Şimdi Ara

GAMETECH X-COLER ARGB 4x120mm Fan / MESH ÖN PANEL/CAM YAN KAPAK SÜPER KASA 339TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
7.761
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

GAMETECH X-COLER ARGB 4x120mm Fan / MESH ÖN PANEL/CAM YAN KAPAK SÜPER KASA 339TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tarz rengarenk kasaları çoğunlukla masaya, monitörün yanına koyuyolar. Yukarıdaki fotoğraflarda da bu şekil koyulmuş neden masaya koyma ihtiyacı duyuyorsunuz? Kasanın masada olması bana göre çok saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

Bu tarz rengarenk kasaları çoğunlukla masaya, monitörün yanına koyuyolar. Yukarıdaki fotoğraflarda da bu şekil koyulmuş neden masaya koyma ihtiyacı duyuyorsunuz? Kasanın masada olması bana göre çok saçma
    Çünkü bu kasalar oldukça küçük, masada yer kaplamıyor. Yerde olmasına göre giriş çıkışlara ulaşmak çok daha kolay ve toz toplamıyor, güzel görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kasa kabinet ler için biçilmiş kaftan kabinet içine tam oturdu.
    GAMETECH X-COLER ARGB 4x120mm Fan / MESH ÖN PANEL/CAM YAN KAPAK SÜPER KASA 339TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 6 Temmuz 2020; 20:37:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün geldi kasa montajını yaptım fiyatına göre çok iyi olduğunu düşünüyorum düzgün kablolamayla birlikte hava akımı muhteşem oldu. uzay montaj halinden daha serin çalışıyor şuan.
  • Qui-Gon Jinn kullanıcısına yanıt
    Güzel görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.