Şimdi Ara

Gamer's Room - Her Telden Oyuncu-SİLİNEBİLİR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Brink , NBA2K11 , OFP Red River (Xbox)
  • FİFA 11 , COD BLACK OPS , OPF RED RİVER ..
  • FİFA11

COD BLACK OPS
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkyakem

FİFA 11 , COD BLACK OPS , OPF RED RİVER ..

Hocam red river nasıl bir oyundur, online modu falan alınır mı tavsiye eder misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mülayimsert

quote:

Hocam red river nasıl bir oyundur, online modu falan alınır mı tavsiye eder misin?

tavsıye mı para vermemıs olsam yemın ederım

bu kadar ıgrenc olamaz multısını denemedım bıle grafıkler berbat oynanabılırlık 0 sılahlar sacma sapan :D

bazı gorevler heyanclıydı ama oyunun tek artısı uzun surmesı ve sıngle oynarken genıs bı bolge sunması sana o kadar

sıngle oynıyım canım sıkılıyo dıyosan al derım ama yok ben bu tıp seylere cok dıkkat ederım ıncelık olcak multı olcak dıyosan kesınlıkle alma dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkyakem -- 18 Mayıs 2011; 15:32:50 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mülayimsert

quote:

tavsıye mı para vermemıs olsam yemın ederım

bu kadar ıgrenc olamaz multısını denemedım bıle grafıkler berbat oynanabılırlık 0 sılahlar sacma sapan :D

bazı gorevler heyanclıydı ama oyunun tek artısı uzun surmesı ve sıngle oynarken genıs bı bolge sunması sana o kadar

sıngle oynıyım canım sıkılıyo dıyosan al derım ama yok ben bu tıp seylere cok dıkkat ederım ıncelık olcak multı olcak dıyosan kesınlıkle alma dostum

Tavsiye alınmıştır

• Ben de bir$eyler yazayim. Umarim ukalalik olarak algilanmaz

OFP serisi sava$ simulasyonu oyunudur. Kesinlikle cidde ve sabir gerektiren bir oyundur. Haritalar devasadir.bu sebeple Oyun icinde jeep,helikopter kullanimi da var.

Asla COD serileri kadar hizli bir oynani$i yok. Battlefield Bad Company 2'den bile yava$tir.

Gorevi tamamlamak icin dakikalarca yurumen gerekebilir. REd River'da biz 3 ki$i bir bolumu 1 saatte tamamladigimiz oldu.

Tek ba$ina kesinlikle oynamani tavsiye etmem. Ciddi sava$ oyunu seviyorsan ve grafik her$ey degil diyorsan al oyna .
  • Estağfurullah,
    youtube tan biraz incelemelere baktım evet bayağı bi sabır gerektiriyor, haritalar çok büyük.
    Savaş simulasyon oyunu görüşüne katılıyorum hocam.
  • arkadaslar bende mag-mw2-bc2-rdr oynuyorum oynayanlar varsa beraber oynayabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geralt the Witcher

quote:

Orijinalden alıntı: asphendus

Rdr'yi gecen ay bitirmiştim 2 gğn öncede Undead nightmare aldım.Dün akşam Multi oynayayım dedim.Nasıl bir şeydir bu Bırakamıyorum oyunu

Bu arada takasla yada nakit olarak Deamon's Souls alıcam arkadaşlar oyun hakkında bilgi vericek olan varmı?Rpg Öğeleri ne durumda ? YouTube dan biraz Gameplay videolarına baktımda fena değil gibi oyun.

Not:Çok ufak birkaç isim var onlarıda bu aksam hallettikten sonra konuda aktif olmaya calısıcam elimden geldigince

DS sevmen bir RPG'den ne beklediğine bakar hocam.Hikaye önemli değilse senin için,geri kalan kısımlarda muhteşem bir oyun.Ayrıca oyun söylenildiği kadar zor değil,save sistemi yüzünden biraz zorluyor.O save sistemininde oyunun atmosferine büyük katkısı var bence.Devamlı olarak insanı konsantre olmasını sağlıyor.Ama hikaye takıntılıysan benim gibi tavsiye etmem,bi yerden sonra bitmiş olsun diye bitirmiştim resmen.

Değerli yorumunuz için cok tesekkur ederim hocam.Zorluk önemli değil fakat bir RPG oyununda Hikaye ne kadar eksik veya kötü ise benim hoşuma o kadar gitmiyor.Bu bir RPG oyunu sonuçda hikaye ne kadar güzle ise kendini o kadar oynatıyor/Bağlıyor.Bu yorumunuzdan sonra oyunu almaktan vaz gectim bilgilendirdiğiniz icin saolun.

Arkadaşlar RDR UNDEAD NIGHTMARE DE BIR BOLUMDE TAKILDIM!Buyrun konumun linki.

http://forum.donanimhaber.com/m_49148548/tm.htm

Yardımcı olursanız sevinirim

• Ya beyler belki aranizda bilen birileri vardir,beni rahatsiz eden bir durum var.. PS3 Slim`den rahatsiz edici düzeyde "Fan sesi" geliyor,yani oyun oynarken farkedilmiyor fakat oynamadigim farkedilebilir bir ses geliyor,DVD-Rom bozuk mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayLeigh~`
    Ya beyler belki aranizda bilen birileri vardir,beni rahatsiz eden bir durum var.. PS3 Slim`den rahatsiz edici düzeyde "Fan sesi" geliyor,yani oyun oynarken farkedilmiyor fakat oynamadigim farkedilebilir bir ses geliyor,DVD-Rom bozuk mu acaba?

Dostum fanini temizle bi sekilde ve aletin arka kismi bos kalsin tek tavsiye bu
  • Selamlar arkada$lar.

19 Mayis bayramimiz kutlu olsun. Ata'miza sevgilerimizi ve saygilarimizi sunuyorum.

Herhalde bugun buyuk cogunluk evdedir.
  • mehabalar... iyi oyunlar...

ekleyin beni de...

dh:yusufozgiray2 / psn:yusufozgiray / yusuf / 28 / Tekirdağ

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufozgiray2

mehabalar... iyi oyunlar...

ekleyin beni de...

dh:yusufozgiray2 / psn:yusufozgiray / yusuf / 28 / Tekirdağ

kaydın alınmıştır dostum aramıza h.g.
  • beyler akşamları mag-bc2-mw2 maçları yapsak iyi olur gamers room üyelerş olarak hem aramızdaki samimiyet de artar daha fazla ilgi toplarız gibime geliyo
  • nedersin ali abi daha iyi olmazmı
  • Ali bu konu ne ise yariyo lan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

beyler akşamları mag-bc2-mw2 maçları yapsak iyi olur gamers room üyelerş olarak hem aramızdaki samimiyet de artar daha fazla ilgi toplarız gibime geliyo

MAG için oynadığım bir klan var. TURKs klanı. S.V.E.R. olarak oynuyoruz. katılmak istersen buyur gel.

Bunun dışında aramızda oynayacaksak ya da squad kuracaksak BC2'yi geri alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

beyler akşamları mag-bc2-mw2 maçları yapsak iyi olur gamers room üyelerş olarak hem aramızdaki samimiyet de artar daha fazla ilgi toplarız gibime geliyo

kardeşim iyi hoş düşünmüşsün ama; o saydığın o oyunlar şu an bende mevcut değil ama olan arkadaşlarla bi organizasyon yapmanız için elimden gelen yardımı yapa bilirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.