Şimdi Ara

Garmin Fenix 3 Grey - 2061TL->666TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
16
Favori
14.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben HRM kullanmıyorum ancak birden fazla secenek var.
    Koşu yuzme bisiklet için ayrı ayrı ürünler mevcut şu linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Daps&field-keywords=garmin+hrm

Türkiye fiyatları ise şu şekilde;

http://www.elcobilmarket.com/Nabiz-Bandi,LA_1310-2.html#labels=1310-2

• Saat hariç hiç bir fonksiyonunu kullanmayacaksınız. Boşuna paranızı harcamayın. Belki arada bulunduğunuz konumun rakımına bakarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık bakalım:)

• quote:

Orijinalden alıntı: exponent

Saat hariç hiç bir fonksiyonunu kullanmayacaksınız. Boşuna paranızı harcamayın. Belki arada bulunduğunuz konumun rakımına bakarsınız.

Gönderecek mi acaba HB? Yurtdışı fiyatına bakarsanız sittin sene göndermez bunu.
  • Valla en son böyle konuyu görür görmez sipariş verdiğimde Amazon'da 450 € lik koltuk 7€ ya satılıyordu. Oda yalan oldu bakalım buna nolcak
  • 1 hafta sonra teslimat diyor. 1 haftada iyi değerlendirirler parayı
  • İhtiyaçtan aldım yazmışlar birde
  • Anlaşılan hepsiburada biraz müşterilerin parasını işletelim demiş.

• yanlis gormuyorsam saatin ustundeki "powder runs tomorrow" ne demek biri aciklayabilir mi?
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    kırmızı kordonlusu silver diye geçiyor her yerde. grey dediği siyah oluyor yani bir uyumsuzluk var hb ilanında.

evet arkadaşlar abanın da çek gelsin. birkaç kişi alırsak saat gelir mazallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxx -- 30 Kasım 2016; 21:45:31 >
  • marxx kullanıcısına yanıt
    Kardeşim saat gelsin zaten. Bu nasıl bir mantık?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zwickau

Kardeşim saat gelsin zaten. Bu nasıl bir mantık?

Kinaye yapmış pampa
    Anlamamışsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 tl iade 50 tl maxipuan ile 600 e geliyor. Kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Siparişiniz Onaylandı Siparişlerim

Alışverişinizde hepsiburada.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

O mail otomatik.

• Ahmet sende hepsiburada'ya her yerde sallıyosun, ama sıcak fırsat bulunca konuyu ilk sen açıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: az sakallı dede

Ahmet sende hepsiburada'ya her yerde sallıyosun, ama sıcak fırsat bulunca konuyu ilk sen açıyosun.

İndirim yapacağı zaman bindirim yapıyor. Her türlü giydiririm Hepsiburada'ya...

• saatte nabız ölçer var mı yok mu? göğüs bandı kullanımından bahsedenler olmuş.

spor yaparken nabzım aşırı yükseldiği için bu saati almayı düşünüyorum.

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    abi bu şirketleri ne sanıyorsunuz anlamıyorum. hepsi mi para işletiyor sizin gözünüzde? yahu adamlar geçen cuma yaptıkları kampanyayla 50 milyon üstü ciro yaptı gelip de şimdi senin benim paramı mı işletecek? vizyonunuz bu kadar dar mı? ben de aldım saati. ama alırken şu şekilde aldım kampanyaysa gelir eğer yanlışlıksa iptal edilsin insanlık hali yanlış olabilir.

bu arada mali olarak daha fazla bilgi de verebilirim ama şimdi o işe girişmeyeceğim. bazen hata sadece hatadır altında bir şey aramaya gerek yok. kaldı ki hepsiburada genel olarak kampanya yapan bir yer değil kampanya olacağı zaman da enteresan biçimde önce yükseliyor fiyatlar sonra üstü çiziliyor o da garip bir hepsiburada alışkanlığı gibi.
  • bende bonuscard vakıfın world herhangi bir puan almam söz konusu değil demi ?
  • Benim siparis geldi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.