Şimdi Ara

Geç saatte yapılan spordan sonra yemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
8.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar 3 haftadır evde amatör olarak full body ağırlık çalışıyorum 168 boy 75 kiloyum işim gereği geç saatlerde gece 11 12 civarı yatmadan bir iki saat önce spor yapabiliyorum araştırmalarıma göre spordan hemen sonra alınan protein ve karbonhidrat (balık et süt yumurta lor peyniri toz kullanmıyorum) yenileme için çok faydalıymış fakat geç saatlerde spor yaptığım için ve de kilo problemim olduğu için yemek yesem mi yemesem mi karar veremedim bu konuda bilgili arkadaşların yardımcı olmalarını rica ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayzen06 -- 16 Eylül 2019; 1:25:31 >

• Gece spordan sonra Çok düşük karbonhitratli ve Yüksek proteinli birşeyler yiyebilirsiniz. Spordan sonra Yemek önemli. Mesela spordan sonra 1 Shake protein tozu + 100 Gram beyaz peynir salata ile. 40-50 Gram protein.
  • şöyle bir makale buldum kilo ve saat probleminden bahsetmemiş fakat yemenin önemini vurgulamış faydalanmak isteyen buyursunlar
    https://www.yasemindalkilic.com/tr/diet-nutrition/why-eating-right-after-workouts-is-so-important.html
  • Günlük alman gerken kaloriyi aşmadığın sürece ne zaman yediğinin bir önemi yok. Hani gece rahatsız eder orasını bilemem. Ama antrenmandan sonra mutlaka iyi beslen en iyi öğünün olmalı hatta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.