Şimdi Ara

garanti bankası eft ücreti 6.75.yeter artık insanları söğüşlediniz!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
15.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
205 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Masraf var o da 0.21 kurus merkez bankasina odeniyor banka tarafindan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün bende yapı krediden gönderdim 9.25 aldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara yada Kuveyt Türk kullanacaksınız. Birde eft yaptığınız saate göre akbank'ın öpmeleri var.

• Yanlış anlamayın hocam ama 6.75 tl 1 saat çalışma bedelidir TC'de ben farklı bir alternatif bulurdum ya da kullanmazdım.
    Kurum anlaşması gereği ziraatten maaş alıyordum eft ücreti almıyorlardı farklı bankaya geçince almaya başladılar ve bende ziraat kartımı iptal ettirdim.Şuanda kullandığım iş bankası ve eft ücreti almıyor ama alternatif olarak enpara.com kullanıyorum ve birikimlerimi burada değerlendiriyorum.Herhangi bir masrafta ödemiyorum.Tavsiyem alternatif bankalara bakın ve anlaşma yapabiliyorsanız o şekilde kullanın ki kendinize faydanız olsun.Hayırlı günler.
  • pos cihazını değiştiremiyor musun peki? finansbank falan yapsan
  • Geç EFT yapmışsınızdır ondan yoksa YKB'de 6,75₺ alıyor ha 6,75 ucuz mu değil ben kullanır mıyım? kullanmam o ayrı.

• Doğru 4 bucuk gibi yaptım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta sonu yapılan eft daha pahalı hafta içi yap.
    Bir de enpara kullan. Enpara tek eksi yönü hafta sonu yatırılan para pazartesi hesaba geçiyor fakat ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala pos cihazı mı kullanıyon hocam yıl olmuş 2019 ? ödeal varken 😳 olucak iş mi şimdi 😁 Türkiye’deki tüm bankalar çok yüksek karlar ile çalışıyorlar sadece garanti değil ki. Akbank , iş bankası, halkbank , ziraat , vakıf vs vs

• Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    Hocam haftasonu EFT diye bir şey yok zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

.
    Hocam bende Yapı Kredi, Akbank ve Halkbank var bunlarda eft ücreti var galiba. Bu enpara hangi bankanındı? Bir de vadesiz hesapta işlem ücreti falan filan yok değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFF95B10

Enpara yada Kuveyt Türk kullanacaksınız. Birde eft yaptığınız saate göre akbank'ın öpmeleri var.
    Eft'yi bırak havale de bile akşamları para alıyorlar yanılmıyorsam. Gündüz ücretsiz.

• enparaya sonsuzluk eldiveni verseniz alayını gümletir bu hırsızların

• Finansbanka ait.Hiçbir şekilde aidat,eft ücret ödemezsin.Ben de yapıkredi maaş kartı var hiçbir şekilde eft/havale ücreti ödemiyorum.Galiba seninki maaş kartı değil.

• ENPARA.COM BANKADAN GÜZELİ.

• iş bankası cepbank ücreti'de 7.50 ₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Finansbanka ait.Hiçbir şekilde aidat,eft ücret ödemezsin.Ben de yapıkredi maaş kartı var hiçbir şekilde eft/havale ücreti ödemiyorum.Galiba seninki maaş kartı değil.
    Normal tl card bendeki. Daha önce eft denemedim ama havalede ücret almıyor. Yukarıda birinin yazdığına göre eft için 6 küsür tl alıyormuş.

• Garanti şans oyunu ödemesine bile 3 tl alıyor diye duymuştum. Koşarak uzaklaşmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Hocam haftasonu EFT diye bir şey yok zaten :)
    Havaleyle karıştırdım sanırım.
  • Bedava mi olacaktı . ! Bedava olsa üstüne para istersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.