Şimdi Ara

GearBest Alışveriş Fırsatları-Kampanyalar-Kuponlar (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.090
Cevap
73
Favori
59.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar,

Muhtemelen bulunduğunuz yere teslimatı mümkün olmayan, mümkünse bile ekstra ücret talep eden bir kargo şirketini seçtiniz. Bu sebeple artı ücret talep edilmiştir.

Nakliye sigortası satın alınmış her ürüne para iadesi ya da tekrar gönderim yapılmaktadır. İade olan ürünler elektronik sigara ve ürünleridir. Biz Türkiye gümrüğünce yasak her türlü ürünün gönderimi kapattık, artık böyle bir durum da söz konusu değil. Bizden gümrükten çekim için ekstra ücret isteniyor. Bu ücrette ürün fiyatından pahalı oluyor, biz de ürünü alamıyoruz ve imha ediliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • befo B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, her zaman

• obscurhomme kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Halen yardıma ihtiyacınız var ise lütfen özel mesaj yoluyla tarafıma ulaşınız. Bu konunun sahibi olmadığımız için, reklam anlaşması kuralları çerçevesinde Resmi Konumuzda faaliyet göstermekteyiz.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    8 dolar ücret istenmiş.

Paypal ile ödeyin Başlat bir ödeme yöntemimiz yok denmiş.Türkiye'de paypal kapalı yeni sistemsel bir hata yüzünden arkadaş mağdur oldu.

Şimdi arkadaş kargo ücretini hataya rağmen vermek istedi veremedi tekrar sipariş vereyim dedi 20 dolar zamlandı ürün.Tekrar güzel bir kupon verilirse alırım dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 18 Eylül 2017; 18:36:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Rica ederim,

Siparişiniz paketlenmiş. Yarın tarafınıza gönderim sağlanacaktır.

Merhaba. W1709151729399367 numaralı siparişimin bugün için kargolanacağını belirtmiştiniz fakat hala bir hareket yok. Rica etsem ilgilenir misiniz? Oğlumun doğum gününe yetişmezse bir anlamı kalmayacak. Aliexpress üzerinden aldığım ürünler en geç 24 saat sonunda kargolandı hep. Gearbestten ilk alışverişim sonucu maalesef pek olumlu bir iz bırakmadı bende.

• befo B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Doğum günün faktörünü de ekleyerek ilettim. Yarın aldığım cevaba göre dönüş yapacağım.

İyi akşamlar dilerim.
  • germinall G kullanıcısına yanıt
    Uzun zaman sonra da olsa cevaplayayım hocam, Middle east express tercih ettim yani aramex oluyor, gümrükte takıldı. Takip ettiğim için takılınca aradım e posta yolladılar, zaten online bankacılıktan hemen havale yaptım ardından T.C no da yolladım ürün gümrükten çekilecek artık. Aldığım ürün 151 dolardı, gümrükte 75 dolar gibi bir ücretten hesaplamışlar (muhtemelen GearBest Üzerine onu yazdığı için) bana 46 lira vergi çıktı, ben 150’ye kadar göze almıştım, alışveriş yapacaksanız kargo anlamında aklınıza bir şey takılmasın gerçekten çok sıkıntısız bir süreç işliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi mi home urunlerınde ındırım yaparsanız sevınırım
  • Yıllarca Ali, ebay , amazon kullandım, bu gear kadar uyuz e-ticaret görmedim.
    parayı karttan çekiyor, sonra order i dondurup benden proof istiyor, yollamadı diye de kafasına göre cancel edip refund yapıyor sözde para da yok. şurda bi hediye almaya çalışıyorum yoksa bi daha yanından geçenin...
  • "The item is pre-advised" ne demek oluyor.

PostNl ile takipli sipariş vermiştim. 5 Aralık 2017'de. Halen bu durumda görünüyor.
  • hiç aceleniz yoksa güzel site

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 4 Nisan 2018; 9:45:0 >
  • gümrüge takılmadan nasıl alışveriş yaparım
  • Merhaba bugün ürünlerim geldi iki ürün den biri büyük beden geldi bisiklet kıyafeti diğeri bisiklet telefon tutacağı oda gidona uymadı bunları nasıl iade ederim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_687047.html?lkid=14553171

Bu ürünü almak istiyorum herhangi bi kupon kodu varmıdır acaba extra indirim için

Ayrıca gümrük vergisi çıkarmı

• Flash ürünlerde puanlarimizi kullanamiyormuyuz artik? Puan kullanma ekrani cikmiyor

• Arkadaşlar gearbestten 5 adet saat sipariş verdim. Ama 4 tane geldi. Canlı desteğe laf anlatamıyorum. Ne yapmam lazim

• Arkadaşlar 60 dolarlık ürün alacağım kupon kodu varmı?

• merhabalar, bu ticketteki ( T18052904434 ) ürün gelmedi, takipsiz almıştım, 3 ay 10 gün olmuş. ancak yarısını öderiz diyorlar. yani gelmeyen ürünün arkasında durmuyorlarsa neden buradan alışveriş yapalım ki? aliexpress te böyle bir durum olunca gayet paramızı kurtarabiliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben buradan laptop almayı düşünüyorum. -Xiaomi Notebook Pro- ama gümrük vergisi işi nasıl oluyor. daha önce yurt dışından alışveriş yaptım ama gearbestten yapmadım. ayrıca 4500TL gibi yüksek ücretli bir alışverişte yapmadım. mesela youtube'da var adam almış gümrük vergisi ödemedim diyor :/
    bir de burs gelince mi band 3 almayı düşünüyorum. 150tl şu an onda da vergi var mı ? mi band 2 kullanıyorum çok hoşuma gitti. teşekkürler.
  • https://tr.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_1827445.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.