Şimdi Ara

GAMETECH X-COLER ARGB 4x120mm Fan / MESH ÖN PANEL/CAM YAN KAPAK SÜPER KASA 339TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
7.763
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.gametechpc.com/urun/325_gametech-x-coler-argb-4x120mm-fan-gaming-oyuncu-kasasi

GAMETECH X-COLER ARGB 4x120mm Fan / MESH ÖN PANEL/CAM YAN KAPAK SÜPER KASA 339TLGAMETECH X-COLER ARGB 4x120mm Fan / MESH ÖN PANEL/CAM YAN KAPAK SÜPER KASA 339TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 17 Haziran 2020; 13:21:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Küçücük küçücük kasaları allı pullu fanlarla donatıp insanların algılarıyla oynuyorlar, hiç tavsiye etmiyorum. Ayrıca bu tip kasaların fanları ne uzun ömürlü olur ne de hava akımı 35 üzerine çıkmaz. Kasa işinde iç hacim, fan yuva sayısı, kablo saklama düzeneği ve kaliteli fan kullanmak şart. Donanım bölümünü çok ziyaret edenler zaten farkındadır ne kadar çok sıcaklıklardan şikayet ediliyor forumda.
  • Paylaşım için teşekkürler. Markanın asıl adı Soeyi modeli B700B.
    http://www.soeyi.com/products_41/53.html

Ürün güzel görünüyor acaba fan kalitesi nasıl?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

hbde de aynı para 329a alabilirsiniz

https://www.hepsiburada.com/gametech-x-coler-argb-4-x-120-mm-fan-oyuncu-bilgisayar-kasasi-p-HBV00000ULYD2?magaza=GAMETECH
    HB de 379 TL yazıyor verdiğin linkte
  • Fotoğraflara bakılırsa micro atx anakart destekliyor ama açıklama kısmında atx kartı da destekledği yazılmış. Bir yanlışlık var gibi.
  • Küçücük küçücük kasaları allı pullu fanlarla donatıp insanların algılarıyla oynuyorlar, hiç tavsiye etmiyorum. Ayrıca bu tip kasaların fanları ne uzun ömürlü olur ne de hava akımı 35 üzerine çıkmaz. Kasa işinde iç hacim, fan yuva sayısı, kablo saklama düzeneği ve kaliteli fan kullanmak şart. Donanım bölümünü çok ziyaret edenler zaten farkındadır ne kadar çok sıcaklıklardan şikayet ediliyor forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 13 Haziran 2020; 12:42:50 >
  • Önü mesh fanlardan performans beklemeyin derim ama minimum 3 pin ise hepsi düşük rpmde sessiz şekilde kullanılır gibi. Gidipte önü cam kapalı isimli markalar alacağınıza bunu alın emin olun daha iyi soğutur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ulan yedek kasa var ama alasım geldi ya, inceleme vs var mı acaba?
  • Önü mesh olması, hava akımı için güzel. Yalnız mesh pek sık değil ve başka filtre de görünmüyor önde. kasanın içi kısa sürede toz içinde kalır. bir diğer sıkıntısı güç tuşu ve usblerin olduğu bölüm. Usb 3.0 girişi kullanmak isterseniz ve kasa masanın altında falansa baya bir esnemeniz gerekecek.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Geçen n11 den gametech değişmeyen 4 renkli 12mm fan aldım 3 adet 90tl ye. Fanlar gayet güzel. Buna 4 fan daha ekleyeceksin 12mm 14mm falan gayet serin olur diye düşünüyorum. Üzerindekiler 14mm 4 adet artı mesh artı cam yan kapak baya iyi fiyat

• Arkadaşlar rgb kasa almak istiyorum. Dvd bluray koymaya 5.25 yuva yok. Önerebileceğiniz var mı?

• 304 liraya geldi aldım 1 adet.

GAMETECH X-COLER ARGB 4x120mm Fan / MESH ÖN PANEL/CAM YAN KAPAK SÜPER KASA 339TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 13 Haziran 2020; 17:22:53 >
  • Pek ihtiyacım olmadığı halde aldım ben de, 250 TL civarına 4 tarafı metal saçlarla çevrili çöp denebilecek kasalar satılıyor artık. 4 adet RGB fanla 329 TL'lik fiyat oldukça makul geldi.
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Fanlar molex çıkışlı mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Paylaşım için teşekkürler. Markanın asıl adı Soeyi modeli B700B.
    http://www.soeyi.com/products_41/53.html

Ürün güzel görünüyor acaba fan kalitesi nasıl?
    Hocam cidden takdir ediyorum paylaşım ve yorumlarınızı

Bu model olduğu bilgisine nasıl ulaştınız sadece tekniğinizi merak ediyorum da :D (evet bu model kesinlikle ama nasıl ulaştınız)

• Kasa ile ilgili bazı bilgiler hava olmasa alacağım, ürünün linkinde, bazı yerlerde RGB bazı yerlerde ARGB denilmiş, Ayrıca yine bazı yerlerde 120mm bazı yerlerde 140mm yazılmış. (kasanın boyuna bakarsak 120mm galiba) Ayrıca fanlar pwm'mi değil mi bilgisi verilmemiş. Bu eksik bilgiler tamamlanırsa zar atmamış olur insanlar.
  • Argb demişler ama açıklamada auto rgb diyor yani kendinden modlar arasında geçiş yapıyor. Fanlar 140 mm olamaz çünkü kasa yüksekliği 393mm yazıyor. Oldukça küçük bir kasa atx montaji sıfıra sıfır olur sıkıntı yaşarsınız. Sharkoon rgb flow alın paranızı çöpe atmayın

• Bence kasa atx değil bilginize sadece miniitx ve matx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 13 Haziran 2020; 21:1:39 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.