Şimdi Ara

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
15
Favori
24.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RoIF

valla hocam en iyisini yapmışsın uzak şehirde diyorsun oraya gidip red yediğini düşün birde daha kötü ne olabilir? He aynı şehirde olsanız zaten yüzyüze söylerdin.Uzak olduğu için mesaj iyi olmuş ama whatsapp tan yazsaydın daha iyiydi?
    Yani whatsappını alamayacak kadar samimiyetiniz mi yok acaba? Eğer yoksa saçma olmuş açılman

herkes burda bende sorumu buraya soruyum bari :D

instagramdan kizin eski fotosunu begenmiştim oda benim eski fotomu begenmisti :D birsy var demek olurmu sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de benzer durumdayım hocam. Kız başka şehirde ben başka. Yakın zamanda açılmayı düşünüyorum. Sen en iyisini yapmışsın. Reddetse de ne olacak ki? Olay senden çıktı en azından denemedim diye pişmanlık duymazsın.

• recaimamut R kullanıcısına yanıt
    tabiki durup dururken senin profiline girip eski resmini neden beğensinki? Bu bir işaret bence
  • çin ejderhası Ç kullanıcısına yanıt
    Kumpiri ekrana püskürttüm
  • Kız belki de bu konuyu gördü ve cevap bekleyen 500 kişinin oluşturduğu baskı ile depresyona girdi

• quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

tabiki durup dururken senin profiline girip eski resmini neden beğensinki? Bu bir işaret bence

tüh :D 6 ay filan oldu heralde

• Ne kadar saçma yahu!
    Arkadaş çok tanışmadığınız, çok şey yapmadığınız birisine karşı nasıl bir şeyler hissediyorsunuz? Üstüne üstlük onunda hissetmesini bekliyorsunuz, belki sevgilisi var, olmasa bile böyle olur mu?

Ne oldu da sevdin, kızdan bir işaret mi gördün de açıldın, garip ya.

Sizin hiçbir olayınız yok, gidiyorsun senden hoşlanıyorum diyorsun :S
  • Carpe Diem! Hocam yılma devam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 33mehmet44 -- 23 Nisan 2017; 19:48:54 >
  • iyi sen bilinçli yazmışsın, yıllar yıllar önce duygularımı sms kutusunda yazılı düşünürken kapanan ekranı açmak için gönder tuşuna basmıştım,
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    ama bu arada ilk ben onun eski fotosunu begenmiştim bakalim ne yapacak diye o da benim eski foto mu begendi

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Ne kadar saçma yahu!
    Arkadaş çok tanışmadığınız, çok şey yapmadığınız birisine karşı nasıl bir şeyler hissediyorsunuz? Üstüne üstlük onunda hissetmesini bekliyorsunuz, belki sevgilisi var, olmasa bile böyle olur mu?

Ne oldu da sevdin, kızdan bir işaret mi gördün de açıldın, garip ya.

Sizin hiçbir olayınız yok, gidiyorsun senden hoşlanıyorum diyorsun :S

iyi de adam beğenmiş içinde duygular oluşmuş saçmalık veya değil diye sınıflandırmak kimseye düşmez.
  • Sonuca göre gaza gelip yardırmaya ben de hazırım
  • Adam hoşlandığı kıza açılmış, reddedilir veya edilmez o önemli değil. Burada sevdiğine bile açılamayanlar nasıl da kıskançlıktan yok çok saçma yok keşke erkek gibi çıkıp yüzüne söyleseydin falan. Geçin bunları Şansınızı denemezseniz başkası dener ve kızı alır, önemli olan geç kalmamak o yüzden doğrusunu yapmış. Ben de şahsen asla mesajla açılmam ama bunun erkeklikle bir alakası yok tamamen tercih meselesi.
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    Ciddiysen çeker konuşursun :)

• Hayat çok garip belki kız mesajı görmedi..görse belki hayatının geri kalanını beraber geçireceği adamla ilişkiye başlayacak.İşte böyle ufacık ayrıntılar yeri geliyor bütün hayatımızın gidişatını değiştiriyor

• Büyük ihtimalle gördü ve cevap vermeye bile tenezzül etmedi. Cidden çok kötü insanlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.. proje mudurumuzle bile konustum eger en ufak bir olumlu dönüs alabilseydim izin alıp gidecektim Eskisehir'e.

Her seyi yapmya hazırdım.
  • Hocam," cevap versene "diyin o zaman ise yarar belki

• ginflon kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 ihtimal var.

1-Telefonu bozuk yada instagrama giris yapmıyor.

2- Benim gibi instagram gelen kutusundan haberi yok.

3-Mesajı okumadan sildi.

Şimdi ilk 2 si geçerliyse cevap versene desem bile değişen bir şey olamayak onları da görmeyecek. Eğer sonuç 3 se zaten bu bir cevap değil midir?

ama inanın bana 3. yü yapacak bir insan değil.
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Arkadasini falan taniyorsaniz ona soyleyin baksin instagramina kac kisi kizi bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.