Şimdi Ara

garanti bankası eft ücreti 6.75.yeter artık insanları söğüşlediniz!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
15.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
205 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RustyCohle

.
    ben maaşı ziraatten alıyorum ama EFT ye 21 kuruş alıyorlar .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Gene mi yükselttiler la?
    Ben bilgisayarın başından EFT yaparken ne gibi bir masrafları oluyor da bunlar ha bire bu ücretiz artırıyorlar acaba ?
    Welcome to Turkey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

Welcome to Turkey

Alıntıları Göster
    Thank you raki şiş kebap çok güzel gene gelecek ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

aramızda hala enpara kullanmayanlar var
    Cepteteb çok daha iyi

• Hocam enpara enpara enpara baska birsey demiyorum

• Bunun konusunun açılmasını bile enpara ya hakaret sayarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gün herkes enparalı olacak
  • İyiymiş gibi gözüken ama en çok öpen banka.

• Yatırım için türkiye finans kullanıyorum 5/24 al sat yapıyorum diğerleri piyasa kapanınca makas açıyor

• çalıyor ama çalışıyor banka açtı şube yaptı kredi verdi 2023 te borla ödeme imkanı geliyor uranyum felan hikaye :D bunlar derin konular takılma

• Garanti Bankası 6,5 milyar tl 'mi ne net kar yapmış , başka bir kamu bankası 4 milyar tl mi ne kar yapmış bugün haberleri dolaşmaya başladı ve bunları gördükçe delirdim, Erdoğan bankalara sürekli laf atıyor sürekli faizi eleştiriyor ama hala bu bankalara karşı ağır yaptırımlar için adımlar atılmadı arkadaş bankalara bakın yaaa bankalara bakkkk o biçim net karlar açıklanıyor hem de ülke de kriz var deniyorken bir garanti bankasının 1 milyar dolar gibi ne karı nasıl olabilir yaaa banka laaa bu banka tüpraş değil aselsan değil türk telekom değil banka yaaaa.

İyice cılkını çıkardı bu bankalar.
  • Kuveyt Türk POS'u kullandım. Hem en avantajlısı hem hiç kesinti yok. Fakat taksitte yok. POS'u Cepteteb'e bağlayabiliyorsanız TEB'den alın orada da işlem ücretleri yok.
  • Herhalde 15-20 yıldır Garanti Bankası ile çalışıyorum, çok avantajlı konut kredisi kullandım, bonuslar kazandım, taksitler yaptırdım, emekli maaşımı da kendi tercihim ile aynı bankaya aldım. Sadece geçen ay bile, 900 TL harcamaya, 185 TL bonus kazandım. Bu ay gene 6000 TL ödeme yapıp, bedelsiz olarak 3-4 taksit yapacağım. Son 2 yıldır eft ücretini benden de kesiyor, ama ben maaşım direkt enparaya aktarıyorum. Şuan için sorun yok...
  • Garanti One app'yi cep telefonuna yükle eft parası verme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

arkadaslar bu enpara varken garantiye para verilirmi diyen arkadaşlar? enpara nın pos cihaz hizmeti varda bizmi bilmiyoruz.iş yerimiz var pos cihaz kullanıyoruz.
    Anladığım kadarıyla garantinin pos cihazına üye işyerlerinin sahipleri asla başka bir bankadan hesap açtıramiyor.

• eft için; enpara, kuveyttürk,
    dolar, gram vs trade için; tfx,
    borsa al/sat için; osmanlı yatırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

Anladığım kadarıyla garantinin pos cihazına üye işyerlerinin sahipleri asla başka bir bankadan hesap açtıramiyor.

Alıntıları Göster
    hayır hocam millet burda enpara dan baskası yalan diyor ama enpara nın pos cihaz hizmeti yok.aslında garanti ile enparayi yan yana oyunca enpara cocugu gibi kalir garanti nin yanında.ama garanti pahalı banka.

hatta size soyle soyliyeyim.sikayetvar.com a sikayet actım.benim gibi yuzlerce acan olmus cok buyuk tepki cekmiş eft havale ucretlerinden dolayi. dün garanti bankasi cozum merkezinden arandım. heralde ucretsiz filan teklif etcekler ozur diliycekler diye.ama tam tersine garantinin calısma sekli bu sekilde. prosüdürümüz budur .memnuniyetsizliginiz icin yapabilecegimiz bişey yok dediler. yani kabacası işine geliyorsa ,işine gelmiyorsa yallah. eeee dünyanın en zengin en cok yıllık kar yapan bankalar arasında artık. müşteri seciyorlar artık.

• Halkbank kullanabilirsin. Arada sırada EFT yapıyosan mobilden yapılan işlemlerde bu tür işlem ücreti alınmıyor. Bende ayda 1 kere kira ödüyorum mobilden yapıyorum onuda EFT ücreti vermiyorum.
  • Enpara çöpünü kullanan var mi hala hiçbir avantajı yok

• Ben ING BANK kullanıyorum, oldukça memnunum. Sadece kredi kartına aidat almaya başladıkları zaman kartımı kapattım, ama EFT ücretsiz yapabiliyorum.

Bu arada belki işinize yarar;
    https://www.kredibankalar.com/para-transferi/eft-ucreti-almayan-bankalar-8-h2934.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 2 Şubat 2019; 12:57:50 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.