Şimdi Ara

garanti bankası eft ücreti 6.75.yeter artık insanları söğüşlediniz!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
15.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
205 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enpara kullaniyorum, 3,5 TL ye spoty, 100 TL kredi karti nakit, her ay 4 adet alisverisi taksit imkani, makas dar olduğundan yatirim imkani, eft, havale avantajlari, indirim ve kampanyalar, temassiz ödemeler, harcamalarda ikaz,...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güldüm sadece. Aramızda hala enpara nedir bilmeyenler var. Yıl olmuş 2019 bu gibi bankacılık işlemlerinde hala ona buna komisyon ödüyorsunuz, yazık.
  • nazım55 N kullanıcısına yanıt
    Axess kullanıyorum karti kapatın diyop bir kere 80 bir kere 90 chip para aldim daha geçen bir yaş kampanyası ile 100 tl verdi somestr kampanyasından 50 tl chip parada yeni kazandım 1000 tlden fazla chip kazanmisimdir
    Akbankta Bkm ile eft /havale ücretsiz

Makas nasıl dar en yüksek makası uygulayan bankalardan biri enpara özellikle mesai saatleri içinde 50 kuruş 1 tl makas uyguladığı vardı

Axess çoğu yerde zaten taksit yaptırıyor enparayla anlaşması olan yer bulamıyorsun

Bu arada akbank için yazdım bunu ama garanti için yapikredi için vs. De yazabilirim

Kusira bakmayın enpara katarlilara sarıldıktan sonra çöpe döndü özellikle dolar 7 tlye çıktığı zaman ki makası hiçbir zaman unutmuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    15 yıl civarında da axess kullandım, emekli olmadan maaşımı Akbanktan alıyordum, 2012 yılında aylık 82 TL maaş promosyonu vardı, memnundum, KKTC de benim için geçerliliği yok. Temmuz ayında Garantiye pek ihtiyacım kalmayacak, onu kapatıp, yerli payı yüksek olduğundan Akbank a geçebilirim. Bu aralar kredi kartı vermek için beni devamlı arıyorlar, ancak limit düşürmemi istiyorlar.
  • En parada pos cihazı yok diyorsunuz ama garantiden başka bankada var. Gerçekten garanti bankası çalışılacak bi banka değil.
    15 yıl boyunca aktif hesabım vardı 10 12 yıl önce kartlarımı iptal etmiştim tekrar kart istedim vermediler bende hesabımı kapattım ve şu an akbank ve enpara dan devam ediyorum. Garanti bankası senetten bile masraf alıyor bu kadar da olmaz.

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Parayı kendi kasalarından diğer bankanın kasasına aktarıyorlar. Bu fiziksel olarak yapılıyor. Bunun için çalışan insanlar var. Onlarda parayla çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Righteous2

Parayı kendi kasalarından diğer bankanın kasasına aktarıyorlar. Bu fiziksel olarak yapılıyor. Bunun için çalışan insanlar var. Onlarda parayla çalışıyor.
    Parayı elelrinde bi o tarafa bi bu tarafa koşturup duruyorlar yani elemanlar.

Yahu geçen para yüksek güvenlikli bir şekilde bir hesaptan diğerine geçen rakamlar sadece.Sonradan topluca transferler oluyordur tabi ama o da gerektiğinde.

Hangi devirde yaşıyorsun eğer şaka ironi falan yapmadıysan tabi.Öyle demen daha inandırıcı.
  • Maaş hesaplarına eft ücretsiz???
  • Garanti memleketin en yamyam bankası.

• x2yk X kullanıcısına yanıt
    Evet bu yıl en büyük karlarını yaptılar.

• capo di capi kullanıcısına yanıt
    25 yaşından büyükler kullanamıyordu düzeldi mi
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Transferi yapan adamlar bedavaya mı çalışıyor? Banka bedavaya mı sana hizmet ediyor? Her hizmetin bi bedeli var. Pahalı veya ucuz sonuçta bir bedel.

• quote:

Orijinalden alıntı: Righteous2

Transferi yapan adamlar bedavaya mı çalışıyor? Banka bedavaya mı sana hizmet ediyor? Her hizmetin bi bedeli var. Pahalı veya ucuz sonuçta bir bedel.
    Evet taş atıyorlar kolları yoruluyor yazık adamlarada...
    En para örneği verip duruyor arkadaşlar,onlar karın tokluğuna mı yapıyr işi ,Maaş+yemek+SSK+akbil falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 2 Şubat 2019; 22:52:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Axess kullanıyorum karti kapatın diyop bir kere 80 bir kere 90 chip para aldim daha geçen bir yaş kampanyası ile 100 tl verdi somestr kampanyasından 50 tl chip parada yeni kazandım 1000 tlden fazla chip kazanmisimdir
    Akbankta Bkm ile eft /havale ücretsiz

Makas nasıl dar en yüksek makası uygulayan bankalardan biri enpara özellikle mesai saatleri içinde 50 kuruş 1 tl makas uyguladığı vardı

Axess çoğu yerde zaten taksit yaptırıyor enparayla anlaşması olan yer bulamıyorsun

Bu arada akbank için yazdım bunu ama garanti için yapikredi için vs. De yazabilirim

Kusira bakmayın enpara katarlilara sarıldıktan sonra çöpe döndü özellikle dolar 7 tlye çıktığı zaman ki makası hiçbir zaman unutmuyorum
    100 TL kart aidatı geçiriyorlar ondan sonra onu chip olarak geri veriyorlar yurdum insanı da kâra geçtim diye geriliyor

• garanti one uygulamasında eft ücretsiz

• Kapatın hesabı

• quote:

Orijinalden alıntı: classlord

Bedava mi olacaktı . ! Bedava olsa üstüne para istersiniz
    Enpara üstüne para veriyor
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/aidatVerenKartKampanyasi.aspx
  • Enpara candır

• IGaranti zamanı hesap açsaydınız şu an EFT/Havale ücreti ödemezdiniz. İşi bilmek lazım, araştıracaksın bulacaksın kullanacaksın, kuru şikayetle olmaz bu iş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KırmızıElma K kullanıcısına yanıt
    Aynen tek zeki sensin 1000 tl chip para kazandım diyorum sadece kapatma blöfu ole 170 tl chip para aldim diyorum adam 100 tl diyor

Aynen 1000 den fazla puan kazandım ama 100 tl aidat vererek zarar ettim
    Tek zeki sizsiniz

Siz çöp enparayi kullanmaya devam edin yılda 1 kere 100 tl alarak mutlu olursunuz bari

Bu arada akbanka 1 kuruş aidat vermedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.