Şimdi Ara

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
15
Favori
24.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seninle tanışıyoruz dunyadan futbol kosesinden

ben de birinden hoslaniyordum iste kizla allem edip kallem edip yemegine iddiaya girdim.sonunda yemek yerken direkt onu sevdigimi soyledim.o hemen sacmalama todo dedi

elini uzat deyip tuttum elini şak diye(masa buyuktu allahtan uzandi elim)sonra dedim ki ne yaparsan yap senden vazgecmeyecegim...

o gun biz ayrilana kadar sacmalama todo deneye devam etti.su an sevgiliyiz sikinti yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler ya benim gibi instagram gelen kutusundan haberi yok yada mesajı okumadan sildi. Şimdiye kadar görmemesi zor bir ihtimal. Sağlık olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Beyler ya benim gibi instagram gelen kutusundan haberi yok yada mesajı okumadan sildi. Şimdiye kadar görmemesi zor bir ihtimal. Sağlık olsun.

hocam keşke yüz yüze deneseydiniz
  • Sana neden todo diyor hocam dısarda kendini todo diye mi tanıtıyorsun.
  • bari WhatsApp'dan yazsaydınız. instagram tam bir ergen platformu gibi geliyor. İnstagram'dan banada biri yazsa, ben de cevap vermezdim. instagram'dan günde baya kişi yazıyordur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 23 Nisan 2017; 15:17:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bence bildirimden okumuş ve düşünüyor olabilir. Ya da silmiş olabilir. Bildirimler bölümünden bakın kimseyi beğenmiş mi diye. Eğer beğenmişse mesajını silmiştir

• Hani ilk mesaja edit?

• Hevesini kırmak istemem fakat bir kız karşısında özgüvenli, güçlü erkek arar. Yüz yüze konuşmaya çekinip bir de mesajdan ezilip büzülürsen bu iş zor

• Selam yavruşko demediysen şansın yok

• No ss no guven

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kız ölü taklidi yapiyor

• Sevgilin olduğuna göre artık DH'li değilsin
  • İyi yapmışsın bence açılarak umarım kabul eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür konuları otomatik bloklamanın bir yolu yokmudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

Bence kız ölü taklidi yapiyor

Ulan az kalsin dikislerim patlicakti

• Eee sonuç
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    ...

ismimi soyluyor da burda todo ya nickim o yuzden oyle dedim

• Ya kimse okumuyor mu? Çalışıyorum, farklı şehirdeyiz gidemem tek yol bu diyor. Napsın işten mi çıksın sonra kızla gezerken kız mı ödesin tüm hesabı manyak mısınız?
  • teote kullanıcısına yanıt
    mesajla olmazmı biz lisedeyken herşey mesajla oluyordu hocam.Şuan için hiç bir fikrim yok liseden sonra baya bir ara verdim o işlere.
  • valla hocam en iyisini yapmışsın uzak şehirde diyorsun oraya gidip red yediğini düşün birde daha kötü ne olabilir? He aynı şehirde olsanız zaten yüzyüze söylerdin.Uzak olduğu için mesaj iyi olmuş ama whatsapp tan yazsaydın daha iyiydi?
    Yani whatsappını alamayacak kadar samimiyetiniz mi yok acaba? Eğer yoksa saçma olmuş açılman
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.