek gereksiz...

bunlarla vakit kaybetmekten gerçekten nefret ederim, kaldı ki benimle birlikte olan sevgili olan herhangi biri istediği erkeğe gitmekte istediğini yapmakta isterse de sevişmekte özgürdür...

kimseye engel olacak değilim fakat şu da bir gerçek ki beni bırakıp, giden benim için bitmiştir.

dolayısıyla giyinmesini bilen birlikte olmasını bilen insanı kıskanmak gibi ilkel bir duyguyla babamın tapusunun malıymış gibi kısıtlama yahut sahiplenme saçmalığını anlamış değilim.

kıskanmayan erkek neden yalnız bu yüzden anlayamıyorsunuz ki bizi..!

gelebilecek kısmetlerimize de engel oluyorsunuz, kıskanmak için bir sebep söyleyin...

seven kız zaten benim bir parçamdır, hayatımın bir parçasıdır, sevmeyen de zaten hiç benim olmamıştır.

size tavsiyem de bu ilkel duygudan bir an önce kurtulmanız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasin_1903 -- 25 Nisan 2017; 15:0:7 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.