Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
5
Favori
39.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnatla single'a giresim gelmiyor. Versus'u özlemişim.

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Türk server'ı yok. TR'de bu oyunun kitlesi azımsanacak kadar azdır. Seven seviyor sevmeyen başka oyunlar oynuyor.

Gears mı Cod mu deseler Gears derim.

Ayrıca versus wins ekranına Cod tarzı bir animasyon geçişi yapılabilirdi. Böyle çok yavan geldi. MVP olan oyuncuyu odun gibi gösteriyor.

Black Ops 4'de de olan MVP gösterimine göre rezalet bir ekran.

Alıntıları Göster
    Türk server ı olmamasına üzüldüm. Oyunu Türkçe alt yazılı olarak çıkardıklarında hemen aldım diğer oyunlarını oynamamıştım o bakımdan hikayesine yabancıyım. Ama oyunu çok beğendim vuruş hissiyatı çok iyi ama adamlar fazla iri gibi hepsini Bodybuilding den çıkarmışlar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alponsoo -- 12 Eylül 2019; 7:23:13 >

• Serinin ilk oyunlarında Anya Stroud dışında kıtlık hakimdi. Yabancı forumlar da tiye alınan bir durum söz konusuydu. Marcus ile Dom. Neyse. 95 level yapıp kapadım oyunu.
  • Mesajımı yazarken en önemli sorunlarından birisini yazmayı unutmuşum. Yerelleştirmesi. Şimdi ne çok iyi diyebilirim, nede çok kötü. Ama başarısız bir te
    st dönemi geçirdiği aşikar. Birde keşke özel isimleri çevirmeselermiş. Neyse sonuçta resmi olarak bir yerelleştirme. Ama yapan firmayı çok merak ettim, çünkü Forza Horizon 4 o kadar vasat değildi. Bu arada zamanında GoW3 çıktığında bir tane cosplay vardı, uzun süreler telefonumu arkaplan olarak süslemişti. Taa ki eski kız arkadaşım kaldırtıncaya kadar.

• Server'lara ayar çektiler. Artık sabit 70 ping alıyorum. Sonunda be. Akıyor maşallah.

• Arkadaşlar xbox beta uygulamasında oyunu yüklerken yükleme hızını saçma sapan gösteriyor herkesde böyle mi?
  • Hayırlı olsun. Gelen Win 10 update'i ile Windows 10 boot olmuyor. Fixlenen sorunu yeniden yaptılar gelen update ile. Verileri yedeklesem eyv diyecektim o kadar fotoyu, videoyu, oyunu tekrar arşivlemesi zamandan çalacak. Neyse bakalım bu salak Mucrosoft Gears için 1903'ü zorluyordu. Arcade emulasyonuna tekrar kaldığım yerden devam edebilmek için 1803 versiyonu kurup update'lerin canı cehenneme diyeceğim. 👁️

Halettim sorunu. Gears 5'e devam şükürler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 12 Eylül 2019; 21:56:34 >
  • pass bitti tekrar alamıyorum zamlı fiyattan gösteriyor oyun gg, ulan tamda yeni işlemci almışken pass nasıl biter be
  • Buzlu maden bölümüne geldikten sonra oyunu çok beğenmeye başladım. Tavsiyem üst seviye zorluk ayarlarında oynanacak bir oyun.
  • Gears 5 için tekrardan Xbox 360 gamepad alacağım bu nedir arkadaş. Gamepad ile gecikme nedir. Bombayı veya flashı seri atamıyorum bu problem yüzünden. Alana giriyorsun alan içinde seri kaçamıyorsun çünkü niye kendi kendine dönüyor gamepad. Yuh ya. Önümde rakibe hedef alırken vuramıyorum. Adam 30 ping ile 70 kill yaptı pingi max 30. 70 ping ile 30 kill üzerine gamepad sapıtması. Kafamı pistolla ezeceğim. Yarın ilk iş Xbox 360 gamepad'i almaz farz oldu artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

pass bitti tekrar alamıyorum zamlı fiyattan gösteriyor oyun gg, ulan tamda yeni işlemci almışken pass nasıl biter be
    15 eylülde fiyatlar yarı yarıya kalıcı olarak düşecek
  • İmmi inecek yakındır. Şimdi de oyun açılır açılmaz desktop ekranına atmaya başladı. Ya sabır. Böyle rezalet bir oyun çıkışı olamaz.
  • Oyunun kronik hatalarından birisi de ana menü ekranında sağda xbox arkadaş listesi yüklemeden herhangi bir moda girerseniz, oyuna başladığınız andan itibaren bir süre sonra hata vermeden oyun kapanabiliyor.

Edit,

Bu arada Steam üzerinde 100mb'lik güncelleme gelmiş oyuna, umarım düzeltmişlerdir çoğu hatayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 13 Eylül 2019; 0:37:37 >
  • Güncelleme gelmiş fakat yazılanlar iç açıcı değil.
    https://steamcommunity.com/app/1097840/discussions/0/2952595757881044808/
    https://twitter.com/CoalitionGears/status/1172261724872937480

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 13 Eylül 2019; 1:0:32 >
  • Oyunu az önce bitirdim gerçekten senaryosu ve grafiği beni etkiledi şimdi multi zamanıı
  • Versus biraz baydı. Yarın single modu bitirme vakti.

• Bu oyunun hiçbir serisini oynamadım. 1-2-3 oynamadan direk 4 ve 5 i oynasam sıkıntı olur mu. Hikayeler bağlantılı mı ?
  • Direk bağlantılı fakat Gears of War saf bir aksiyon oyunu konusu da öyle. Karakter, aralarındaki ilişkiler direk bağlantılı ama zaten oyun içinde önceki oyunları anlatan bilgiler var ve dediğim gibi konu aksiyon için bir bahane çok bilmenize de gerek yok.
  • le passager kullanıcısına yanıt
    4 ve 5.oyunlar ilk üçlemenin 25-30 yıl sonrasını anlatıyor. Gamepass ile oynayacaksanız dördüncü oyundan başlayabilirsiniz. Zaten beşinci oyunda ilk 3 oyunu anlatan bir video var, ayrı olarak dördüncü oyunu da anlatan var.
  • Hocam nerede anlatıyo ben bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.