Şimdi Ara

Garmin Fenix 3 Grey - 2061TL->666TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
16
Favori
14.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mihimihi

abi bu şirketleri ne sanıyorsunuz anlamıyorum. hepsi mi para işletiyor sizin gözünüzde? yahu adamlar geçen cuma yaptıkları kampanyayla 50 milyon üstü ciro yaptı gelip de şimdi senin benim paramı mı işletecek? vizyonunuz bu kadar dar mı? ben de aldım saati. ama alırken şu şekilde aldım kampanyaysa gelir eğer yanlışlıksa iptal edilsin insanlık hali yanlış olabilir.

bu arada mali olarak daha fazla bilgi de verebilirim ama şimdi o işe girişmeyeceğim. bazen hata sadece hatadır altında bir şey aramaya gerek yok. kaldı ki hepsiburada genel olarak kampanya yapan bir yer değil kampanya olacağı zaman da enteresan biçimde önce yükseliyor fiyatlar sonra üstü çiziliyor o da garip bir hepsiburada alışkanlığı gibi.

Evet dediğin gibi 10 akıllı saatten gelecek paraya ihtiyacı yok hepsiburada'nın. Büyük ihtimalle Dolar yerine TL girdiler, fiyat yanlışlığı var.

• f@ithline kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Benimki de geldi. Ama yurtici kargo subeden gelip alin diyor. Sabah ugrarim ise gecerken.

Benimkinin ekranın sağ alt kısmında ufak bir çizik çıktı, geri göndermeye değer mi acaba?
  • Ne yalan söyleyim hiç işim olmayacak ürünü bende aldım, sanırım göndermezler yanında kargo ücreti çıkan alacağım bir ürün vardı onu kargosuz almış olduk. Tşk ederim konu açana.
  • Ben de aldım, fiyatı bedava eğer gerçekten bi yamuk yapılmazsa. Alette yok yok, profesyonel seri koşu ve spor saati. GPS, GLONASS vs. var. İçinde Altimetre vs. tonla sensör var. HR versiyonundan tek farkı 7/24 nabız ölçeri yok. Onun da fiyatı 2.000+ zaten.

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • Tam ödeme ekranında hata verdi :(

Geçmiş olsun "bu ürün şu an satılamamaktadır"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttnn

Ben de aldım, fiyatı bedava eğer gerçekten bi yamuk yapılmazsa. Alette yok yok, profesyonel seri koşu ve spor saati. GPS, GLONASS vs. var. İçinde Altimetre vs. tonla sensör var. HR versiyonundan tek farkı 7/24 nabız ölçeri yok. Onun da fiyatı 2.000+ zaten.

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Bu cihaz nabiz olcmuyomu yani ?

• _2FAST4U_ kullanıcısına yanıt
    Ölçmüyor, yani bilekten ölçmüyor. Harici nabız kemeri alıp bluetooth üzerinden entegre edebilirsiniz.
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok alınabiliyor.
  • quote:

Ölçmüyor, yani bilekten ölçmüyor. Harici nabız kemeri alıp bluetooth üzerinden entegre edebilirsiniz.

Ölçmesi lazım, saatin altında ölçüm yapan kısım gözüküyor.
  • srbyoztrk kullanıcısına yanıt
    Hocam anlık sıkıntı olmuş olabilir. Hala sepete eklenebiliyor. Hiç ihtiyacım olmayan birşey. Alanlara hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım

Hepsiburada Garmin Fenix 3 Grey mağdurları konusunu ilk kim açacak

o değilde umarım gönderirler
  • quote:

Bu kadar islevsel bi saate niye nabiz olcer koymamislar hayret. Tesekkurler bilgi icin.

• aldık bakalım nolcak :D çek mekte yoktu kullanamadım 666 tl :(
  • Gear S3 almayı düşünüyordum fiyatı ucuzlayınca. Motosiklet üstünde hoparlörlü olması iyi olacaktı acil görüşmeler için ancak bu fiyata bu saat de kaçmazdı.

İptal olma ihtimali yüksek ancak şansımı denemek istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Ben ölçmediğine eminim hocam; Garmin Fenix 3 HR modeli bilekten ölçer. Oradaki HR Heart Rate anlamında. Bu HR modeli değil. Diğer Fenix 3 modeli sayfasında, Nabızölçer ve HRM-Run ayrıca satılmaktadır yazıyor farkettiyseniz.
  • quote:

Ben ölçmediğine eminim hocam; Garmin Fenix 3 HR modeli bilekten ölçer. Oradaki HR Heart Rate anlamında. Bu HR modeli değil. Diğer Fenix 3 modeli sayfasında, Nabızölçer ve HRM-Run ayrıca satılmaktadır yazıyor farkettiyseniz.

Altında sensör olan diğer modelse doğrudur. Ben hepsinde var diye düşünüyordum. İncelemelere bakmak lazım.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Ben sizi yanış yönlendirmiş olmayayım hocam, isterseniz kendiniz incelemelere bakın öyle karar verin. Sonra alırsnız ya da almazsınız ben sorumlu olmayayayım :
  • arkadaslar navıgasyon olayı nasıl gps nasıl calısıyor bu cıhazda
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.