Şimdi Ara

Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
585
Cevap
5
Favori
39.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Coop oynarken diğer oyuncunun karanlık kalmasını fotoğrafla ile göstermek istedim.
    İki oyuncu da yanyana durup aynı yere bakıyoruz, birimizin ki renkler olması gerektiği gibi, diğeri ise baktığı yer karanlık.
    Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe
  • Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Kaçıncı bölümdesiniz. 4 bölüm oyun.
  • Relavz97 kullanıcısına yanıt
    evet oynayabilirsin, tüm oyunların listesi; (bilgisayar oyunlarına tıkla)
    https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Eylül 2019; 17:23:52 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/CFQ7TTC0KHS0/000Q?wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab Hocam bu link Xbox için sanırsam kontrol eder misiniz acaba yanlış almak istemiyorum teşekkürler
    pc + xbox, en kapsamlı sürüm bu.
  • Hocam bölümü bilmiyorum ama çöl deyim şu an
    açık dünya oyunuymuş bilseydim bulaşmazdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorunu çözebildiniz mi? Aynı sorunu yaşıyorum şu anda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

pc + xbox, en kapsamlı sürüm bu.
    Hocam aldım yardımınız için teşekkür ederim fiyat gayet iyi bunu 1 yıllık şansımız yok mu 2 ayla sınırlamışlar sanırsam göremedim 2 ay daha alsak eklenir mi bugun size fazla soru sordum farkındayım ama son sorum :))
  • Anaoglu kullanıcısına yanıt
    şuradan nerede olduğunu bulup anlayabilirsin, bi 3-4 saatin daha vardır. çöl tarafı 5:30:00 dan sonra başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Eylül 2019; 19:30:16 >
    alamazsın hocam yeni abonelere o teklif, sende aylık 45 gözüküyordur artık
  • cato16 kullanıcısına yanıt
    Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Sorun çıktığı gün çözülmüştü hocam. Senaryo moduna başladığınızda yükleme ekranında mı kalıyor oyun?

@Anaoglu,

Üçüncü bölümdesiniz. Sıkıldıysanız yan görevleri yapmadan ilerleyebilirsiniz. DÖrdüncü bölüm zaten daha kısa.
  • Gears 5 (2019) [PC ANA KONU] #Türkçe

Bunun çözümü ne bir el atın.
  • CaRaBeeN kullanıcısına yanıt
    Bununla ilgili bir fikrim yok. Youtube da sizin gibi oynayanlar vardır belki. Onlarda ki durumu görmek gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplayerda sniper ile milletin kafayı patlatmak çok zevkli Ama bana pek uzun soluklu olacakmış gibi gelmedi multi.

Bir de karakter özelleştirme ekranı ne acayip ya. Doğru düzgün özelleştirme seçeneği yok. O kadar oynadım hiçbir özellikte ilerleme yok. Hiç kredi gelmiyor. İnsan tarafında olan özelleştirmeler canavar tarafında yok. Bazı karakter kapalı ne yapınca açılacağı yazmıyor. Çok amatörce geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 16 Eylül 2019; 22:23:52 >
  • Co op oynamak isteyen? Yaş 30 küfürsüz seviyeli eğlenmek isteyenler varsa takılalım

• arman09 kullanıcısına yanıt
    Valla bütün kriterler uyuyor, 31 yaş, küfür sevmem vs. Ama oyunu bitireli daha 5 gün falan oldu. Bir süre sonra tekrar oynayabilirim, birde en zor seviyede oynarım oynarsam co-op'u. Siz veya başkasına uygunsa ekleyebilir.
  • Bana uyar da benim oyun akşama anca inecek ilk kez oynuyor olacam yani bir oyniyim oynamak istersen msj atman yeterli

• Oyunu henüz iki saat kadar oynadım ama gerçektende çok temiz iş çıkartmışlar. Tebrik ediyorum gerçekten yapımcıları. Gayet kaliteli grafikleri var ve süper optimizasyona sahip pc de. Ayrıntılı seçenek ayarları koymaları, her seçeneği mala anlatır gibi detaylı anlatmaları, saçma sapan fps dropların ya da dalgalanmaların olmaması gerçekten bravo. Zaten özlemişim böyle saf aksiyon oyunu oynamayı gayet iyi oldu. Ayrı bir teşekkürde xbox game pass üyeliğini 15 lira yapanlara. Böyle başarılı bir yapımı 15 liraya bitirmiş olacağım. Bugün insan 15 liraya sinemaya gidemiyor.

Hep olumsuz bir şey yakalayıp gömeriz. Bu sefer yapılan iyi bir şeyi sonuna kadar övmek istedim.

Oyunu türü sevenlere şiddetle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan85

Bunun çözümü ne bir el atın.
    Windows ayarlarından bölgenizi değiştirin belki düzelir.
  • Oyunun grafikleri olsun ara sahneleri olsun aksiyonunu olsun görsel kalitesi hikaye sunumu olsun çok beğendim oyunu zorda oynuyorum düşmanlar zor ölüyorlar silahlar da çok tepiyor belki de zorluk seviyesi ile alakalıdır düşmanların bu kadar zor ölmesi dışın da çok sıkan bir şey olmadı beni hikaye nereye varacak merak ediyorum oyunu ne kadar oynadığımızı nasıl görüyoruz xbox gamepass ile oynuyorum
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.