Şimdi Ara

Garmin Fenix 3 Grey - 2061TL->666TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
16
Favori
14.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ttnn

Ben sizi yanış yönlendirmiş olmayayım hocam, isterseniz kendiniz incelemelere bakın öyle karar verin. Sonra alırsnız ya da almazsınız ben sorumlu olmayayayım :

Dediğin doğru kardeşim, bunun alt kapakta sensörler yok. Ayrıca bant şeklinde satılan bir aksesuar var.
  • cemsch C kullanıcısına yanıt
    Bu versiyonda nabız olçer yok.Ayrı bi donanım almanız gerekiyor.
    Saatin icinde sensor olan versiyonu Fenix 3 HR diye satılıyor.

https://www.amazon.com/Garmin-Fenix-3-HR-Gray/dp/B01A5HIQ7Q/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480539021&sr=8-2&keywords=fenix+3+hr
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihimihi

abi bu şirketleri ne sanıyorsunuz anlamıyorum. hepsi mi para işletiyor sizin gözünüzde? yahu adamlar geçen cuma yaptıkları kampanyayla 50 milyon üstü ciro yaptı gelip de şimdi senin benim paramı mı işletecek? vizyonunuz bu kadar dar mı? ben de aldım saati. ama alırken şu şekilde aldım kampanyaysa gelir eğer yanlışlıksa iptal edilsin insanlık hali yanlış olabilir.

bu arada mali olarak daha fazla bilgi de verebilirim ama şimdi o işe girişmeyeceğim. bazen hata sadece hatadır altında bir şey aramaya gerek yok. kaldı ki hepsiburada genel olarak kampanya yapan bir yer değil kampanya olacağı zaman da enteresan biçimde önce yükseliyor fiyatlar sonra üstü çiziliyor o da garip bir hepsiburada alışkanlığı gibi.

Burda hepsiburadanın parayı işletip işletmeyeceğini kimse bilemez.

Ama bildiğim bir şey varsa hepsiburada bu sözde hatayı hep yapıyor. En az on farklı ürünü sayabilirim.

Asıl vizyonsuz olan hbdir
    saat 6 dan beri sipariş verilebiliyor.
    Nasıl bir sistemleri varsa yüzlerce verilmiş siparişte bir anormallik olduğunu tespit edip, satışı kontrol edecek veya kesecek bir sistem yapamıyorlar.

Ben şimdiden söyleyeyim alıp da siparişi iptal olan olursa Thh ile hakkını alabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazonda bile 450 usd büyük ihtimal hatalı fiyat

• Dün görseydim maxipuan kampanyasıyla alırdım 1 adet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

quote:

abi bu şirketleri ne sanıyorsunuz anlamıyorum. hepsi mi para işletiyor sizin gözünüzde? yahu adamlar geçen cuma yaptıkları kampanyayla 50 milyon üstü ciro yaptı gelip de şimdi senin benim paramı mı işletecek? vizyonunuz bu kadar dar mı? ben de aldım saati. ama alırken şu şekilde aldım kampanyaysa gelir eğer yanlışlıksa iptal edilsin insanlık hali yanlış olabilir.

bu arada mali olarak daha fazla bilgi de verebilirim ama şimdi o işe girişmeyeceğim. bazen hata sadece hatadır altında bir şey aramaya gerek yok. kaldı ki hepsiburada genel olarak kampanya yapan bir yer değil kampanya olacağı zaman da enteresan biçimde önce yükseliyor fiyatlar sonra üstü çiziliyor o da garip bir hepsiburada alışkanlığı gibi.

Ama bildiğim bir şey varsa hepsiburada bu sözde hatayı hep yapıyor. En az on farklı ürünü sayabilirim.

Nasıl bir sistemleri varsa yüzlerce verilmiş siparişte bir anormallik olduğunu tespit edip, satışı kontrol edecek veya kesecek bir sistem yapamıyorlar.

Ben şimdiden söyleyeyim alıp da siparişi iptal olan olursa Thh ile hakkını alabilirler.

süreç neasıl işliyor hocam thh'de bilgi verir misin rica etsem ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: bireysel.emeklilik

quote:

süreç neasıl işliyor hocam thh'de bilgi verir misin rica etsem ?

Dilekçe verip aylarca bekliyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• saati gelen var mı başka
  • saat kaldırıldı
  • Bakalim alanlara yollayacaklar mi

• bu saatin distiribitörü tophanede arkamdaki sokakta satışıda var.dizaynına baktım çok güzel ama akıllı saatlerdeki kadar fonksiyonu yok suan akıllı saatlerde aynı işi yapıyor gear s3 cıktı mesela o bile 2000 değil bu saati 2000 tl yapan asıl olayı nedir??
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakalll

bu saatin distiribitörü tophanede arkamdaki sokakta satışıda var.dizaynına baktım çok güzel ama akıllı saatlerdeki kadar fonksiyonu yok suan akıllı saatlerde aynı işi yapıyor gear s3 cıktı mesela o bile 2000 değil bu saati 2000 tl yapan asıl olayı nedir??

Fiyat orda ne kadar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cakalll kullanıcısına yanıt
    Batarya hocam,

Bu saatle GPS'siz 2 hafta kullanım olur. Gear S3'te maksimum 4 günmüş. Eğer GPS'le koşuya çıkarsanız 20 saat civarıanda kullanabilirsiniz. Gear S3'te bu olay 2-3 saati geçemez. Maraton koşusunu bile zor çıkarırsınız.

Aslında farklı kategorideler. Ama yine de bildirim vs. bu saatte de var.
  • ugguurr07 U kullanıcısına yanıt
    3 AY oldu soralı 600 usd ustu hatırlıyorum 1 modeli diğer modelide 1200 usd vardı ama model numaralarını hatırlamıyorum illa merak ettiyseniz bakmaya calışırım ama yukarısıdır asagısı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakalll

3 AY oldu soralı 600 usd ustu hatırlıyorum 1 modeli diğer modelide 1200 usd vardı ama model numaralarını hatırlamıyorum illa merak ettiyseniz bakmaya calışırım ama yukarısıdır asagısı değil

Teşekkür ederim ama dist. Fiyatını merak ettim çok fark yokmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet cok ucuzmus. Hakikaten bedava

• fiyatı 3 kat artmış
  • almıştık bakalım nolcak gönderilcek mi
  • Para işletmek için kasıtlı olduğuna inanmıyorum ama müşterilerin mağdur edildiği bit gerçek. Herhangi bir ürün için konuşuyorum. Diyelim ki 2000 liralık ürünü satın aldınız taksitle. 10 gün sonra HB iptal etti. Siz yaklaşık 15 gün süre ile paranızı kullanamamış oluyorsunuz. Belki o geçen günlerde aynı ürünü benzer bir fiyata alabilecekken limitiniz dolduğu için alamıyorsunuz. Taksitle aldığınızda bazı bankalar taksit taksit iade ediyor. Zararımız yok elbet ama toplam limitiniz düşüyor. Yine bazı alışverişlerinizi yapamayarak mağdur oluyorsunuz.

Para işletme konusunda, HB'nin bu kadar küçük hesaplar peşinde olduğunu düşünmüyorum. Ama fiyat hatalarını bu denli sık yapmalarına karşıyım. En azından birkaç sipariş sonrası ürün kapatılmalı. Şu sistemi yapmak hiç zor değil. Son 24 saatte hangi en çok ziyaret edilmiş, satın alınmış bunun verisini almak çocuk oyuncağı. Ama kasıtlı gibi yapmıyorlar bunu. Sonra tedarik edemiyoruz ayaklarına yatarak müşteriyi aldatıyorlar. Hepsiburada'yı sevmem. N11'i de sevmem. Sağlam kampanya dışında olağan alışverişlerde kullanmam bu siteleri.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewre -- 1 Aralık 2016; 14:29:11 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.