Şimdi Ara

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
15
Favori
24.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bari hayır deseydi la vay zalımın kızı.

Üzülme dostum sana kız mı yok ? (yok)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşından telefonunu alıp WhatsApp'tan mesaj atsan başkan?Belki pek kullanmıyordur instagramı.Hemen pes etme bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Kanki pm at bana hayırlı haberleri red gelirse vazgeçme kanıtla isteğini

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin_1903

quote:

Orijinalden alıntı: muhodo19

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Hitler de utangaç biriydi, olsun yine de o elde etti.

Biz bekar kalalım diye geldik dünyaya.

Ömrümde bir kez yüz yüze konuştum red yedim, sonra tabi yakışıklı oldum ama yakışıklı olmadan sahip olduğum cesareti geri verin bana tırsak, çekingen biri oldum.

Yine de iyi tarafından bakıyorum, kıskançlık yok artık kendime öz güvenim tavan yaptı.

Kıskançlığı bedenimden söküp, attım.

Estetik mi oldun hocam nasıl oluyor o iş

Çevremde bir sürü kıskanç erkek vardı, hepsi aldatıldı, ben de tedbir olarak kıskançlıktan kendimi arındırdım, şimdi de yalnızım işte.

Kıskanan adam aldatılır, kıskanmayan da yalnız kalır.

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor)

Kardeşim, nasıl giyinmesini bilen bir kıza bunu giyme şunu giyme demek gereksiz...

bunlarla vakit kaybetmekten gerçekten nefret ederim, kaldı ki benimle birlikte olan sevgili olan herhangi biri istediği erkeğe gitmekte istediğini yapmakta isterse de sevişmekte özgürdür...

kimseye engel olacak değilim fakat şu da bir gerçek ki beni bırakıp, giden benim için bitmiştir.

dolayısıyla giyinmesini bilen birlikte olmasını bilen insanı kıskanmak gibi ilkel bir duyguyla babamın tapusunun malıymış gibi kısıtlama yahut sahiplenme saçmalığını anlamış değilim.

kıskanmayan erkek neden yalnız bu yüzden anlayamıyorsunuz ki bizi..!

gelebilecek kısmetlerimize de engel oluyorsunuz, kıskanmak için bir sebep söyleyin...

seven kız zaten benim bir parçamdır, hayatımın bir parçasıdır, sevmeyen de zaten hiç benim olmamıştır.

size tavsiyem de bu ilkel duygudan bir an önce kurtulmanız...

Sana saygi duyarim kardes yarim aklimla sana akil vermek haddim degil. Kolay gelsin hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

Hitler de utangaç biriydi, olsun yine de o elde etti.

Biz bekar kalalım diye geldik dünyaya.

Ömrümde bir kez yüz yüze konuştum red yedim, sonra tabi yakışıklı oldum ama yakışıklı olmadan sahip olduğum cesareti geri verin bana tırsak, çekingen biri oldum.

Yine de iyi tarafından bakıyorum, kıskançlık yok artık kendime öz güvenim tavan yaptı.

Kıskançlığı bedenimden söküp, attım.

Estetik mi oldun hocam nasıl oluyor o iş

Çevremde bir sürü kıskanç erkek vardı, hepsi aldatıldı, ben de tedbir olarak kıskançlıktan kendimi arındırdım, şimdi de yalnızım işte.

Kıskanan adam aldatılır, kıskanmayan da yalnız kalır.

Gece gece hoşlandığım kıza tüm hissettiklerimi yazdım(2. Edit mesajları görmüyor)

Kardeşim, nasıl giyinmesini bilen bir kıza bunu giyme şunu giyme demek gereksiz...

bunlarla vakit kaybetmekten gerçekten nefret ederim, kaldı ki benimle birlikte olan sevgili olan herhangi biri istediği erkeğe gitmekte istediğini yapmakta isterse de sevişmekte özgürdür...

kimseye engel olacak değilim fakat şu da bir gerçek ki beni bırakıp, giden benim için bitmiştir.

dolayısıyla giyinmesini bilen birlikte olmasını bilen insanı kıskanmak gibi ilkel bir duyguyla babamın tapusunun malıymış gibi kısıtlama yahut sahiplenme saçmalığını anlamış değilim.

kıskanmayan erkek neden yalnız bu yüzden anlayamıyorsunuz ki bizi..!

gelebilecek kısmetlerimize de engel oluyorsunuz, kıskanmak için bir sebep söyleyin...

seven kız zaten benim bir parçamdır, hayatımın bir parçasıdır, sevmeyen de zaten hiç benim olmamıştır.

size tavsiyem de bu ilkel duygudan bir an önce kurtulmanız...

Sana saygi duyarim kardes yarim aklimla sana akil vermek haddim degil. Kolay gelsin hocam

Estağfirullah kardeşim, benim senden farkim yok.

Ben kıskandıkça kaybettiklerim yüzünden pişman olan taraf oldum, bizde böyle terbiye edildik işte.

• Sonuç yok galiba

• hocam instagrama giriyorsa mesajini görür giriyorsa instagrama silmiştir veya açmamiştir mesaji haberin olsun. Kizin telefon numarasini bulabiliyorsan bul birde whatsappdan dene şansini

• Boranza mı barzomat mı öyle bir nickli arkadaş vardı aynı şekilde kullanıyordu isim yerine

ölmüştük gülmekten

bu arada mutluluklar dileriz kardeş, darısı başımıza
  • Wp ayarlardan görüldü şeysini kapatabiliyorlar. Okumuştur belki de

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.