Şimdi Ara

Gamer's Room - Her Telden Oyuncu-SİLİNEBİLİR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlbNil

quote:

merhaba ben dün TR de psn aldım açtım hesabı girdim PSN yanlız yanlışıkla EA tekrar üye oldum yeni bir maille Şimdi bende medal of honor var bunda register yapmıştım US Psn de
    Şimdi tekrar Rgister oldumu acaba ondan emin değilim yane sormak istediğim yeniş oyunlardaki ACTİVİDET PASS bunu 2 tane ea hesabında onaylamış gibi oldum bunu kabul edermi ea yoksa yarın öbürgün online kesilirmi ?

Bilmem anlatabildinmi ?

bana cevab veren olurmu aacaba :(

kardeş, tahminimce; tek pass code tek hesap için geçerlidir ama sen yinede araştır yanlış yönlendirmek istemem

• quote:

Orijinalden alıntı: BadWolf

quote:

quote:

merhaba ben dün TR de psn aldım açtım hesabı girdim PSN yanlız yanlışıkla EA tekrar üye oldum yeni bir maille Şimdi bende medal of honor var bunda register yapmıştım US Psn de
    Şimdi tekrar Rgister oldumu acaba ondan emin değilim yane sormak istediğim yeniş oyunlardaki ACTİVİDET PASS bunu 2 tane ea hesabında onaylamış gibi oldum bunu kabul edermi ea yoksa yarın öbürgün online kesilirmi ?

Bilmem anlatabildinmi ?

kardeş, tahminimce; tek pass code tek hesap için geçerlidir ama sen yinede araştır yanlış yönlendirmek istemem

araştırdım herhangi bişi bulamadım yada hiç kullanmıyacam yeni psnmi açcam bir US ve Birde UK var ama aynı ea accountta kulanıyorum ea nın dün nasıl olduysa yanlışıkla TR psnde yeni kullanıcı açtı ve ondada onayladı kullanıcıyı yane şuan için bir problem yok acaba aynı makine diemi tanıyabiliyormu aynı makine olduğu zaman acaba neyse en kötü psnmi silmem gerek EA acoountu sorucak ve araştıracak bişi bulamadım acoountu silemiyorum bile bilen arkadaşlar varsa yardım edebilirmi ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmem anlatabildinmi ?

araştırdım herhangi bişi bulamadım yada hiç kullanmıyacam yeni psnmi açcam bir US ve Birde UK var ama aynı ea accountta kulanıyorum ea nın dün nasıl olduysa yanlışıkla TR psnde yeni kullanıcı açtı ve ondada onayladı kullanıcıyı yane şuan için bir problem yok acaba aynı makine diemi tanıyabiliyormu aynı makine olduğu zaman acaba neyse en kötü psnmi silmem gerek EA acoountu sorucak ve araştıracak bişi bulamadım acoountu silemiyorum bile bilen arkadaşlar varsa yardım edebilirmi ?

bu konu hakkında bilgim yok kusura bakma. ama sana tavsiyem bu konuyu takip etmen, elbet yardım sever bir arkadaşımız sorunu cevaplar

• Arkadaslar badwolf imzasinda gordugunuz kadari ile fifa da pro club miz var her aksam duzenli olarak mackaf yapioryz gayet eglenceli oluyo aramiza katilmai isteyen olursa seviniriz yanliz kadroda bazi mevkiler doludur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

Arkadaslar badwolf imzasinda gordugunuz kadari ile fifa da pro club miz var her aksam duzenli olarak mackaf yapioryz gayet eglenceli oluyo aramiza katilmai isteyen olursa seviniriz yanliz kadroda bazi mevkiler doludur.

iyi oldu hatırlatman knka, hazır ortak bi konuyken burası; fifa oynayıp pro club yapan arkadaşlarımız varsa, bekleriz. tabii bu arada bu konuyla ilgili bu konuda sayfalarca doldurma yapmıyıcaz ilgilenen arkadaşlar varsa bana yada gkyakem'e pm atabilirler
  • Benide eklermisiniz

Kelivan_tr / Hüseyin / 35 / İstanbul

Genelde oynadığım oyunlar;

BC2 - MAG - Socom - Fifa 11 - Apache Air Assault - MW2
    (Apache ve MW2 yi Co-op için elimde tutuyorum)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

Arkadaslar badwolf imzasinda gordugunuz kadari ile fifa da pro club miz var her aksam duzenli olarak mackaf yapioryz gayet eglenceli oluyo aramiza katilmai isteyen olursa seviniriz yanliz kadroda bazi mevkiler doludur.

iyi oldu hatırlatman knka, hazır ortak bi konuyken burası; fifa oynayıp pro club yapan arkadaşlarımız varsa, bekleriz. tabii bu arada bu konuyla ilgili bu konuda sayfalarca doldurma yapmıyıcaz ilgilenen arkadaşlar varsa bana yada gkyakem'e pm atabilirler

Club sayfamizin linki

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=46672360&p=22#49135917

• quote:

Orijinalden alıntı: Raskol

Benide eklermisiniz

Kelivan_tr / Hüseyin / 35 / İstanbul

Genelde oynadığım oyunlar;

BC2 - MAG - Socom - Fifa 11 - Apache Air Assault - MW2
    (Apache ve MW2 yi Co-op için elimde tutuyorum)

kaydın alınmıştır hüseyin abi aramıza hoş geldin. alaz abiyle beraber yaş olarak hayat tecrübesi en yüksek kişisiniz sohpetlerimizin ve paylaşımlarımızın daimi olması dileğimle. saygılar

• benide ekleştir..

profiteer | profiteertr | 24 | İstanbul

ayrıca bence listeyi renkli yap biraz karışık durmuş

Black Ops ve Socom 4 var oyun olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 18 Mayıs 2011; 11:21:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

benide ekleştir..

profiteer | profiteertr | 24 | İstanbul

ayrıca bence listeyi renkli yap biraz karışık durmuş

Black Ops ve Socom 4 var oyun olarak

kaydın alınmıştır üstad vallahi açıkçası; hem pek boş vaktim olmuyor, hemde forumun inciğini boncuğunu pek bilmediğim için girmiyim dedim çiçek böcek işine sonra işin içinden çıkamam dedim ama müsait bi zamanda ilk mesajı elden geçirmek tabiiki şart oldu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bilmem anlatabildinmi ?

bu konu hakkında bilgim yok kusura bakma. ama sana tavsiyem bu konuyu takip etmen, elbet yardım sever bir arkadaşımız sorunu cevaplar

merhaba, anladığım kadarıyla siz tek bir ea accountna birden fazla psn hesabı mı bağladınız? Eğer doğru anladıysam bunda sorun olacağını sanmam çünkü sizin girdiğiniz redeem codeler sadece girildiği psn hesabı üzerinden aktif oluyor, yani siz atıyorum a isimli psn hesabı için redeem code yazdınız ama ea hesabınızda b isimli birtane daha psn hesabı kayıtlı, b hesabınız zaten online sisteme giremeyecektir, yani o kodda öncelik psn hesabı, ea hesabı değil. Yani mantık olarak böyle olmalı zaten. Sorunuzu ben böyle anladım umarım yanlış anlamamışımdır.

• Vay bee. ne hızlı bir günnn ne hızlı bir gün böyle oh my god

@AlbNil , online pass makinaya yazılır. PSN hesabına değil. bütün PSN hesaplarınla online olarak MOH'u oynayabilirsin. Çünkü makinanın MAC adresine yazılıyor o kod.

@Ali & Gökay , kulubünüzün reklam ücreti olarak bütün üyelere angry birds psn oyunu dağıtmanız gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 18 Mayıs 2011; 13:03:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Vay bee. ne hızlı bir günnn ne hızlı bir gün böyle oh my god

@AlbNil , online pass makinaya yazılır. PSN hesabına değil. bütün PSN hesaplarınla online olarak MOH'u oynayabilirsin. Çünkü makinanın MAC adresine yazılıyor o kod.

@Ali & Gökay , kulubünüzün reklam ücreti olarak bütün üyelere angry birds dağıtmanız gerekiyor [:(]

hahaha abi tekrar belirtmek isterim yanlıs anlasılmasın. sadece hani belkide bu konuyu takip edip pro clubumuzdeki baslıgı kacıran ilgili arkadaşlar varsa diye bi duyuru yapmak istedik sadece zaten bu konu burada uzamayacak en son mesajımdada belirttiğim gibi sadece ufak duyuru ve bitti gitti o değilde bu akşam dostluk maçı 2.günü yapalimmi?

• Ya Ali , şakasına takılıyorum kardeş istediğiniz kadar yazın.

Bu akşam toplanıp pazartesiye kadar ara vermeyi düşünüyoruz. 19 mayıs diye sağa sola gidenler olacak. toplanırsak hemen irtibata geçeriz akşam.
  • quote:

Ya Ali , şakasına takılıyorum kardeş istediğiniz kadar yazın.

Bu akşam toplanıp pazartesiye kadar ara vermeyi düşünüyoruz. 19 mayıs diye sağa sola gidenler olacak. toplanırsak hemen irtibata geçeriz akşam.

tamamdır abi kısmetse akşam 20:00'den sonra 21 gibi top başı yaparız biz

• quote:

Vay bee. ne hızlı bir günnn ne hızlı bir gün böyle oh my god

@Ali & Gökay , kulubünüzün reklam ücreti olarak bütün üyelere angry birds psn oyunu dağıtmanız gerekiyor

Evet dediğiniz gibi cihazın mac adresine işleniyormuş cod, ben farklı makinede diğer psn hesabımla denemiştim olmamıştı code istemişti, şimdi aynı cihazda denedim kendiliğinden aktive etti. Yanlış bilgi vermiş gibi oldum yanılmışım özür dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Triops
    Evet dediğiniz gibi cihazın mac adresine işleniyormuş cod, ben farklı makinede diğer psn hesabımla denemiştim olmamıştı code istemişti, şimdi aynı cihazda denedim kendiliğinden aktive etti. Yanlış bilgi vermiş gibi oldum yanılmışım özür dilerim.

estağfurullah Triops.. hata olabilir , sorun değil
  • Aranizda Little Big Planet 2 oynayan var mi acaba? Co-op güzel olur..
  • Boyle sormak yerine herkes elindeki oyunlarin listesini yazsa
  • quote:

Boyle sormak yerine herkes elindeki oyunlarin listesini yazsa

Dogru söylüyorsun abi.. MW2-LBP 2-UC2-KZ3 oynuyorum genelde..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.